Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: thaly, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Gazdag természetes hidratálókban, ásványokban és vitaminokban.  Fokozza a bőr ragyogását, egyenletesebbé teszi a bőrtónust, ásványi alapú formula, e-vitamint tartalmaz az egészségesebb bőr érdekében, hidratál, segít elfedni a bőrhibákat, csökkenti a bőr kipirosodását, lehelletkönnyű formulája hagyja lélegezni a bőrt, könnyen elsimul az arcon, SPF 15 fényvédőt tartalmaz.

5 árnyalatban kapható.

Szilv

2014. május 8.

Fedésben nem adja azt, amit elvártam, de összességében egy kellemes illatú, jól kezelhető kis bb krém. Nem valószínű, hogy újraveszem, de hátha még meglep :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

ireka333

2014. május 6.

1 csillagot adok neki, mert...hát nem is tudom. Nem nagyon segített, csillogtam tőle, ráadásul nem is segített elfedni a bőrhibákat, hanem kiemelte azokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 6.

Danina9592

2014. március 19.

Számomra ez a termék nem vált be. Mintát kaptam belőle Ivory és Nude árnyalatban. A bőrömhöz illet mindkét szín, és elég jól takart, már meg is örültem neki, hogy végre találtam valamit ami elfedi a bőrhibáimat mégis természetesnek tűnik... és akkor elkezdett csillogni. Egy 15 perc múlva már úgy néztem ki, mint aki soha az életben nem mosott még arcot, pedig száraz bőröm van. Jó lett volna a termék, de a csillámok miatt nem tudott meggyőzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

LiviaEvelyn

2014. március 3.

Édesanyám adta át nekem mert neki sem vált be.
Amikor felkentem nem hittem el az arcom úgy csillámlott mint ha belefeküdtem volna 1kg csillámba. Szörnyű egy termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.

Édesanyám adta át nekem mert neki sem vált be.

radirroni

2014. március 1.

Sötét bőrű lévén a legsötétebb árnyalatút rendeltem belőle (a garnier bb-ből meg a legvilágosabb van :D ). Kell alá pici arckrémet tennem, de egyébként simán veri az eddigi alapozóimat is, nem maszkhatású, de gyönyörűen fed és olyan szép napbarnított az arcom tőle. Pár óra után picit csillogni kezd, az igaz, de nekem ez a favorit eddig, bár már "megszűnt", most már "cc" krém változat van belőle, azt még nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 1.

zsebibaba

2014. január 16.

Picit félve írok a sok negatív hozzászólás után, de nekem tetszik. Nagyon jó a fedése, viszont nem nehezedik a bőrömre. Vannak Avon-os alapozóim, de azok se fednek jobban. Igaz, nekem eleve száraz a bőröm, lehet, hogy rajtam azért nem kelt olajos hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 16.

kittibogi

2013. november 29.

Nekem ez a BB krém egy nagy csalódás! Abszolút nem éri meg az árát, pénzt többet nem adok érte. Nem fed kicsit sem, az árnyalat amit rendeltem nagyon nem jött be, plusz csillogott mint a fene, nem tudni miért. Felkenve az arcomon zsíros hatás és a csillogás látszott... semmi értelme.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

Vandaivanyi

2013. november 2.

Ivory szinben van meg nekem. Habar nagyon folyos, es sok mennyiseg eseteben eleg maszk hatasu, en szeretem mert egyszeru alapozo ecsettel dolgozni vele, es az en arcszinemhez pont passzol. Lehetne egy kicsit nagyobb a csomagolasa, de az arahoz kepest egesz jo.:))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 2.

goldgirl

2013. november 1.

Mintát probaltam belőle. Tul vilagos túl olajos hatást keltett és beleboritotak efy bögre csillamot.mi ertelme?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

TijuMK

2013. október 18.

A legsötétebb színből volt mintám. Nagyon száraz bőröm van, az orrom tövénél viszkető érzést tapasztaltam, máshol viszont kellemes viselet volt. Nem emelte ki a hámlásokat az arcomon. A színe szerintem nagyon jól fed és nem lesz foltos vagy maszk szerű. A 10órás munkát jól bírta, nem kopott meg, és ami pozitívum még hogy amikor könyököltem nem lett a tenyerem tiszta krémes, hanem fenn maradt az arcomon. Számomra határeset, nem száraz bőrre van, nehéznek éreztem kicsit. De a normál bőrűeknek szerintem jó választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Trifluoromethyl C1-4 Alkyl Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Calcium PCA, Zinc PCA, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Octyldodecyl Neopentanoate, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Stearic Acid, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Hexyl Laurate, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice, Methicone
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Hexylene Glycol, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Polysilicone-11, Caprylyl Methicone, Methicone, PEG/PPG-20/23 Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Hexylene Glycol, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, PEG/PPG-20/23 Dimethicone
Illatanyagok: Methyl Undecylenate, Ethyl Undecylenate
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületi hártya képző anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.