Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: thaly, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Gazdag természetes hidratálókban, ásványokban és vitaminokban.  Fokozza a bőr ragyogását, egyenletesebbé teszi a bőrtónust, ásványi alapú formula, e-vitamint tartalmaz az egészségesebb bőr érdekében, hidratál, segít elfedni a bőrhibákat, csökkenti a bőr kipirosodását, lehelletkönnyű formulája hagyja lélegezni a bőrt, könnyen elsimul az arcon, SPF 15 fényvédőt tartalmaz.

5 árnyalatban kapható.

katica0927

2013. február 10.

Mennyire vártam! Amint megjelent, már is rendeltem, nem vártam tovább. De minek....? Először, mikor felkentem, imádtam(bár meglepődtem, hogy ragacsos volt, de akkor még nem érdekelt). Kellően fényes volt az arcom, többen is megjegyezték mennyire más lett tőle, milyen szép. Imádtam. Majd' 3-4 alkalom után elképesztően nagy pattanások jelentek meg az arcomon olyan helyeken, amelyeken eddig SOHA nem volt. Elképedtem... aztán jött a többi hátulütő.. az arcom 3 óra múlva egy gyémántra hasonlított, amit nap felé tettek... nagyon nagyon fényes volt, zsíros... kozmetikushoz rohantam, aki arckezeléssel gyógyította problémám. Rettentően mérges lettem e kis alapozómra.... természetesen nem használom, nem vásárolom újra. elég volt.. bőven elég. Két csillaggal értékelem a kezdeti pozitívumok miatt.

UPDATE: A kozmetikusom lebeszélt az avonos arclemosókról és krémekről, így azokat már nem használom. A meglévő alapozóm elfogyott, ehhez kellett nyúlnom. Meglepett az eredmény, amikor felvittem a bb krémet.. nem fénylik az arcom, és pattanások sem jelentek már meg. A bűnos az arctisztító volt. Minden nap használom, nem rossz a cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

pink sunrise

2013. február 10.

Én még a legelején rendeltem a tanácsadói akció keretében,és az Ivory árnyalatot választottam.Tényleg nagyon fehér,igy a nyakamra kenve alig látszik.Ha nagyon kötekedni szeretnék(de nem akarok)akkor megemliteném hogy talán picit rózsaszinesebb az inkább semleges tónusú sápadt-fehér bőröm mellett,de tényleg alig észrevehetően(lehet hogy a Shell árnyalat jobb lett volna?mert láttam hogy az is nagyon világos...persze,ezt utólag láttam,Akkor mikor rendeltem,egyből a legvilágosabb szint választottam,mint -egy két kivétellel -mindig.)
Én lecsekkoltam mindenféle fényviszony mellett(sárgás lámpafény,fehér neonfény,sőőőt,ledes erős fényű elemlámpa fénye alatt is:))és bizony vannak nagyon nagyon apró csillámok,tényleg alig észrevehetők de nem kell félni tőle,teljesen láthatatlan felkeneve,inkább olyan egészséges bőr fényt ad a fáradt bőrnek.Engem nem zavar(nekem amúgy is olyan az arcformám/"arckarosszériám"hogy a matt alapozókat nem szeretem magamon,nagyon mű hatása van rajtam(legalábbis én igy látom,és ez elég is hogy ne szeressem:).Ennek ellenére nálam az első Garnier BB(az a nagyon olajos fényes)kiverte a biztositékot,attól aztán fénylett a fejem mint a telihold...és még a szine sem volt jó....Ez az avonos BB még normális keretek között mozog fényesség-ügyileg,szép tőle a végeredmény(..de zsiros bőrűeknél lehet hogy már sok lesz...)
Tartósságot nem teszteltem,mert ha olyan helyre megyek ahol tényleg meg kell állja a helyét az alapozóm több ideig,akkor nem ezt használom semmiképpen,arra megvan a már bevált termék..Mikor pedig hazamegyek akkor mindent lemosok magamról,nem hagyom az arcomon csak azért hogy tudjam meddig birná.Viszont egy városba rohangálás erejéig nekem megfelel(ez+szempillaspirál+pirositó+ajakápoló...bőven elég)mikor csak azt szeretném hogy egységesebb legyen az összhatás,de ne orditson messziről hogy ki vagyok sminkelve.
Pattanásokat nem vettem észre hogy okozott volna,de az én bőröm nem éppen megfelelő ennek a kikisérletezésére,mert rájöttem hogy néha pattis leszek bármitől(BÁRMITŐL),máskor pedig bekenhetem bármilyen sz...rsággal és akkor is szép marad....Na ezen igazodjon el az ember...

Update:ma reggel újra kentem belőle egy picit a nyakamra és kimentem az udvarra hogy természetes fénynél teszteljem,és sajnos igy sokkal rózsaszinesebb -barackosabb árnyalatú mint kellene....a házban sokkal elfogadhatóbb és világosabbnak túnt a szine.Lehet hogy a kinti fehér havas táj is hibás,de végülis a kinti fényviszonyokban viseljük az arcunkon,az a mérvadó.... Azt viszont megfigyeltem hogy kb 5 perc múlva jól elkenve szépen alkalmazkodik és alig észrevehető az eltérés.Az is igaz,hogy majdnem lehetetlen az én fehér bőrömhöz teljesen megfelelő alapozót találni,kisebb-nagyobb külömbségek mindig lesznek,biztos van akinek ez pont megfelelő.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

julill

2013. február 9.

