Avon

Ár:   7599 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dizabella01, az összetevőket feltöltötte: Emci, Módosítva: 2021. március 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Az AVON LIFE by Kenzo Takada egy illatpáros, mely az élet szépségei köré épül, egységbe zárva a Kenzo Takada alkotásaiban és személyiségében rejlő rendületlen pozitivitást.

Megjelenés éve: 2016

Fejjegyek: citrusok, fehér tea, pirosalma, tündérrózsa
Szívjegyek: viola, fehér bazsarózsa, japáncsereszny
Aljegyek: pacsuli, nősziromgyökér, ambrette magvak

Avon Life for Her ajándék szett eladó
Ár: 10 000 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark) , fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit!
Avon Life for Her csomag eladó
Ár: 7500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit!

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Rea1987

2021. augusztus 25.

Azért vettem meg mert drága és mert Kenzo keze közül került ki. Vártam az átütő varázslatot. Nem volt. Fél áron is max 3*ot adnék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

VeghZsuzska

2020. november 14.

Én nagyon szeretem. Rajtam olyan könnyed, légies, finom, virágos illat. Sajnálom, hogy kivették katalógusból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 14.

Jasminum

2020. augusztus 20.

Lila virágos szúnyogriasztó illat. Gyermekkori emlékeim szerint valamelyik pedagógusnak volt hasonló parfümje a nyolcvanas évek elején... Ha lehetséges volna, csak mínuszban tudnám értékelni. Számomra nyomasztó, értelmezhetetlen illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Mia0602

2019. október 29.

Még tavaly tetszett meg a katalógus illatosított oldalán. Drágálltam, persze tudom KENZO. Egy év vágyakozás után beszereztem a 10 ml-t. Hát nem az igazi. Az eleje számomra túl erős rózsa. Fél-egy óra múlva, szerintem a cseresznye ami nagyon tetszik, de az alapjegyig már nem jutunk el mert elillan az egész. Összesen 4 órát tartott rajtam amiből az első óra túl erős, a többi túl gyenge. Ruhán még másnap is érezhető, de a bőrömmel sajnos nem kompatibilis. Az üvege viszont nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 29.

angelina69

2019. október 19.

Biztosan az én ízlésemmel van gond. Sőt valaki azt is a szememre hányhatja, hogy talán nincs is nekem olyan. Kövezzetek meg, de nekem ez tetszik. Számomra az egyszerű illatok közé tartozik, ami ugyanakkor mégis tudott olyat nyújtani, amitől tudom szeretni. Üde, enyhén citrusos, könnyed, csöppet gyümölcsös, virágos, de nem virágözön, és enyhén édeskés. Megnyugtat és felüdít. Kifejezetten napos vagy meleg időben tudom elképzelni. Nekem csak 10 ml-s kiszerelésem van, de a normál kiszerelés kupakja szerintem rém ronda, és maga az illat túlárazott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 19.

Kusika

Korcsoport: >54
2019. szeptember 21.

Iszonyúan erős ,szúrós utóillata van az irodában egyik kolléganőm használta és sįrva könyörögtünk neki egyöntetűen ,hogy
mindent csak ezt NEE!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

mindent csak ezt NEE!

Sziszilady

2019. szeptember 20.

Elég hamar túladtam rajta.. Erre most szagolom a versace - versense illatát és 90%-ban megegyeznek... Csak a versaceben nincs benne a titkos fejfájdító komponens...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Nushi

2019. június 27.

Ez volt az első igazán nagy parfümszerelmem. De borzalmasan drágának találtam szóval egy üveget " nyalogattam" nagyon sokáig és csak különleges alkalmakkor használtam. Abszolút kompatibilis a bőrömmel. És Szerintem ennél a parfümnél ez nagyon fontos. Nekem inkább őszi téli illat nyáron nagyon hamar elillan sajnos, és valahogy nem úgy működik mint télen.

A poén amikor megjelent megvettem a férjemnek a férfi verzióját. Ő nem szereti szóval azt is én használtam el... és rajtam egyáltalán nem "férfiszagú ":-) lehet Kenzo unisex parfümöt csinált csak nem tudja...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

vivia

2019. május 17.

Néha egész kellemes, néha rém kellemetlen, és én a parfümnek ezt a játékát nem szeretem... A sok alkohol mellett van benne még valami idegesítően szintetikus is, pedig olyan jó elképzelés lenne... (mondjuk a hozzá készült reklám nagyon pontosan megmutatja miről van szó). Hétköznapra való illat olyan értelemben is, hogy esküszöm nem ismerném fel, ha szembe jönne velem az utcán. Tartós. Az üvege ... hümhüm hát... olyan mint az illat maga...olyan szeretlek is meg nem is :-) mindenesetre az egész kreáció "Avon lábakon áll".

Egyszerűen nem hagyott nyugodni a gondolat, hogy kell nekem egy ilyen mosónő-illat. A kis minta még a mosószeren kívül borotvahabot is mutatott. Tényleg, nem túlzok, amikor kipróbáltam legutóbb, azt mondja az ovis gyerekem az apjának: "egész nap csak a te illatod érzem". Mondom neki, hogy "nyuszikám ez talán az én parfümöm". Erre ő "a te parfümöd nem szappanillatú" (mármint az a parfüm, amit ő az enyémnek ismert). Mutatom a nagyobbnak, azt mondja: " hát, ez az a tipikus Avon szappan, de itt legalább szépen belekomponálták az illatba". A Summernek és a Flowernek is nagy rajongója voltam/vagyok, ezért egy életem egy halálom + tiszta vizet a pohárba alapon, végül is a fentiek ellenére megvettem a Life-ot. Nem bántam meg, üvegből kiszórva teljesen jó, kellemes, tiszta illat. Kezdetben citrusos, és valami tubarózsa vagy fréziaszerűség jön elő, aztán egy szép, csendes harmóniaillattá válik. Közepesen tartós, rendkívül olcsón meg lehet venni, a férjem egész délután élénken kereste a társaságom, ezért tettem még csillagot az értékeléshez :-) és a doboza is aranyos, van benne valami játékos, giccses szépség. Így már tetszik, sztem a kis mintákkal van a gond, próbáljátok a parfümös üvegből tesztelni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 17.

fannnni

2019. február 20.

kifinomult noiesseget, torekenyseget, visszafogottsagot, szerényseget sugarzo illat, de megis elegans, es nem "oregasszonyos" (elnezest). uj kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

Alkoholok: Alcohol Denat., Cinnamyl Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Barnás sárga.