Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: karakumsivatag, Módosítva: 2015. szeptember 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Virágos-orientális illatketegória.

Fejillat: bergamott, vérnarancs, feketebors

Szívillat: gardéniaszirmok, borsfa

Alapillat: ámbra, szantálfa, bőr, vanilia,

nixone

2018. augusztus 14.

Ezt a parfümöt először karácsonyra kaptam ajándékba a szüleimtől és imádtam. El is használtam 2-3 üveggel, nagyon magaménak éreztem ezt az illatot. Nagyon sajnálom, hogy nem gyártják már mert azóta se sikerült megtalálnom magamnak a tökéletes parfümöt, pedig ez az volt.

Viszont, csekély vigasz, hogy nekem az új "Far Away Rebel" parfüm szintén az Avontól nagyon hasonlít erre, úgyhogy biztosan el fogom használni azt is mert felidézi a régi szép emlékeket. Nem teljesen ugyanaz, de nekem nagyon hasonló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

banhanna

2018. április 14.

Pár éve kaptam ajándékba, akkor nem igazán tetszett, olyan "öregesnek" éreztem. Tavaly megtaláltam az egyik dobozomban, megillatoltam és nagyon megtetszett! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Veronika8614

2017. január 10.

Nagyon tetszett az illata, egy barátnőmön éreztem meg. Lelkesen megrendeltem, hogy igen, ez az én illatom, de ahogy használtam csalódás volt, se tartós nem volt, se mélysége nem volt, meguntam.
De az tény, hogy maga az illatkompozíció nagyon fini.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

De az tény, hogy maga az illatkompozíció nagyon fini.

Boginyuszi

2016. február 1.

Férjemtől kaptam, magamnak nem választottam volna, de mint ahogy mondta "ez olyan különleges" És tényleg. Finom nagyon, odavagyok érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

adrica

2016. január 25.

Kis kedves, gyümis, de nem is érdekel, hogy mitől jó, de jó. Jókedvre derít, ha használom. Inkább kivételes alkalmakkor, bár nem ünnepekkor. Akkor amikor a párommal vagyok és tartunk egy jövős-menős mozizós, beülős, kirándulós napot. Ő megérdemli, hogy mellette ezt használjam. Mivel tudom, hogy már kivonták, ezért spórolok vele. Elfogadtam, és megszoktuk már, hogy ami jó és sikeres és értelmes, azt az Avon kivonja. Szerintem bőven lett volna mást kivonni. Szerintem a Luxe parfümök nem sokaknak hiányoznának példának okáért és stb... De majd meg leszünk nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

vl

2016. január 18.

Ahogy a reklám is mondja: kár, hogy a régi jó dolgokból nem maradt semmi... Ez volt az első parfüm, amit igazán magaménak éreztem és érzek most is. (pedig egy-két évente változik az ízlésem/szaglásom és nem bírom elviselni a korábbi kedvenceket, de ezt továbbra is imádom.) Miután két üveggel elhasználtam, szembesültem azzal, hogy kivonták... Aztán még sikerült elcsípnem a tanácsadónői újságban, rendeltem is három üveggel, azóta megkezdtem a harmadikat is... előre sajnálom, ha majd elfogy....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Rita16

2016. január 7.

Nagyon szeretem,csak sajnálom hogy nincs többé. De nem adom fel,hátha valakinek van még eladó...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 7.

Jenniii92

2015. március 15.

Nagyon szeretem. :) Szerelem volt első szaglásra, azonnal rendeltem is belőle. :D Isteni illata van, anyukám is nagyon szereti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

GabrielaSabatini

2014. december 13.

Amikor beleszagolok, én mindhárom fejillatát érzem (bergamott, vérnarancs, feketebors). Ezeket igazán szeretem is. Nevetni fogtok, néhol olyan fodrászat illata van (hajlakkos?). :-))) Közepesen tartós rajtam (azt gondoltam, sokkal kevésbé lesz az, úgyhogy én pozitívan csalódtam). Viszont az intenzitása miatt nem tudom minden nap viselni (olyan helyen dolgozom, ahol ez túl erős lenne).
Úgyhogy a még új edt-m eladó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 13.

Úgyhogy a még új edt-m eladó.

Violet 1

2014. október 2.

az előző fajtája nagyon bejött,ettől még többet reméltem, de maradok a másiknál.ez se rossz, de nekem erősebb illat,már-már fullasztó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellol, Geraniol, Linalool, Limonene
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 14700, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol