Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: thaly, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Gazdag természetes hidratálókban, ásványokban és vitaminokban.  Fokozza a bőr ragyogását, egyenletesebbé teszi a bőrtónust, ásványi alapú formula, e-vitamint tartalmaz az egészségesebb bőr érdekében, hidratál, segít elfedni a bőrhibákat, csökkenti a bőr kipirosodását, lehelletkönnyű formulája hagyja lélegezni a bőrt, könnyen elsimul az arcon, SPF 15 fényvédőt tartalmaz.

5 árnyalatban kapható.

gabi.kreiter

2013. október 4.

A legvilágosabbat rendeltem belőle, még a megjelenéskor, azóta használom rendszeresen (heti többször is - csak most nemrég hagytam abba, hogy a Helia Ds BB krémet teszteljem). Soha semmilyen problémám nem volt vele, nem lettek plusz pattanásaim, és nem tömítette el a pórusaimat.
Nagyon szépen el lehet dolgozni - nem "full coverage", szóval nem szabad várni tőle, hogy mindent eltüntessen, de egyenletes lesz tőle az arcbőr színe, az apróbb bőrhibákat pedig simán fedi (hegesedést kis területen, mitesszereket). Ha korrektort is használtam néhány helyen, tökéletes volt. Egy picit átfényesedik egy idő után, de ezt púderrel lehet korrigálni.
Nem kell túl sokat se felvinni belőle, tavasszal rendeltem, és majdnem napi használattal még mindig van belőle bőven.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

kitty06

2013. október 2.

A legvilágosabb mintát rendeltem belőle és a színével nem is volt probléma ,de az állaga valami szörnyű. Nem lehet normálisan elkenni mert ilyen tömény krémes állagú egyszóval szerintem nagyon rossz! Avon-os bb krémes közül az Anew-t ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

szilvi07

2013. október 2.

Én kis mintát rendeltem belőle (5 ml), a legvilágosabb árnyalatot. Jól passzol a bőröm színéhez, de engem zavar benne ez a csillámló valami... mikor felkenem, akkor látom, de utána eltűnik. A fedése nem 5 csillagos, viszont egyenletes színűvé teszi az arcomat (főleg mikor korrektort is használok). Akinek nem kell erős fedés, annak tökéletes ez a krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

Szaffi.a

2013. szeptember 27.

Nagyon szép színe van, jó a fedése, igazodik a bőrszínhez. Pozitívum, hogy nem látok benne parabent. Eddig erre még nem figyeltem fel. Magamon azt tapasztaltam, hogy fixálni kell, egész napot nem bír ki, így azt mondanám ár-érték arányos. Vigyázni kell viszont az érzékeny bőrűeknek, én kicsit kirügyeztem tőle. Persze ez nem egyszeri, hanem rendszeres használat után. Összességében egész jó kis krém, én bátran ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

agiv

2013. szeptember 27.

Én mintát próbáltam belőle,a legsötétebb színét.Szuperül fed,nagyon szép bőr a végeredmény.alig várom hogy akciós legyen és megvehessem.

Végre az enyém,hát nagyon imádom!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

Végre az enyém,hát nagyon imádom!!

offijuditka

2013. július 24.

Nem jött be. Mikor felkentem, már akkor sem tetszett, folyton igazítani kellett itt-ott, foltokat hagyott. Púderrel fixáltam, de az sem tartott sokáig, kb 2-3 óra múlva iszonyúan fénylett tőle a bőröm és fátyolhatást produkált. Maradok a Garniernél

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

atunderi.lonka

2013. július 17.

Teszterem volt belőle, ami 3 napig volt elég, nekem bevált! Ha nem imádnám annyira az YR bb krémemet, akkor lehet, hogy váltanék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

nagy.nikike

2013. július 15.

Könnyű kis krém elég szépen fed, nem tömíti el pólusaimat. A csillámok engem nem zavarnak és még mások sem jegyezték meg szóval nem feltűnő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

angie97

2013. július 8.

Kábé fél éve használom, diákként. Meglepően tartós, az izzasztó, ezerfokban lefutott, leizzadt coopert is mozdulatlanul bírta. És egyébként egy ilyen 'home-made' púdert (hintőpor+icipici kompakt púder lereszelve, így idényszerint formárható a színe)) mindenképp használok hozzá.
Maga a krém szépen illeszkedik a bőrömhöz, simán, kézzel eloszlatva sem lesz csíkos. Mindennapokra elég a fedése. Az apró csillámok egyébként nem zavaróak, mesterséges fénynél nem is látszanak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 8.

Moncsi94

2013. július 3.

Zsíros bőrre nem ajánlom én sem. Nekem túl fényes tőle az arcom, mindenképpen kell rá mattító púder. Elhasználom, de biztosan nem rendelem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Trifluoromethyl C1-4 Alkyl Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Calcium PCA, Zinc PCA, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Octyldodecyl Neopentanoate, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Stearic Acid, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Hexyl Laurate, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice, Methicone
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Hexylene Glycol, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Polysilicone-11, Caprylyl Methicone, Methicone, PEG/PPG-20/23 Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Hexylene Glycol, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, PEG/PPG-20/23 Dimethicone
Illatanyagok: Methyl Undecylenate, Ethyl Undecylenate
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületi hártya képző anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.