KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 6999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: dizabella01, az összetevőket feltöltötte: Emci, Módosítva: 2016. szeptember 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 6999 Ft

Az AVON LIFE by Kenzo Takada egy illatpáros, mely az élet szépségei köré épül, egységbe zárva a Kenzo Takada alkotásaiban és személyiségében rejlő rendületlen pozitivitást.

Megjelenés éve: 2016

Fejjegyek: citrusok, fehér tea, pirosalma, tündérrózsa
Szívjegyek: viola, fehér bazsarózsa, japáncsereszny
Aljegyek: pacsuli, nősziromgyökér, ambrette magvak

Ár: 6999 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 5000 Ft , Eladó: Moonlight
Állapot: 3 fújásnyi fogyott belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel: Zugló vá.,Keleti,Blaha környéke / foxpost / posta
Avon Life for Her EDP
Ár: 3000 Ft (+postán maradó/Foxpost) , Eladó: kerikatavirag
Állapot: 50/45 ml, Helyszín: Kosztolányi Dezső tér környéke, fizetés: utalás utáni postázás, személyes átvétel

jutkaci

2018. július 13.

Nagy reményeket fűztem hozzá,de az én bőrömön nem működik. Csak a kis kiszerelést vettem meg, de elég is volt. Ruhára fújva kicsit jobb volt. Nekem fejfájdítóan tömény, összepancsolt virágillat. Nem jó.

jutkaci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

boglarkakoncz

2018. április 4.

Szeretem az illatát, elsőre nagy szerelem volt, mostanra kezdek kicsit ráunni de elhasználgatom. Elég nagy kiszerelés, sokáig elég,pedig több fújás kell belőle az átlagnál hogy tovább érződjön az illata. Én szettben vettem meg a miniparfümmel és a testápolóval, elég kedvező áron jutottam hozzá, teljes áron kicsit drágálltam volna,de csak a tartóssága miatt. A testápolóval rètegezve valamivel tovább tart az illat, az üvege gyönyörű, érdekes illata van, nekem elsőre picit férfias jellegű, utána szépen megmarad a virágillat,szerintem nem jön szembe az utcán:)
Összességèben nem rossz,de nem hiszem hogy újraveszem.

boglarkakoncz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Összességèben nem rossz,de nem hiszem hogy újraveszem.

Esztibarby

2018. március 9.

Imádom az illatát, igazán impozáns. Nem a megszokott púderes illatok végre! Kenzo nagyot alkotott.

Esztibarby
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 9.

GergelyneTesiVass

2018. február 23.

Nagyon szeretem az illatát, szép az üvege és megfelelő az ára.

GergelyneTesiVass
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

Nagyon szeretem az illatát, szép az üvege és megfelelő az ára.

dandelion

2018. február 8.

Kellemes, visszafogott, tipikus virágos avonos illat. Nekem nagyon bejött és sok bókot is kaptam mikor viseltem. Az ára és a tartóssága miatt vonok le az egy-egy csillagot, mert sajnos az avonos parfümök közül ez volt eddig a legdrágább, és a tartóssága sok 2000 forintos vetélytársával szemben alulmaradt.

dandelion
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

VLillus

2017. október 23.

Üvege gyönyörű , illata szörnyű :D olcsóbban kapsz hasonló illatot sima kocka üvegben az avonnál max 2000-ért :)

VLillus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

fruzsinakorpa

2017. október 10.

Túl erős, és elég olcsónak érzem az illatát. Nekem nem jön be.

fruzsinakorpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

Túl erős, és elég olcsónak érzem az illatát. Nekem nem jön be.

Lolychan

2017. szeptember 13.

Nekem bejött az illat. :) Egy kedves ismerőstől jutottam hozzá és azt kell mondjam, remek vétel volt. Az illata csodás, pont az én ízlésem. :) Igaz, nem a legtartósabb, így 4*. :)

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

CeCeDrake

2017. szeptember 10.

Szerintem ez nem Kenzo, ez pur blanca álnéven és álruhában. Tipikus avon mellékzöngével rendelkező alsó kategóriás lityilötyi.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Agicaa

2017. szeptember 10.

Imádom! Igazi luxusparfümhöz méltó illata van, nem tudok egyetérteni a sok negatív véleménnyel. Viszont azzal egyetértek, hogy valóban nagyon kevés olyan Avonos illat van, ami különleges, nem áll be a sorba és tartós is. Nekem az Attraction és a Life ez a kategória. A Life-ból egyelőre csak egy 10 ml-es miniparfüm van meg és a dezodora, de már most nagy kedvenc! Szúrós, citromos, iszonyat friss illat, talán a DKNY Women illatához lehet hasonlítani.

Agicaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Barnás sárga.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.