Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2015. április 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Friss és komfortos érzetet biztosít a fáradt lábaknak, hűsít és dezodorál.

Levendulát és teafaolajat tartalmaz, melyek antibakteriális tulajdonságokkal is bírnak

mlexa

2019. június 20.

Nyáron szoktuk használni, valóban hűsít, frissít. Szuper levendulás illata van, de sajnos elég hamar elillan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

Kremcica

2018. február 3.

Kellemesen frissít és nyugtat. Korábban volt avonos citrom illatú lábspray-m is, mindkettő nagyon kellemes egy strapás nap után. Illatban ez szerintem jobb. Azt mondjuk nem tudom mennyire van rá igazán szükség, de ez már más kérdés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Erus15

2018. február 3.

Jó az illata, kellemes hűsít és a szagokat is viszonylag elfedi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

Jó az illata, kellemes hűsít és a szagokat is viszonylag elfedi.

Fruzzzzzs

2017. január 8.

Csak nyáron szoktam használni, de olyankor imádom! Frissít, hűsít, és bár az illata hamar elillan, az is kellemes. Szettben vettem a lábradírral és az ápoló krémmel együtt, mindegyik a kedvenc Avonos termékeim között van. Nagy előnye még, hogy szinte azonnal beszívódik, kb. fél perc után az ember már mehet is a dolgára. (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Divaldia

2016. szeptember 11.

Kellemesen frissít és hidratál, viszont lassan szárad meg, ezért csak 4 pont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Kellemesen frissít és hidratál, viszont lassan szárad meg, ezért csak 4 pont.

Enne

2016. július 28.

Egyszerűen imádom! Így nyáron szinte minden reggel befújom vele a lábam, mielőtt elindulok itthonról. Fantasztikus az illata! Egyéb hatását nem tapasztalom, de nem is kell, az illata mindent megér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

csupakrem138

2015. december 31.

Kellemes illatú, de egyáltalán nem nyugtatja a bőrt, mert tele van alkohollal, nekem inkább enyhén szárítja a bőröm. Testfrissítőként pedig senki se próbálja ki,mert borzasztóan irritálja a bőrt, olyan, mintha valaki telibe öntötte volna magát gyógyszertári alkohollal. (Persze nem is testre lett kifejlesztve, ez nem negatívum, csupán figyelmeztetésképp azoknak akik hozzám hasonlóan imádják keresni a termékekben a különböző felhasználhatóságot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 31.

matine91

2015. szeptember 8.

Én most használtam el, sajnos én is ugyanúgy tudok nyilatkozni, mint a többiek.
Csak addig hűsít, amíg ráfújom a lábamra. Az illata nagyon szuper és nyugtató.
Én a lábápoló balzsammal és a pakolással együtt vettem valami pici pénzért.
Sajnos tényleg nem dezodorál és nem is hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Én most használtam el, sajnos én is ugyanúgy tudok nyilatkozni, mint a többiek.
Csak addig hűsít, amíg ráfújom a lábamra. Az illata nagyon szuper és nyugtató.
Én a lábápoló balzsammal és a pakolással együtt vettem valami pici pénzért.
Sajnos tényleg nem dezodorál és nem is hidratál.

magdus.kis

2015. szeptember 8.

Mivel levendulás, így nálam No.1. Tényleg az az igazi finom levendula illat jellemzi. Én alapvetően is leginkább nyáron használok lábspray-t, s nekem nagyon jól frissíti a lábaimat.Az ára is szuper, pláne akciósan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

JudithBeauty

2015. július 2.

Az illata nekem bejött, de nem hűsít és nem dezodorál.

Update: azért csak megrendeltem akciós áron újra. Most nyáron újra a lábaimra fújtam, és sokkal jobban éreztem a hűsítő hatást. Az illata még mindig jó, ezért kap +1 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 2.

Az illata nekem bejött, de nem hűsít és nem dezodorál.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: PEG-6, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.