Avon

Ár:   649 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emci, Módosítva: 2016. június 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Mattító és frissítő gélkrém arcra vegyes és zsíros bőrre

• matt hatást biztosít
  • hidratálja és frissíti a bőrt
  • visszaadja a bőr természetes szépségét
  • vegyes és zsíros bőrre

AnitaUrgyan

2019. december 7.

Nekem a reggeli kezdő arc-nyak krémem. Nem zsírosít, engem hidratál, (vegyes bőröm van). Illata mennyei, imádom, nem mindig lehet kapni. Tud valaki hasonló krémgél vagy habrkém uborkás alternatívát? :)

Találtam ezerszer jobbat, igaz, ennek a sokszorosáért, Yves rocher-nak a sebo vegetal hidratáló krémzseléjét. És abban nincsenek parabének, se hozzáadott szarok, szóval átálltam....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 7.

Renus

2019. február 3.

update: a napokban rendeltem újra, és rengeteget változott az illata is, a hatása is rossz irányba.
eddig nem néztem az összetevőket, de a parabén miatt biztos hogy nem használom el, legközelebb nagyon megnézem milyen összetevőjű terméket vásárlok.
nagy csalódás, ezért 1 csillagot kap.

nagyon jó, kellemesen hűsítő hatása van puha a bőröm tőle, és az illata is nagyon tetszik. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

nagy csalódás, ezért 1 csillagot kap.

csillam94

2019. január 18.

Hiába ajánlják zsíros/kombinált bőrre, nekem nem vált be. Eléggé zsírosította a bőröm, és olajosan csillogott tőle. Ettől eltekintve jól hidratált, és az állaga is tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

marysidehouse95

2018. november 12.

Ajándékba kaptam. Sajnos egyáltalán nem hidratál, hanem inkább szárít. Nekem három használat után elkezdett lemállani tőle a bőröm, így a kukában landolt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Rita0126

2018. augusztus 2.

Nagyon szeretem. Nem zsírosít, könnyen beszívódik és hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Nagyon szeretem. Nem zsírosít, könnyen beszívódik és hidratál.

Beby

2018. március 18.

Hűsítő, kellemes érzést biztosít, viszont az én bőrömet még jobban szárítja sajnos, pedig annyira kellemes érzés, gyorsan beszívódik,de nem nekem való sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

illeseniko

2018. február 24.

Nagyon szeretem ezt a krémet, csak ezt használom már évek óta. Kellemesen hűs, hidratál és nem okoz pattanásokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

LanaWattson

2018. február 5.

Hmmmm...
Esküdni mertem volna, hogy már véleményeztem... Ugyanis használom már 2 éve folyamatosan!
Nagyon szeretem! Az illata valami régire emlékeztet, de nem tudom, hogy mire. Azt viszont tudom, hogy a vízhiányos bőrömre is nagyon jó! Végre egy olyan krém, ami nem zsírosítja, viszont hidratálja az arcomat! Nagyon tetszik, hogy kis mennyiség is elég belőle, 3-4 pötty az arcomra, sőt, a nyakamra is, és hamar be is szívódik! Nagyon gazdaságosan használható. Érzékeny a bőröm, de ez után sosem pirosodik ki, és még akkor sem leszek csupa pattanás, ha kicsit többet kenek magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Hmmmm...

ancsagirl95

2018. január 14.

Gélszerű, hűs, gyorsan beissza a bőröm, nem hagy zsíros érzetet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

Gélszerű, hűs, gyorsan beissza a bőröm, nem hagy zsíros érzetet.

Bububaba

2018. január 11.

Hidratál,de ennyi. Nagyon ragacsos,műanyag szaga van,nehezen szívódik be.Ráadásul amikor megláttam hogy tartalmaz Isopropyl Palmitatet majdnem elájultam. Kombinált,zsíros bőrre ajánlott gélkrém és mégis egy olyan anyagot tartalmaz amit zsíros bőrűeknek jobb elkerülni. Én nagyon szeretem az Avon termékeit,de ezzel nagyon mellé lőttek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Barnás sárga.