Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vlilla0522, az összetevőket feltöltötte: Tutu23, Módosítva: 2013. augusztus 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Antioxidáns összetevőkben gazdag, ezért tökéletesen regenerálja, revitalizálja és nyugtatja a bőrt.

Esztuci

2019. május 26.

Az illatát nagyon szerettem, a kis kiszerelése is tetszett, viszont borzasztó nehezen lehetett kinyomni belőle a tusfürdőt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 26.

egetoerika

2017. április 1.

Jött, ment. Nem volt sok értelme...😟

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 1.

Jött, ment. Nem volt sok értelme...😟

Roxxy

2017. január 3.

Egész magas ára volt,de szuper volt.Hiányzik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Egész magas ára volt,de szuper volt.Hiányzik...

Kittikatka

2015. szeptember 26.

Imádtam az illatot. Én a bogyóknak is láttam értelmét. A flakon egy vacak. Kis kiszerelés, jó drágán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

szeliger

2015. július 14.

No, akkor a gojibogyósról is megírom. Ajándékba kaptam még karácsony körül, nagyon örültem neki,mert igen csábosan néz ki. Ennek ellenére már több hónapja állt a szekrényben, most a készletek felélése projekt kapcsán került elő. Elég nehezen nyomható ki a flakonból, de a testápoló párjához képest semmiség megküzdeni a tusfürdőért. A bogyóknak csak esztétikai értelmét látom, funkciójuk nincs. Az Avon is nagyon jellegzetes illatanyagokat használ, ugyan sok mindent nem használtam tőlük, de az alapillat pont olyan, mint emlékeimben az olívás testápolóé vagy a kaviáros krémé, tipikus Avon illat, nem őrülök meg érte. Testápolózni kötelező utána, az én bőrömet szárítja. Egy a sok közül, semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 14.

melindae

2013. november 17.

Nem rossz, de semmi extra szerintem. Egy picit zavar, hogy tusolás után olyan, mintha filmet hagyna a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 17.

berka

2013. október 27.

Nagyon jó az illata, miután megvettem a testápolót úgy döntöttem kipróbálom ezt is és nagyon tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

agi.greendaygirl

2013. augusztus 31.

nagyon finom illata van, olyan hűvös érzetet ad, annak ellenére, hogy gyümölcsös. Tényleg kicsit soknak tűnik az ára a 150 ml ellenére, de elég sűrű, kevéske kell csak belőle, jól habzik. Puha, krémes habja van, jól tisztít, nem szárat, puhítja a bőrt és selymessé teszi. Tetszenek a kis bogyókák is benne :D Az illata diszkréten, de viszonylag sokáig érződik. Kár, hogy olyan kemény a flakon, kicsit nehéz kinyomni belőle a cuccost.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Minnie92

2013. március 25.

Sok jót hallottam és olvastam a goji bogyóról , vaciláltam, mert szerintem dràga (150 ml 1000ftert..:S akciosan!) de vegul vettem egyet es imadom :) 100% meg vagyok elegedve, nem száritja a bőröm, selymes tapintást varázsol:) igy már nem tartom soknak, az 1000ft-ot . De csak akciósan fogok belole venni. 1950 az eredeti ara annyit sajnalok ra :( :$

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

shara88

2013. február 12.

nagyon jó az illata, egészen relaxáló :) nem szárítja a bőrt, a benne található apró golyócskák nem pilingelnek, de kellemesen masszírozzák a bőrt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

Antioxidánsok: Lycium Chinense Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

A kínai ördögcérna gyümölcsének a kivonata. A kínai ördögcérnát a hagyományos kínai orvoslásban használják. Aminosavakat, vitaminokat, ásványi anyagokat tartalmaz, és a béta-karotin egyik leggazdagabb forrása a növényvilágban. A kivonatnak antioxidáns hatása van a bőrre.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.