Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: thaly, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Gazdag természetes hidratálókban, ásványokban és vitaminokban.  Fokozza a bőr ragyogását, egyenletesebbé teszi a bőrtónust, ásványi alapú formula, e-vitamint tartalmaz az egészségesebb bőr érdekében, hidratál, segít elfedni a bőrhibákat, csökkenti a bőr kipirosodását, lehelletkönnyű formulája hagyja lélegezni a bőrt, könnyen elsimul az arcon, SPF 15 fényvédőt tartalmaz.

5 árnyalatban kapható.

Angie22<3

2013. március 14.

Egy dolog nem tetszik benne, az az, hogy csillog tőle a bőröm, szerintem van benne valami csillám pigment, így nem túl természetes arcon :S az illata viszont tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

sarzita

2013. március 12.

Nekem Nude árnyalatban van meg, ami pont passzol a bőrömhöz, tehát a színével elégedett vagyok. Kell mellé a porpúder, mivel nagyon fényessé teszi az arcomat. Ami negatív, hogy megül a kisebb ráncokban és szerintem picit ragadós a bőrön. Szerintem legközelebb egy másik BB krémet fogok kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 12.

SuicideCandy

2013. március 7.

Imádom ezt a BB krémet, és plusz pont hogy 5 árnyalatban kapható, a niveával és a garnieres BB krémmel ellentétben. Mivel elég világos a bőröm így nehezen találok olyat ami igazodik a bőröm színéhez. De ez telitalálat! Imádom a színét és pont passzol. Jól hidratál. Csak annyi bajom van vele hogy az amúgy is vegyes bőröm csillogásán nem igazán segít, de ez nem von le az értékéből így jár az 5 pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

Mariposa

2013. február 24.

Most próbáltam ki belőle a medium beige mintát.Jól beszívódik és fedd,de a legnagyobb problémám az,hogy a száraz részeket ki hangsúlyozza mivel szolizok így mostanában elég száraz és a BB krém után még látványosabb lett a száraz rész ami gáz a csillám nem értem minek bele,de nem igazán zavar.Hát elég nagy fejtörést okoz,hogy megvegyem,mert ha nyárig nem javul a bőröm szárazsága nincs értelme csak a pénzt dobnám ki. Viszont ami még tetszik nincs az a gusztustalan szaga mint az alapozóknak. Tőlem a száraz rész hangsúlyozásáért és a csillám miatt csak 3* kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

Berenice

2013. február 23.

Kis kiszerelésben kértem belőle, nem bántam meg, de nem veszem meg a nagyobbat.
Sajnos nekem kevés.
Szépen el lehet dolgozni, (picit igyekezni kell, de ujjbeggyel szépen simítható) a csillogás/csillámok minimálisak, kellemesen hidratál, jó szívvel csak azoknak ajánlom, akiknek kevéssé problémás a bőrük, mert a tág pórusokkal nem tud mit kezdeni, a szárazabb részeket pedig hajlamos megmutogatni. Nyárra a nehezebb alapozók helyett jó választás lehet, kipróbálásra érdemes lenne megtartani a kisebb kiszereléseket is, mert nem feltétlenül egyezik az avonos alapozók árnyalataival (nekem nude van, de mintha világosabb lenne mint az alapozó nude árnyalata).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 23.

Kis kiszerelésben kértem belőle, nem bántam meg, de nem veszem meg a nagyobbat.
Sajnos nekem kevés.

Black Fairy

2013. február 17.

