Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: p.bettina, Módosítva: 2019. január 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Koncentrált formulája azonnali komfortérzetet ad a száraz, feszülő bőrnek. Ellenáll a kézmosásnak. Hipoallergén, érzékeny bőrre is alkalmas.

Petra0408

2020. május 5.

Eleinte nem szerettem, fura volt az állaga. Egyszer viszont szokásomtól eltérően éjszakára kentem be vele a kezem, reggelre teljesen helyrehozta a borzasztó száraz bőröm. Azóta imádom. Csodaszer, csak tudni kell használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 5.

Kokuszreszelek

2020. április 8.

Nekem nem igazán vált be, rossz az állaga, túl tömény, nehéz eldolgozni, és az illata sem a legfinomabb. Nem venném újra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 8.

Lolychan

2020. március 29.

Másik kedvenc téli kézkrémem. :) A sok kézmosástól nagyon kiszáradt és kirepedt a bőröm (sőt vérzett is sajnos :/ ), de ez a krém gyorsan helyretette. Nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

Bettina25

2020. március 8.

Nekem nagyon bevállt. A gyárban nagyon kiszáradt a kezem. Szószerint ekcémás lett, amit az orvos felírt rá nem igazán segített rajta hiába kentem stb stb., ez viszont úgymond helyre hozta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

FannyR

2019. december 25.

Jaaaj imadom! Nagyon zsiros, nagyon tomeny, nagyon jo! Alapbol sem szeretem a vizes allagu kremeket, nalam abszolut elnyerte ez a termek a tetszesemet. Regota keresem a tokeletes kezkremet, egyelore tuti befutonak latszik. Napkozben valoban nem ajanlott bekenni, mert egy elet mire beszivodik, DE brutal hidratalas. Ejszakara kezre, labra tokeletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 25.

aalexaa

2019. december 14.

Elég tömény állagú cucc, de gyorsan beszívódik és tényleg tartósan hidratál. Nekem nem a kézfejemmel szokott gond lenni, hanem a körömágyam bőrével, az nagyon ki tud száradni, és olyankor nagyon fáj. Éjszakára kenem bőségesen, plusz reggel indulás előtt egy picikét. Nem hagy zsíros nyomot, viszont tényleg órákon át érzem a hatását, akkor is, ha kezet mosok. Amikor használom, sokkal később kezd el fájni. Már a másodikat vettem, és lesz még több is úgy érzem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

sztike

2019. november 23.

Bálnazsír!! <3 De most tényleg, elég tömény cucc. Kb. a gépzsírnak, az ipari vazelinnek és töméntelen mennyiségű glicerinnek egy olyan elegye, amiből ha egy borsónyinál többet viszel fel a bőrödre, szabályosan kifehéredik, ahogy kenni próbálod. :D Elsőre elég szürreális élmény, de hamar rájöttem, hogy ez éjszakára tökéletes. Minden éjjel használom kézre és lábra is, a hatása pedig kifogástalan. Lefekvés előtt felkenem, zokni a lábra, kesztyű a kézre és reggelre minden érdesebb, szárazabb részt tökéletesen rendbe tesz. Illata nincs, de nem is várom el, plusz nappalra én nem ajánlanám, mert ahhoz túlságosan tömény. Napközben nem szívesen használok kézkrémet, csak ha nagyon muszáj, viszont ha ezt a krémet rendszeresen használom, nincs is nagyon szükség rá, hogy nappal is felkenjek valamit. Anyukámnak speciel nem jött be, ő nem tudott megbarátkozni az állagával, de hát kinek a pap, kinek a paplan...Szerintem amúgy ugyanaz, mint amit régebben fehér tubusban, 'skin recovery' néven árultak. Számtalanszor újrarendeltem, meg fogom is, mert jó kis cucc ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 23.

zonga

2019. október 29.

Ez nekem nagyon tömény, sűrű krém, nehezen szívódik be. Télen, ha szinte megfagy a hidegtől, akkor jó lehet, vagy nagyon száraz bőrre, de hétköznapi használatra nem alkalmas. Miután beszívódik,szépen hidratál, de nekem nem tetszik az állaga. Pedig szeretem az avonos kézkrémeket, ez annyira nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 29.

p.bettina

2019. február 6.

Az Avon kézkrémek szerintem a legjobbak. Mindig szeretem a legújabb fajtákat kipróbálni, úgyhogy rendeltem legutóbb ebből a fajtából is. Tetszik a csomagolása, bár nem vagyok oda a piros színért, de ez így kifejezetten tetszik. Minden este szoktam használni, jó sűrű krém, megfelelően hidratálja a kezeimet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Antioxidánsok: BHT, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol