Avon

Ár:   7599 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mellesleg, az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2018. november 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A Kenzo Takada nevével fémjelzett parfüm illatjegyei: körte, magnólia, basmati rizs.

AbramSzabina

2019. július 7.

Szívügyemnek érzem, hogy megvédjem ezt a parfümöt :)
Nem is értem, hogyan kaphatott ilyen rossz értékelést, bár tény hogy mások vagyunk, és wz így van jól.
Most éppen két szívszerelmem van parfüm fronton, ez a Kenzo féle finomság es a szintén Avonos My everything :) nagyon vágytam a My everythingre, mikor már meg volt ez a Kenzo, és még is folyton visszanyúlok a Colour lifehoz, azóta is hogy végre meglett az everything is.
Egyszerűen imádom! :) párom választotta, Őt rögtön ez fogta meg. Édes, de még sem kislányos, nem tipikus cukorka illat, van benne valami csavar ami miatt számomra tökéletes. Én nem érzem bántóan szúrósnak, sem gagyinak. Sőt! Jó pár nála kb 4szer drágább parfümömnél tartósabbnak, különlegesebbnek találom. Tutira újra veszem, nekem ez szerelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Szívügyemnek érzem, hogy megvédjem ezt a parfümöt :)

mellesleg

2019. március 5.

Ha nem lenne ráirva, h Kenzo, azt hinném vmi gagyi. Én idióta nagy üveggel rendeltem, m nekem sajnos mindent el lehet adni egy jó reklámmal... nem tartós, szúrós, semmilyen illat. A wc-ben végezte illatosítóként... Ja és az ára is full gáz ehhez a minőséghez képest...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

mujerconfused

2019. február 16.

Az első Avon-Kenzo illat nekem nagy nem jött be, nagyon reménykedtem hogy ez jobban sikerült. Sajnos ez is csalódás, ebből is csak a 10 mlest rendeltem meg szerencsére. Tartóssága 0, unalmas virágos-gyümölcsös fuvallat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

tunderke89

2019. február 2.

Szerintem teljesen rendben van ez az illat, virágos, édeskés, nekem nagyon tetszik. Tartósságban nem az igazi, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

mandarinosz1962

Korcsoport: >54
2019. január 17.

Ez nagy csalódás, nem éreztem semmit mikor kifújtam elsőre, azután valami halvány kis semmi illatocska, de nagyon nem tudom miért csinált ilyen minőség alattit Kenzó, nem erről híres. Egy csillag az üvegre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. január 17.

spavanilly

2018. december 11.

2018.11.19.
Elöljáróban szögezzük le, hogy egy " Márka" ízlése nem feltétlenül találkozik a miénkkel.
( Esetemben a Chanel 5.)

Az előd, a Life visszajelzései kapcsán az Avon helyében nem biztos, hogy tovább erőltettem volna ezt a Kenzo- vonalat.

Minta alapján nyilatkozom:
Számomra egy fokkal jobbra sikerültnek tűnik, mint a sima Life, de bántóan szúrós, és az illatjegyek anarchiája miatt nekem kellemetlen. Olyan, mintha a mesterművet a Mester félbehagyta volna, mondván: " Ebből már úgysem tudok szebbet, jobbat kihozni."
/ Vagy; minő piszkos gondolat: " Avon- katalógusillat"- használóknak feleljen csak meg ez a kreálmány, ha pl. valamelyik " Flower" Kenzo- t nem bírják megvenni.(sic!)
Becsapottnak érzem magam./
Olybá tűnik ez nekem, mint mikor egy márkás sportruhadarabnál ráeszmélsz, hogy csak koppincs; és hiába van rajta a logó, a harmadik mosásnál félig lekopik, és te fejezed be rajta az el nem szegett varrásokat.

Nem érdekel, mennyire tartós, biztos nem fogom használni. És ajánlani sem.

Upd:
...Lehetne ez egy harmónikusabbra komponált mű, és piacra dobhatták volna akár 20ml-s üvegcsében is- ugyanezen az áron...sokkal kelendőbb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 11.

2018.11.19.
( Esetemben a Chanel 5.)

Minta alapján nyilatkozom:
Becsapottnak érzem magam./

Nem érdekel, mennyire tartós, biztos nem fogom használni. És ajánlani sem.

Upd:

tillizus

2018. december 3.

Megmondom őszintén, nem értek egyett az előttem szólókkal, sok eredeti márkás parfümöm van, de ez a Kenzo illat, Avon illat ide vagy oda nagyon jól sikerült. Virágos kicsit édes is, friss is. Tényleg tükrözi a nevét, színes. 10 ml rendeltem belőle de szerintem megrendelem a nagyot. Tartósság is rendben. Érzem magam körül. Most kérdeztem a férjemtől hogy milyen? Azt válaszolta hogy virágos, mintha a mezőn sétálnál. Hát dióhéjban ennyi. Nekem 5 *

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 3.

ALettah

2018. november 18.

Ha Avon parfüm jegyei közt körtét és magnóliát láttok, rohanjatok, amerre a szemetek lát! Nem tudom, minke erőltetik ezt a két jegyet, ha egyszer nem megy.
És főleg nem értem, hogy Kenzo, aki a L'Eau Part és a Flower sorozatot csinálta, minek megy bele ilyesmibe.
Ez a parfüm konkrétan semmilyen. Ja de, mégis valamilyen: drága!!! Ennyi pénzért már lehet rendes designer darabot is kapni egy-egy leárazáson. Eredetiség nulla, tartósság nulla. Design nulla. Kis virágos lötyi, mint amilyen még több tucatnyi van az Avon portfólióban.
Bocs, Kenzo, de arra nem fogok pontot adni, hogy legalább nem kellemetlen. A felmosószerem is virágos, nem kellemetlen, úgyhogy ez nem olyasmi, ami egy parfümnél értékelendő. Nem, nem, nem, nem!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

skin

2018. november 12.

Ajaj nagy bajban vagyok. Annyira szerettem volna jót írni róla ,de sajnos nem tudok. Kezdem ott,hogy szerencsére csak egy 10 ml-es kiszerelést rendeltem belőle. Lányok,ez egy olyan kis semmilyenke. Nem tudom mi van Takada úrral,de ez most tényleg nagyon nem jött át. Az hogy csak egy katalógusillat még nem jelentené azt ,hogy csak rossz lehet. A de most jön, mert annak is csak nagyon halovány erőtlen minden karaktert mellőző fajtájából való. Egy tucat tizenkettő de ez is csak jóindulattal. Aki a diszkrét enyhén savanykás alapon nyugvó illatokat kedveli talán tetszeni is fog. Az eleje zavaróan fojtóan alkoholos a leszáradás pedig lepke f... erősségű. Na jó ha a szél úgy fújt meg akár egy kis Nina feelingem is volt. A Life For Her ennél klasszisokkal jobb.
A nesze semmi fogd meg jól alcímet is viselhetné ez így túlárazott azt gondolom. Komolyan megfontolandó lenne ez a kooperáció az Avonnak. Tudom a bőrkémia meghatározó lehet ezért elnézést kérek azoktól akiken ez finom és legfőképp érezhető.
Sajnálom de ez most nekem nagyon nem jött be Kenzotól,ellenben a pénztárca a narancsszínű na abba konkrétan szerelmes vagyok és boldogan vettem birtokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Linalool, Farnesol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.