Avon

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katarakta, Módosítva: 2013. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A kinyíló mandarinvirág ölelkezik a fehér- és a zöldtea levelekkel és a játékos babarózsával.

Ár: 14.000 Ft , Eladó: AVP
Állapot: Bontatlan, celofános csomagolású, Helyszín: Pomáz, Budakalász, Békásmegyer, fizetés: Személyesen vagy ár+postaköltség előreutalása után postázom.
Dycca

2017. október 21.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt! Mikor összejöttünk a párommal, ezt viseltem, 5,5 éve. Azóta spórolok vele, csak ritkán fújom ezt. Ha valakinek lenne, megvenném!
Devilcat?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Devilcat?

PetraRéka

2017. május 23.

Nagyon szerettem és sajnálom,hogy már nem gyártják. :(

Az elmúlt hetekben jutott eszembe ismét ez a parfüm (továbbra is sajnálom,hogy megszüntették) ...viszont engem erősen emlékeztet ennek az illatára a CK One edt (?)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 23.

Nagyon szerettem és sajnálom,hogy már nem gyártják. :(

vanillacaramella.sweet

2017. április 24.

Ez sem volt számomra ínyencség. Édesebb, teásabb rózsás illat. Egyszerű, nem tartós. Nem fogott meg kicsit sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

Angel79

2016. december 17.

Imádtam,nekem a kedvencem volt,amíg lehetett kapni.
Akinek van még elfekvőben,vagy tudja hol vehetnék kérném szépen jelezzen!
Nekem olyan friss tisztaságillata van egy kis édeskés gyümölccsel fűszerezve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 17.

Imádtam,nekem a kedvencem volt,amíg lehetett kapni.
Akinek van még elfekvőben,vagy tudja hol vehetnék kérném szépen jelezzen!
Nekem olyan friss tisztaságillata van egy kis édeskés gyümölccsel fűszerezve.

Demonshadow

2014. január 31.

Úgy kaptam ajándékba, és egyszerűen imádom! Az illata rajtam nagyon tartós, kellemes. Egyedül azt sajnálom, hogy már nem lehet kapni, így ha elfogy, akkor csak kerülőutakon tudnék hozzájutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

sün

2013. április 10.

A jelenleg meglévők között ez a kedvenc illatom. Furcsállom, hogy mások citromosnak érzik, nekem ez egyértelműen zöld tea.
Az avonos illatokra jellemző, hogy nem tartósak, hát ez sem az.
Volt egy nagy-nagy kedvencem régen, Healing Garden Green Tea edt, itthon nem lehet már kapni, hát azt semmi nem tudja überelni, de ez áll hozzá a legközelebb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

Az avonos illatokra jellemző, hogy nem tartósak, hát ez sem az.

csakbarbi

2013. január 28.

Imádtam♥ kár hogy nem gyártják.
nekem nagyon tetszik az illata,tartós volt,megéri az árát,háát többet nem nagyon tudok mondani nekem kedvencem volt.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 28.

Imádtam♥ kár hogy nem gyártják.

kovkitty

2013. január 27.

Sajnos elfogyott, pedig újra venném. Kellemes illat, én szeretem a citrusos parfümöket. Elsőre nem tetszett ugyan, de a bőrömre fújva abszolút kedvenccé vált. Nekem 4 pont, volt már tartósabb parfümöm is, de nem is baj, ha pl. nyáron nem kifejezetten erős..inkább befújom magam mégegyszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

mogyizsuzsi650304

2012. szeptember 26.

Most próbáltam ezt az illatot a barátnőmnél. Hál Istennek nem a saját parfümkészletemben!
Mit is mondhatnék, citrom, citrom, és megint csak citrom. A zöld tea ölelkezését a játékos bazsarózsával valahogy másként képzelem. Jó kis klotyó illatosító lesz belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 26.

rétipipitér

2012. augusztus 13.

Nagyon szeretem a teaillatot, és ez az ami megtetszett ebben parfümben. Megrendeltem, nem kellett volna. A fejillat után valami zavaros, művi kerekedik belőle - sok Avon illathoz hasonlóan. Nem tetszett (pedig sokáig próbálkoztam vele)- elajándékoztam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Geraniol, Linalool, Citronellol, Limonene
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 14700, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol