Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: thaly, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Gazdag természetes hidratálókban, ásványokban és vitaminokban.  Fokozza a bőr ragyogását, egyenletesebbé teszi a bőrtónust, ásványi alapú formula, e-vitamint tartalmaz az egészségesebb bőr érdekében, hidratál, segít elfedni a bőrhibákat, csökkenti a bőr kipirosodását, lehelletkönnyű formulája hagyja lélegezni a bőrt, könnyen elsimul az arcon, SPF 15 fényvédőt tartalmaz.

5 árnyalatban kapható.

krémparádé

2015. június 12.

Nekem nagyon bejött, tényleg Ideal és tényleg falwless. Szépen igazodik a bőrszínemhez (Shell árnyalat), a csillámokat külön szeretem benne, nem ragyognak feltűnően, csupán egészséges, szép fényt adnak a bőrömnek. A fedésével is elégedett vagyok, mikor többre van szükségem, felviszek alá egy másik alapozót vagy BB krémet. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

macspamacs

2015. június 6.

Nem voltak benne zavaróak a csillámok, a fedése pont jó volt, nem kenődött és sokáig elég volt. Az ára is baráti. :) Nem venném újra, de egynek jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

fdorottya

2015. május 21.

Vegyes bőrre nem a legjobb termék. Nekem sajnos nem vált be. Nagyon sok patim lett tőle, ami nagyon nehezen múlt el. A fedése sem tetszett, és igen én is fennakadtam a csillámokon!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

auberginecat

2015. május 21.

nagyon jó termék, de a csillámoktól idegrohamom volt. gyűlölöm, hogy mostanában mindent telenyomnak vele, mintha muszáj lenne minden nőnek diszkógömbként villogni a napon. borzasztó. pedig hogy szerettem volna...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

Veronikat790

2015. április 25.

A csillámokkal nem volt gondom, a krém nagyon könnyen eldolgozható, elhasználtam, de újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

tonic

2015. április 6.

Nagyon zavaróak voltak benne a csillámok,utálom,ha bármi okból fénylik az arcom,ezért odaadtam egy ismerősnek,aki viszont szerette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 6.

szabina991

2014. december 10.

Elég sok alapozót és BB krémet próbáltam már és őszintén nekem ez vált be a legjobban. A csillámok se zavarnak, nem tömíti el a pórusaimat csak jókat tudok írni erről a termékről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 10.

victorika

2014. november 21.

Jól fed, viszont nem túl tartós, és egy picit zavarnak az ici pici csillámok benne.

pixybaba

2014. szeptember 19.

Nem fed olyan vastagon, de pont emiatt természetesebb hatást kelt. Általában akkor használom, amikor elég jó állapotban van a bőröm és csak a pórusaimat szeretném eltüntetni. Nekem a nude passzol a bőrtípusomhoz, ami nem sápaszt agyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

Fanni91

2014. szeptember 18.

Nekem nagyon tetszik! 400 ft.ért rendeltem tanácsadónői akció keretében. Egész jól fed, nyárra tökéletes. Tetszik, hogy egyáltalán nincs illatanyag benne, és hogy van benne fényvédő is.
update: Tetszett, de észre vettem, hogy miután beszívódott tiszta csillám az egész fejem, ezt meg nagyon utálom. Ezért le kell pontozzam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Trifluoromethyl C1-4 Alkyl Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Calcium PCA, Zinc PCA, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Octyldodecyl Neopentanoate, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Stearic Acid, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Hexyl Laurate, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice, Methicone
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Hexylene Glycol, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Polysilicone-11, Caprylyl Methicone, Methicone, PEG/PPG-20/23 Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Hexylene Glycol, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, PEG/PPG-20/23 Dimethicone
Illatanyagok: Methyl Undecylenate, Ethyl Undecylenate
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületi hártya képző anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.