Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: thaly, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Gazdag természetes hidratálókban, ásványokban és vitaminokban.  Fokozza a bőr ragyogását, egyenletesebbé teszi a bőrtónust, ásványi alapú formula, e-vitamint tartalmaz az egészségesebb bőr érdekében, hidratál, segít elfedni a bőrhibákat, csökkenti a bőr kipirosodását, lehelletkönnyű formulája hagyja lélegezni a bőrt, könnyen elsimul az arcon, SPF 15 fényvédőt tartalmaz.

5 árnyalatban kapható.

c_andersen

2013. január 13.

Engem nem zavar a kis csillogás, sztem minimális mármint a csillogás, 4-5 órát kibír, nekem az elején egy picit feszül a bőröm alatta, de ez enyhül utána. Könnyű eloszlatni, ha nem púderezek rá egy nagyon picikét ragad, de nem zavaró.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 13.

karakumsivatag

2013. január 12.

Meg vagyok elégedve vele. A színárnyalat nekem pont megfelelő. Nem olyan sűrű mint az alapozó, de elég jól fed. Nekem tetszik benne a csillogás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 12.

csunik

2013. január 8.

Számomra megfelelő a fedése,nem érzem zsírosnak a bőrömet tőle,nem nehéz,egész nap kitart,nem fénylik csak egy picit a nap végére.Viszont a színével bajban vagyok,mert ugyanolyan árnyalatot rendeltem belőle mint amilyen alapozót használok de ebből ugyanaz a szín sötétebb.Összességében elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

maniko90

2013. január 8.

Én annyit fűznék még hozzá, hogy apró csillámokkal van tele, gondolom a "ragyogó" hatás miatt. Ez lehet, hogy valakinek nem lesz szimpatikus, nekem is furcsa volt elsőre, soknak tűnt a csillám, de púderezés után szép lett az eredmény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

Calipso

2013. január 7.

Még csak kipróbáltam, úgyhogy a tartósságáról nem tudok nyilatkozni.
Az állaga jó, krémes, kinyomva hígnak tűnik, de felkenve már gazdagabbnak, sűrűbbnek és hamar szárad, ezért viszonylag gyorsan kell vele dolgozni, és lehetőleg több irányba eldolgozni, hogy ne legyen csíkos.
A fedése szerintem egész jó, erős közepesnek mondanám.
Az Essence pure skin-jénél mindenesetre egy fokkal erősebben fed.
A csomagolása szerintem aranyos, a színe (Shell) jól illeszkedik az arcszínemhez.
Az egyetlen ami nem tetszik benne, az a rengeteg sok összetevő, bár pozitívum, hogy van benne cink, így talán jó lesz a pattanásosabb bőrűeknek is.
Bízom benne, hogy jól megleszünk, úgyhogy megelőlegezek neki egy négyest :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

Még csak kipróbáltam, úgyhogy a tartósságáról nem tudok nyilatkozni.
A fedése szerintem egész jó, erős közepesnek mondanám.
Az Essence pure skin-jénél mindenesetre egy fokkal erősebben fed.
Bízom benne, hogy jól megleszünk, úgyhogy megelőlegezek neki egy négyest :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Trifluoromethyl C1-4 Alkyl Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Calcium PCA, Zinc PCA, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Octyldodecyl Neopentanoate, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Stearic Acid, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Hexyl Laurate, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice, Methicone
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Hexylene Glycol, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Polysilicone-11, Caprylyl Methicone, Methicone, PEG/PPG-20/23 Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Hexylene Glycol, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, PEG/PPG-20/23 Dimethicone
Illatanyagok: Methyl Undecylenate, Ethyl Undecylenate
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületi hártya képző anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.