Ez az a termék, ahol azt mondtam, hogy megtaláltam a tökéletes bb krémet...egyszerűen imádom, könnyű eldolgozni, szépen fed (bb krémhez képest), egyenletes, szépen csillog...fantasztikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

agi.greendaygirl

2013. február 16.

nagyon nagyon könnyű eloszlatni, pillanatok alatt fent van! én gyengébb fedésre számítottam, de abszolút jó ebben is. ami szokatlan volt számomra, az a fényessége, mert általában matt alapozókat használok. Alapvetően minden folyékony alapozó után használok púdert, nem bízom a véletlenre, erre is tettem, de csak jelzés értékűen (ideal flawless kőpúder- nagyon szeretem) ez már a fényességből is levett kicsit, így kevésbé volt szokatlan. Nekem egyáltalán nem a csillogás, csillámok tűnt fel, csak úgy fényesebb volt. Egész nap bírta, elégedett vagyok a tartósságával is
eredetileg azért vettem, hogy ha jön váratlanul valaki, akkor csak gyorsan feldobjam, mégse zombiként fogadjam :D de mivel viszonylag jó a fedése, így utcára is fogom "hordani".
én elégedett vagyok vele, nagyon örülök hogy végre van egy színezett hidratáló (mert hogy ezek a "nyugati" bb krémek többnyire azok :)) amiből van rendes színválaszték, nem csak 2 árnyalat, mert azokból nekem az egyik mindig túl világos, a másik túl sötét.
zsíros bőrre mondjuk nem ajánlanám

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

zsíros bőrre mondjuk nem ajánlanám

d.krisztina

2013. február 14.

Natural Beige árnyalatom van,a púderekből és alapozókból is ez az árnyalat jön be. A kis változatot vettem próbaképpen. Nem veszem meg a nagyot! Először is miért csillámlik?? Mostanában az Avon csak csillámló krémeket dob piacra. Ha csillogni akarok,vannak erre spec. termékek. De ne a nappali krémem legyen az! Szép bőrt csinál,a felkenéskor a tükörbe nézve csak néztem.... DE: Olyan minta csillámport kentem volna magamra,lámpafénynél brutál. Szárít,de nem kicsit! Olyan lett a bőröm pár használat után,mint a rinocérosznak. Pikkelyekben hámlik és oda beül a krém,tök horror. Három használat után napfényél úgy láttam mintha maszkot tettem volna fel és már le kellene húzni/mosni... Le is mostam és inkább kentem más kémet. A jó kezdet után zuhanórepülésben kettes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 14.

Bb.Sophie

2013. február 12.

Ivory árnyalatban vettem belőle egy mintát, mert korábban ezt az árnyalatot használtam alapozóból. Jó döntés volt, a színe nekem telitalálat. :) Könnyű, folyós állaga van, sokkal vizesebb mint pl. a Missha Signature-m. Könnyű felkenni, de csak tökéletes bőrre érdemes, már a legkisebb hibákkal sem bír el. Alapvetően nem rossz, de a finishe nekem egyáltalán nem tetszik, már felkenés után 5 perccel sem, nem hogy órák múlva. :/
Ha legalább alkalomszerűen használható lenne, 3 csillagot adnék neki, így csak 2. De szerintem a mini-próba kiszerelést érdemes kipróbálni, nem mindenki reagál rá egyformán. Lehet h másnak tökk jó lenne, alapvetően azért nem olyan rossz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

nkatika

2013. február 11.

Szerencsére lehetett próbaterméket kérni, addig nem akartam beruházni, hiszen ebben az árkategóriában találtam olyat, ami bevált már.
Ragacsos, a színe (Ivory) teljesen jó, de túl fényes. Kicsit irritál, a problémás felületekre egyáltalán nem ajánlom! Tapasztalatom szerint ugyanezen termék (Ideal Flawless) alapozója kevésbé fényesedik. A teljes kiszerelésű tubusra nem fogok beruházni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Trifluoromethyl C1-4 Alkyl Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Calcium PCA, Zinc PCA, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Octyldodecyl Neopentanoate, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Stearic Acid, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Hexyl Laurate, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice, Methicone
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Hexylene Glycol, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Polysilicone-11, Caprylyl Methicone, Methicone, PEG/PPG-20/23 Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Hexylene Glycol, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, PEG/PPG-20/23 Dimethicone
Illatanyagok: Methyl Undecylenate, Ethyl Undecylenate
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületi hártya képző anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.