Avon

Ár:   1359 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2014. október 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

"Válaszd a kétvégű szemceruzát, mely ragyogóvá varázsolja a tekinteted, valamint kiemeli a szemed színét. Próbáld ki a szemed színéhez passzoló árnyalatot."

Avon 2in1 Kétvégű/Kettős Szemceruza/szemkontúrcezuza/szemkontúr - Gunmetal Shimmer
Ár: 800 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt (eredeti dobozában), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Reb

2019. július 2.

A kék-fehér van meg, hát... nem valami nagy szám sajnos. A fehér része az enyémnek használhatatlan, porlad. A kék szép színű, de eléggé kenődik. (Valószínűleg ősrégi példány volt már, amit vettem.) Porral fixálva, teljes smink részeként elmegy... Önmagában (ahogy én a szemceruzát 90%-ban hordom) nem túl jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

rammy717

2018. január 22.

Katasztrófa. Egyszer volt egy Maybellines aranyhoz hasonló színű szemceruzám, imádtam, gondoltam ez hátha jó lesz majd ahelyett. Hát...... katasztrófa. A pigmentáltsága gyakorlatilag nulla, az állaga is katasztrófa. Ezeken kívül még kellemetlen szagú is. Szóval használhatatlan. A fekete szín még úgy-ahogy fog.... De nem ajánlom. Pénzkidobás, kuka. Mellesleg egyszer sem tudtam kihegyezni, mert a belseje szét volt törve (úgy, hogy én 100% nem ejtettem le.. gondolom szállítás, vagy eredetileg). 0*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

csokibeka

2017. november 6.

Az egyik legrosszabb szemceruza, amit valaha használtam. A fehér semmit nem fog, a fekete 2 perc múlva elkenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Fabi95

2017. május 3.

A feketét a szemhéjam kihúzására használom, krémes, kicsit maszatolódik, de viszonylag könnyű vele dolgozni. A fehéret nagyon nehezen tudom felvinni a vízvonalamra, alig látszik többszöri áthúzásnál is.....jobbra számítottam bevallom őszintén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

sweetmedusa

2017. április 16.

Nekem a fekete fehér van meg. A fekete egész jó, erősen fog, bár kicsit puhának, maszatolósnak tűnik. A fehéret nagyon nehéz felvinni, főleg a vízvonalat alig fogja be, néha sikerül, néha nem. A tartóssága olyan, mint a többi szemceruzáé, nem igazán bír ki túl sokat. Ennyi pénzért nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

bettina28

2016. december 19.

Nekem sajnos nem elég pigmentált és túl kemény ez a ceruza. Nem szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

henczen

2016. november 18.

A legtöbb szemcseruzát elég jól fel tudom javítani szemhéjalapozó használatával, de ezt még azzal is képtelen voltam...sajnos pocsékul szerepel...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

Banszky

2016. október 18.

Teljesen jó kis ceruza,szép színekben. Viszont nem tartós,nap végére teljesen lekopik. Nehezen hegyezhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Martina1330

2016. június 11.

Az én szememen teljesen jó az alsó szempilla sorát szokta vele kihúzni nekem a barna van meg nagyon szeretem minden nap ezt használom. Egy csillagot levonok az miatt h nap végére néha el szokott kenődni, de ezt levéve nekem kedvenc lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

henifekete

2016. május 25.

Nekem a fekete/fehér van meg. Igazából nem tudok ezzel a ceruzával semmit csinálni, mert a fekete össze-vissza folyik, a hűtőbe is raktam már, hátha az a baja hogy "megolvadt". A fehér a vizvonalon nem is látszik, akármilyen vörösre karistolom vele a szemem. Mert karistol a fa akárhogyan hegyezem sehogysem jó. Nagy csalódás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 25.

Emolliensek: Hydrogenated Vegetable Oil, Hydrogenated Coco-Glycerides, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Hydrogenated Castor Oil, Stearyl Dimethicone, Cetyl Palmitate, Butyl Stearate, Petrolatum
Emulgeálószerek: Hydroxystearic Acid, Hydrogenated Castor Oil, Sorbitan Tristearate
Tisztítószerek: Hydroxystearic Acid, Hydrogenated Castor Oil
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Black 2 / CI 77266, Chromium Oxide Greens / CI 77288
Tartósítószerek: Propylparaben, BHA

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.