KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 4499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: dizabella01, az összetevőket feltöltötte: Emci, Módosítva: 2016. szeptember 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 4499 Ft

Az AVON LIFE by Kenzo Takada egy illatpáros, mely az élet szépségei köré épül, egységbe zárva a Kenzo Takada alkotásaiban és személyiségében rejlő rendületlen pozitivitást.

Megjelenés éve: 2016

Fejjegyek: citrusok, fehér tea, pirosalma, tündérrózsa
Szívjegyek: viola, fehér bazsarózsa, japáncsereszny
Aljegyek: pacsuli, nősziromgyökér, ambrette magvak

Ár: 4499 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Life for Her parfüm
Ár: 6000 , Eladó: petyszi
Állapot: Új, bontatlan, celofános csomagolásban, Helyszín: Budapest 20. kerület, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

VLillus

2017. október 23.

Üvege gyönyörű , illata szörnyű :D olcsóbban kapsz hasonló illatot sima kocka üvegben az avonnál max 2000-ért :)

VLillus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

fruzsinakorpa

2017. október 10.

Túl erős, és elég olcsónak érzem az illatát. Nekem nem jön be.

fruzsinakorpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

Túl erős, és elég olcsónak érzem az illatát. Nekem nem jön be.

Lolychan

2017. szeptember 13.

Nekem bejött az illat. :) Egy kedves ismerőstől jutottam hozzá és azt kell mondjam, remek vétel volt. Az illata csodás, pont az én ízlésem. :) Igaz, nem a legtartósabb, így 4*. :)

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

CeCeDrake

2017. szeptember 10.

Szerintem ez nem Kenzo, ez pur blanca álnéven és álruhában. Tipikus avon mellékzöngével rendelkező alsó kategóriás lityilötyi.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Agicaa

2017. szeptember 10.

Imádom! Igazi luxusparfümhöz méltó illata van, nem tudok egyetérteni a sok negatív véleménnyel. Viszont azzal egyetértek, hogy valóban nagyon kevés olyan Avonos illat van, ami különleges, nem áll be a sorba és tartós is. Nekem az Attraction és a Life ez a kategória. A Life-ból egyelőre csak egy 10 ml-es miniparfüm van meg és a dezodora, de már most nagy kedvenc! Szúrós, citromos, iszonyat friss illat, talán a DKNY Women illatához lehet hasonlítani.

Agicaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Pamcsilla

2017. június 24.

Akciósan rendeltem, szerintem rendes áron egy kicsit drága.
Az illata tetszik és bár nem szerelem mégis itt ott amikor előkerül valamivel közelebb érzem magamhoz.
Tartóssága is rendben van.

Pamcsilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 24.

Akciósan rendeltem, szerintem rendes áron egy kicsit drága.
Tartóssága is rendben van.

anettvagyok

2017. június 15.

Nekem a szörnyű húsvéti kölniket juttatja eszembe:D Számomra hordhatatlan, de az idősebb korosztályon talán érvényesülhet.

anettvagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 9.

Ahogy olvasgattam a véleményeket.ugy ereztem meg kell védenem ezt a parfumot.Ajandekba kaptam a rendelesemhez,mint mintat.Ahogy eloszor magamra fujt beleszerettem az illatba,nekem az egyik kedvencem lett.Eleg tartos parfum meg este is ereztem magamon az illatot.Az arat dragalom ezert levonok egy csillagot,ilyen arert ugy gondolom jobb parfumok vannak,de attol fuggetlenul szerettem ezt a parfumot.Az uvegcsehez meg annyit hozzafuzok,hogy nekem tetszik bar kicsit giccsesnek talalom

Hoslaura5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 9.

adrica

2017. május 15.

Nekem nagyon nem! Szép és kellemes illat, de nekem jellegében teljesen B verziója a Today-nak, ill. a TTA. in Bloom-nak. Sok a fehér virág és a pézsma ami az utójában rátelepszik és uralja azt. 50+ -osnak gondolnám. Számomra olyan fullasztó, olyan fejfájdítós, és öregítene. Nem hiszem, hogy ezzel csábítanám el életem párját. Nappali viseletnek ok, de ennyiért? De nem biztos, hogy a kollégáim díjaznák ezt a parfümöt. Megkímélem magam és a pénztárcámat ettől, és a kollégákat is.

Up: Többször belefutottam, néha tetszett, néha kimondottan nem, aztán megint tetszett és ez így ment tovább. Végül Damayanti véleménye alapján, hogy se több, se kevesebb, így és párom unszolására, mert neki meg kimondottan tetszett, és mert baromira akciós volt megvettem. Aztóta kibékültem vele. Ártani nem használ alapon. Valahogy összecsiszolódtunk. Eleje nagy nyitány, aztán csitul. A Bulgari Christalin-jára egy jó válasz volt a kolléganőm felé. Azt nagyon nem bírom. De ez most váltakozva más parfikkal azért megdobja a tavaszom. Citrusossága frissíti, virágossága nőiesíti, van benne kicsi halvány fűszer-katyvasz, attól pont 30-on túli. Mivel hamar lecsöndesül, így irodabarát. Először a testápolóját vettem meg, és azután a parfümöt. Nem nyakra használom, mert ott fullaszt, hanem hajra, rucira. Nem életem parfümje, de nem olyan menekülök előle, szépen el lehet ezt használni, úgy hogy közben még jól is érzem magam. 1 cs-ról felpontozom 4 cs-ra. Jó indulattal, mert 3/4 lenne. Azt hiszem 3500.- kürüli akciós volt, és abból még lejött a tanácsadói kedvezmény, így azt mondom, hogy többet mondjuk nem is ér. Pont annyit. Átlagos Avonos tingli-tangli, de azért annál kicsivel több, jobb. A kupak nekem kimondottan tetszik, de virág alakú hópihe? Na mindegy, én téli gyerek vagyok, minden ami téli jöhet. Bár nyuszika hozta, ezt és egy stílusos kis Playboy nyuszisat. Néztek is a gyerekek nagyot, bár Anyától már megszokták a parfümöket.

adrica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 15.

zahraa

2017. április 16.

Kellemes, konnyed es szolid illat. Tartos is, kb 4-5 orat birt.
Plusz pont a szep uvegert.

zahraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

Kellemes, konnyed es szolid illat. Tartos is, kb 4-5 orat birt.
Plusz pont a szep uvegert.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Barnás sárga.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.