Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: thaly, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Gazdag természetes hidratálókban, ásványokban és vitaminokban.  Fokozza a bőr ragyogását, egyenletesebbé teszi a bőrtónust, ásványi alapú formula, e-vitamint tartalmaz az egészségesebb bőr érdekében, hidratál, segít elfedni a bőrhibákat, csökkenti a bőr kipirosodását, lehelletkönnyű formulája hagyja lélegezni a bőrt, könnyen elsimul az arcon, SPF 15 fényvédőt tartalmaz.

5 árnyalatban kapható.

reka196911

2013. július 2.

Sokkal jobb mint a maybellines az biztos. Nem zsírosítja a bőröm és teljesen igazodik a bőröm színéhez. Nagyon szeretem. Most megrendeltem az ANEW Vitale BB-t is. Kíváncsi vagyok arra is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

dorus

2013. július 1.

Nekem nagyon tetszett, az egyik legjobb BB amit használtam. Teljesen természetes az arcomon, senki se mondja meg hogy van rajtam smink, mégis egyenletessé teszi a bőrszínem. Egész jó fedése van( összehasonlítva mondjuk a Garnierrel) és könnyen eldolgozható is. Egyáltalán nem fénylik, csillog, ahogy pár előttem szóló írta. Zsírosabb típusnak ezek szerint nem válik be, de az én vízhiányos bőrömre tökéletes!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Katica3

2013. június 29.

Én miután pattanásos lett a borom,elhagytam a használatát egy idore.De most vissza szeretnék hozzá térni,mert kellemes kis krém a fedése is és osszhatása is.Hát csak az a gond,hogy miután most javult az arcom,nemtudom ,hogy nem rosszabodna e mivel nagyon sok benne a szilikon :/ Csupa -cone végzodésu dolog van benne ezért csak három csillag,mivel ez is hozzájárulhatott a pattanásaim kialakulásához

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

m.szandi91

2013. május 23.

A fedése elég jó ahhoz képest, hogy csak egy BB krém. A tartósságával sincs baj, viszont a csillámokkal nem tudok megbarátkozni amik benne vannak. Szerintem teljesen felesleges és zavaró is, napon teljesen úgy csillogok mint Edward az Alkonyatból... :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

sün

2013. május 17.

Kértem 3 db termékmintát, hogy ki tudjam választani a megfelelő színt. Meg is találtam a bőrömhöz legjobban illőt, Shell árnyalat.
Egészen jól fed. Viszont irgalmatlan gumi szaga van, mintha vmi gumijavító műhelyben járnék, vagy egy autószerelő műhelyben.
Nem szeretem ezt a szagot, és sajnos sokáig meg is marad. Reggel ha otthon használom, még a munkahelyemen is érzem.
Ezért közepesnél jobbat nem érdemel.

update kb. 1 hónappal később:
már nem érzem a gumi-szagot, lehet megszoktam.
előtte Garnier BB-m volt, ez jobb annál, jobban fed.
ezért javítok 4 *-ra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 17.

Ezért közepesnél jobbat nem érdemel.

update kb. 1 hónappal később:
már nem érzem a gumi-szagot, lehet megszoktam.
előtte Garnier BB-m volt, ez jobb annál, jobban fed.
ezért javítok 4 *-ra.

Borsolina

2013. május 16.

Pár hétig használtam,meg voltam vele elégedve (az árához képest nézve jó minőség!),púderrel használtam mert nekem eléggé csillogott tőle a bőröm.Aztán egy idő után mindenhol elkezdett hámlani a bőröm,nagyon csúnya lett.Mióta visszatértem a sima púder-korrektor kombóra,elmúlt az összes kiütés szerencsére.Szóval nekem emiatt annyira nem vált be,de összességében nem tartom olyan rossz BB krémnek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

Nanaho

2013. május 11.

Az Ivory szín van meg belőle,úgy látszik ez nekem túl világos,pedig a legvilágosabb szokott nekem jó lenni. Állaga kicsit folyós,jól eldolgozható,igazodik a bőrszínhez. Igaz tényleg csillámos,de engem az nem zavar,úgyis púderrel fixálom. Mostanában inkább korrektornak használom,arra tökéletesen megfelel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Yndre

2013. május 11.

A színe nagyon szépen igazodik a bőrszínemhez, kellően pigmentált, jó fedésű BB krém. Így inkább alapozónak mondanám mintsem BB-nek. Az állaga kicsit sűrű, de szépen eldolgozható és nincs maszkhatása. Én inkább normál vagy szárazabb jellegű bőrre ajánlanám, nekem komibált bőröm van és a zsírosabb részeken már egyből nagyon átcsillogott. Rögtön tennem kellett rá púdert. Ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Szerafin33

2013. május 4.

Párszor használta, leginkább a szem környéki lilás karikáim eltüntetésére. A fedése egész jó, de hát nem alapozó ugyebár. Engem zavart a sok csillám, nekem az túl sok volt. Ami ijesztő volt, hogy másnap reggel azt vettem észre, hogy ahol bekentem vele, ott tiszta pötty a bőröm. Nem pattanások voltak, hanem ilyen kis dudorok. Pedig annyira akartam szeretni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

cicafun

2013. április 24.

Sajnos fénylik tőle a bőröm, és zavaróak benne a csillámok. Nem értem, miért kell egy BB krémbe csillámokat tenni? De legalább a száraz részeket hidratálja, kisebb bőrhibákat elfed. Ez a tubusos kiszerelés se nem praktikus, se nem esztétikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Trifluoromethyl C1-4 Alkyl Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Calcium PCA, Zinc PCA, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Octyldodecyl Neopentanoate, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Stearic Acid, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Hexyl Laurate, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice, Methicone
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Hexylene Glycol, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Polysilicone-11, Caprylyl Methicone, Methicone, PEG/PPG-20/23 Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Hexylene Glycol, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, PEG/PPG-20/23 Dimethicone
Illatanyagok: Methyl Undecylenate, Ethyl Undecylenate
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületi hártya képző anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.