Kis kiszerelésben, nude árnyalatban rendeltem. A szín stimmelt és felkenni is könnyű volt. De nem tűnt többnek egy sima alapozónál. Pár óra múlva, mikor bele néztem a tükörbe megriadtam magamtól. A bőröm átfényesedett és a krémben lévő csillámokkal együtt bizarr fényben úszott a fejem. Szörnyű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 9.

phoenix

2013. február 9.

Azzal kezdeném, hogy én színezett hidratálóként értékelem ezt a krémet, mert ez se nem alapozó, se nem BB krém. Ezzel összevetve elégedett vagyok a fedésével, hétköznapokra nekem ennyi pont elég. Maga a fedés kitart a nap végéig púderrel, de délutánra a homlokomon átfényesedik, hozzátenném, zsíros bőröm van.
A normál ára (2700 Ft) és az egyoldalú színskála (világos bőrűek előnyben!) miatt vonok le egy csillagot. Szerintem nincsen kifejezetten sötét bőröm, sőt, télen teljesen átlagosnak mondanám, de jelenleg a 2. legsötétebb szín, a Natural Beige passzol a bőrömhöz, a következő szín, a Medium Beige pedig annyira sötét, hogy csak nyáron lenne jó. Ezt sajnálom, mert szívesen újravenném a krémet, ha elfogy, de a tavaszi színemhez nem találok majd megfelelő árnyalatot.
A blogomon részletesebben írtam a termékről: http://biablogol.blogspot.hu/2013/02/avon-ideal-flawless-bb-krem-teszt.html

Szerk: Páran írjátok a csillámokat, nem tudom, hogy vak vagyok-e (szerintem nem), de egyet sem láttam. Az igaz, hogy zsíros bőrön púder nélkül fénylik, de csillámok? O_o

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

timikeke

2013. február 3.

A Shell árnyalatot rendeltem meg. Kezdjük ott hogy a tubus nem volt teljesen tele, a doboza pedig nyitva volt... Felvinni nagyon könnyű, szépen el lehet dolgozni. A "fényesség" is megvolt.. a sok olajtól ami a krémben van. Iszonyat bezsírosodott tőle az arcom, rengeteg pattanásom lett. Arról nem is beszélve hogy ragacsos maradt az arcom egész nap, plusz mintha egy maszk lett volna rajtam. Alig vártam hogy hazaérve lemoshassam. Eddig nekem ezért 1-es. Nem mondom hogy nem használom el ha már megvettem, de hogy nem rendelem újra, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

magnes

2013. február 1.

Fehér bőrre nekem is a shell árnyalat vált be. Elég szépen fed, könnyű eldolgozni, nem kukacosodik, viszont azonnal fénylik, legalábbis az én arcomon. Felitattam egy papírzsebkendővel, így egy fokkal jobb lett. A csillogása nekem kifejezetten tetszik, nem csillámszemcséket látok az arcomon, hanem "ragyogó" bőrt, szerintem szép. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 1.

gini88

2013. január 30.

Én piciben rendeltem meg shell árnyalatban és örülök is, hogy nem áldoztam rá több pénzt, mert nekem abszolút nem fedett és olajosnak éreztem a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

csuta

2013. január 27.

Még csak kipróbáltam, a legvilágosabb színt. Az pont jól fedte a bőrömet, nem ütött el a színe. Kicsit csillámos, de púderrel el lehet fedni. Kellemes viselet volt, sztem amint tudok veszek belőle. Már régóta keresek BB krémet, de nem tudtam melyiket válasszam. Lehet, hogy ezzel fogom kezdeni.

Update: Ma volt alkalmam rendesen kipróbálni egész napra. Nagyon könnyű volt felvinni. Nem kell belőle sok, és ha netán kicsit többet teszünk véletlenül fel, akkor is szépen el lehet oszlatni. Nekem nagyon jól fedte a bőrömet. az viszont biztos, hogy csak a kisebb bőrhibákat tüntette el, szóval tényleg csak azoknak a legideálisabb, akinek egyenletes a bőrfelszíne. felvitel után egyből nekem nagyon puha érzetet adott, picivel később kicsit ragacsosnak tűnt. Nekem nem bírta túl sokáig, hamar elkezdett kopni, habár kicsit hamarabb le is szedtem, minthogy megvárjam hogy tényleg meddig bírja. meglepő módon, most kevésbé láttam a csillogást. Lehet, persze, hogy csak a fények játszottak közre. Mindenesetre száraz vagy vegyes bőrre szerintem jó, ha szép ápolt a bőrünk. Nekem a teljes ára kicsit sok, hisz a nivea, meg garnier olcsóbbak, de akciósan majd lehet hogy jobban meg fogja érni. Egy próbát azért szerintem mindenkinek megér, ha nem is a nagy kiszerelés, de a kicsi igen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

fanikof88

2013. január 21.

Borzasztó ez a sok csillám. Nem értem miért kell. Rendben, hogy csillogás, de szerintem túl komolyan vették ezt. Borzalmas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

strawberry92

2013. január 16.

Nem rossz...de a Garnier BB sokkal jobb. Kombinált bőröm van, és a T-vonalban nagyon hamar kifényesedik még púderrel is. Akinek nem ilyen durván zsíros a bőre vagy száraz biztos jó lesz. Szerintem valahol az olajmentes és a sima Garnier BB között van az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Trifluoromethyl C1-4 Alkyl Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Calcium PCA, Zinc PCA, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Octyldodecyl Neopentanoate, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Stearic Acid, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Hexyl Laurate, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice, Methicone
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Hexylene Glycol, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Polysilicone-11, Caprylyl Methicone, Methicone, PEG/PPG-20/23 Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Hexylene Glycol, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, PEG/PPG-20/23 Dimethicone
Illatanyagok: Methyl Undecylenate, Ethyl Undecylenate
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületi hártya képző anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.