Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gabyca34, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. november 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Selymes porpúder, mely hibátlan, matt hatást kölcsönöz a bőrnek. Egyenletesebbé teszi a bőr tónusát és textúráját. Üde és lágy kinézetet kap tőle a bőr.

2 árnyalatban kapható

Ár: 500 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Párszor használt, rengeteg van benne, Helyszín: --, fizetés: --
HuAnita

2016. március 20.

Kár, hogy már nem lehet kapni. Nagyon szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

Kár, hogy már nem lehet kapni. Nagyon szerettem.

Evyyy

2015. november 11.

Nagyon szeretem, az utolsó darabot vettem meg a tanácsadónőmtől...sajnos már nem lehet kapni. Kár, mert jó az állaga, egyszerű felvinni és nagyon sokáig elég :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

mariann33

2013. szeptember 16.

Oké,köszönöm!Ebben reménykedtem!
2013.09.16.
Azóta használom,és nagyon-nagyon elégedett vagyok vele!Tizen éve a kőpúderét használom az Avonnak,de csak téli időszakban mertem,mert még a téli színemet is fehéríti a sötétebbik árnyalat,ezért is akartam váltani.Nagyon nem bántam meg,ez a termék sokkal jobb,mind minőségre,mind színre,ebből a sötétebb nem annyira világos,mint a kőpúdernél.Ráadásul 18 gr.-os,vagyis szinte dupla mennyiségű,és jobban is fed szerintem.Tényleg meglepően jó a pamacs is amit hozzáadnak,én azt használom.Nincs se sárgás,sem pedig rózsaszínes beütése,illatot egyáltalán nem érzek rajta,teljesen matt,ultra finom állagú,így könnyen lehet jól eloszlatni ecsettel is és a pamaccsal is.Ami még tetszik,hogy észre sem venni,egybeolvad a bőrrel,egyszerűen "csak"szebb a bőr,és nem azért,mert kivan vakolva az ember,ez nekem fontos,hogy természetes hatást kelt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

Oké,köszönöm!Ebben reménykedtem!
2013.09.16.

agi.greendaygirl

2013. június 19.

azt hiszem eddig még nem volt porpúderem.. de tetszik :) Kabuki ecsettel viszem fel, finom, selymes az állaga, a fedése elég jó, és nagyon jól fixál és tartósítja az alapozót. Ebben a nagy melegben is szép marad az alapozás! Egyébként a kis pamacska meglepően jó ami jár hozzá. Az eredmény nagyon természetes hatású :)Tök jó kis púder :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

Antioxidánsok: BHT

Squalane eo 1 0

Kaolin 0 0

A hidroxilapatit (HAP) egy ásványféle, melyet csiszoló, tömegnövelő, emulzió stabilizáló anyagként használnak a kozmetikumokban. E szerint a tanulmány szerint fogrémekben és egyéb szájápolási termékekben használva használva a hidroxilapatit remineralizálja a fogzománcot és lezárja a dentin csatornákat.