Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilvi07, Módosítva: 2013. január 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Segít ragyogobbá és lágyabbá varázsolni a durva, száraz bőrt.

Kiszerelés: 100 ml

domnora

2017. január 22.

Kicsit ragacsos érzetet hagy maga után, nehezem szívódik be teljesen. Az extra száraz kezemen nem segítette, de a jó állapot fenntartására tökéletes. Viszont ár-érték aranyban nem egy rossz krém, és előnye az is hogy nagyon kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

niki33

2013. október 29.

Ha valakinek, hát az én kezem nagyon száraz típusú. Sok kézkrémet kipróbáltam, és nagyon örültem, hogy ez kifejezetten száraz bőrre való. Már a második tubus felét is elhasználtam. Kevés kell belőle, és bár nem szívódik fel pillanatok alatt, érdemes kivárni, mert selymesen puha kezet varázsol. 100 százalékig elégedett vagyok vele.Kár, hogy már nem kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 29.

gabyca34

2013. május 30.

Elég jól hidratál, úgy hallottam :D Aki használja nagyon meg volt vele elégedve, ezért jár az 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

Leilaa

2012. november 14.

Nekem nagyon bevált. Megéri az árát, mivel az állaga miatt nagyon keveset kell használni egyszerre, úgy szívódik csak be igazán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

Oraculum

2012. október 28.

Kevés kell belőle, ősszel ideális,de télen erősebb kézkrémet kell használnom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

Kevés kell belőle, ősszel ideális,de télen erősebb kézkrémet kell használnom :)

szilvi07

2012. október 22.

Gél állagú, kevés is elég belőle. Jól hidratál, az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

Gél állagú, kevés is elég belőle. Jól hidratál, az illata kellemes.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA