Avon

Ár:   3229 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A bőrtónusához illő arcpirosító ragyogó, üde hatású arcbőrt eredeményez. Selymesen sima textúrája egybeolvad a bőrrel való érintkezéskor.

Avon Ideal Blush Luminous Arcpirosító/pirosító - Classic Aura
Ár: 1.150 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt (eredeti dobozában), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

Kremcica

2018. március 4.

Most fogyott el másfél év után (Peach árnyalat), nagyon szerettem. Jól pigmentált pirosító, ha kell lehet építeni is. A tartóssága közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

macspamacs

2018. március 2.

Mindig újraveszem, mert gyönyörű, természetes hatású arcpírt varázsol, sokáig elég és nem pattog ki tőle a bőröm, ezen kívül tartós is! Elegáns a csomagolása, belül van tükör és egy kis ecset, ami természetesen használhatatlan,mint minden ilyen terméknél. Rendes pirosítóecsettel viszont szépen felvihető. Mindenkinek bátran tudom ajánlani. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

tara95

2017. augusztus 30.

Peach árnyalat van meg. A doboza erős, masszív, az árnyalat szépen pigmentált, hideg rózsaszín. A hátránya lehet a rengeteg nem túl diszkrét csillám amik a napfényben erősen látszanak. Én az ecsetet is jól tudom használni, a nagy tükör is praktikus. Összességében négyes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Kori

2017. május 7.

Classic aura árnyalatot kaptam ajándékba, jó ideje nem veszek magamnak semmilyen "arconmaradó" avonos terméket. A csomagolást túl nagynak, az ecsetet feleslegesnek tartom, jobban szeretem a praktikus, "csaktermék" dolgokat, amiket beledobálhatok a neszesszerembe, és az összes termék közül egyben van egy kis tükör és kész. Az állaga teljesen jó, könnyű felvinni és eloszlatni is. A egész jól pigmentált, építhető, viszont a tartóssága csupán néhány óra. A classic aura árnyalat nem passzol 100%-osan a bőrömhöz, ezért egy kis bronzosítóval, vagy melegebb árnylatú pirosítóval keverve szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

emeseee6

2017. május 1.

Nagyon szeretem,jól pigmentált szép színek. kettő is van nekem,egy télre a fehér bőrömhöz és egy a szolishoz,mindkettő szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

kalmaniki

2017. április 1.

A Peach árnyalatban van meg. Nagyon tetszik a színe, kis viszzafogott, természetes, nem igazán lehet vele túlzásba esni. Apró csillámokat tartalmaz, ami gyönyörű a napsütésben. Az ecsetét nem használom. Nagyon jó kis pirosító, pigmentált, tartós és a csomagolása is elegáns szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

Anita9620

2017. január 23.

Peach árnyalatban van meg. Jól pigmentált, elég csak egy picit felvinni az arcomra és ráadásként apró csillámokat is tartalmaz. A hozzá járó kefét én nem szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Enci90

2017. január 18.

Hú ez nagyon jól pigmentált! Óvatosan kell vele bánni mert hamar túlzásba lehet esni vele. Szép természetes színe van. Az ecsete rettenetes. használhatatlen pirosításra. Elég csúnya lesz azzal a végeredmény, de ez nem a termék hibája. Jó ecsettel szépen eldolgozható, építhető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Elesem

2016. november 9.

Szeretem ezt a pirosítót,mert jól pigmentált ,kellemes a színe.Az ecset az használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 9.

rocksolya

2016. november 2.

Nagyon tetszik! Semmi kifogásom nincs az ellen, hogy valaki megvegye.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Nagyon tetszik! Semmi kifogásom nincs az ellen, hogy valaki megvegye.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes

Antioxidánsok: BHT, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0