Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Keren, az összetevőket feltöltötte: wolf.flora, Módosítva: 2019. május 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Bársonyos állagú testápoló az Avon Little Black Dress illatával.

Ár: 800 Ft +pkg , Eladó: lanefox
Állapot: ÚJ, Helyszín: Debrecen, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Debrecenben
Avonlany

2019. április 25.

A parfümmel együtt nagyon jól funkcionál, tartósabbá teszi az illatot ér erősebbé. Kellemes az illata, megfelelően hidratál :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Lovemyhair

2018. november 5.

Nagyon szeretem. Az illata szuper, jól hidratál, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Már többször is újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

Beebeee

2018. február 20.

Nem vártam semmit tőle, én meg sem vettem volna, ajándék volt. Nem is csalódtam, mert nem sok mindenre jó. Nem hidratál igazán, nem jó az illata, és ragacsos is. Munkahelyemen tartom, kézkrémként funkcionál, elég rosszul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

mbettina

2017. november 19.

Nagyon tetszik az illata. