Avon

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: nkatika, az összetevőket feltöltötte: Gabria, Módosítva: 2019. november 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu,

Illatjegyek: kakaóvaj, szantálfa, bőr

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok
Ár: 1500 Ft + postaköltséget a vevő fizeti , Eladó: Nyuszimanias
Állapot: képen látható hiánnyal, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalás, postán, Packeta, GLS, Foxpost, illetve Budapesten 20. kerületben személyesen

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Gabria

2019. október 31.

Megrendeltem, mert nagyon tetszett a katalógusban az illata. Remélem rajtam is tartós lesz, kíváncsi leszek rá. Nagyon megtetszett az illat is, az üveg is, nagyon jó ez a fekete, lila és arany párosítás. Ráadásul most akciós is, szóval teljesen megérte. Ha valami nem fog tetszeni, amikor megjön és próbálgatom, akkor jövök lepontozni. Addig is 5 csillag, nekem teljesen rendben van. :)

Szerk.: Ugyan nem ennyire vagány élőben, a képen sokkal jobban tetszik, de ez mit sem változtat azon, hogy nagyon jó illata van, nagyon tartós rajtam. Szeretem, marad az 5 csillag. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

infinitypurple

2019. október 14.

Mint ahogy más Avonos parfümöket, ezt is féltem megrendelni, mert általában ritka az a parfüm ami passzol is az illatmintához a katalógusban, de ezt nem tudtam ki hagyni, annyira megtetszett az illata. Nem is csalódtam, a második kedvencem a szintén Avonos Far Away Rebel után. Nagyon elegáns, édeskés illata van, nem kell belőle sokat fújni hogy érződjön. Tartóssága szempontjából is kiválóan teljesít, kellő mennyiséggel nem kelt pacsuli hatást és egy napot is szuperül kibír. Plusz pont hogy nagyon passzol hozzám az illat, ezt többen is megjegyezték már.
Összességben egy nagyon jó parfüm, teljesen megéri az árát. Kedvenc!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 14.

Összességben egy nagyon jó parfüm, teljesen megéri az árát. Kedvenc!

szabina971

2019. október 4.

Már azonnal meg vettem ,ahogy meg jelent.
Nagyon finom édeskés illata van nagyon tetszik.
A kakaóvaj és a szantálfa is érződik erőteljesen ,de az én orromat jobban a kakaóvaj csapja meg.
Óvatosan haasználom mert nagyon tudd fullasztani és ha pacsálom magamra akkor megfájdul az orrom is :D
Akik szeretik az édeskés illatokat megéri kipróbálni ,mert egy igazi édes illat áradata van.
Az összes illatot megvásásroltam az Imariból és eddig ő a legjobb számomra.
Rajtam az Imari íllatok tartóssak és ő se különb :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

Már azonnal meg vettem ,ahogy meg jelent.
Nagyon finom édeskés illata van nagyon tetszik.
Az összes illatot megvásásroltam az Imariból és eddig ő a legjobb számomra.
Rajtam az Imari íllatok tartóssak és ő se különb :)

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Egyszerűbb néven oxybenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A oxybenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt. Az összetevővel kapcsolatban felmerült a gyanú, hogy elősegíti a bőrben a káros szabad gyökök képződését. A Wikipédia azt állítja, hogy manapság az oxybenzone a leggyakrabban előforduló allergén a fényvédőkben. További információ a smartskincare-en.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.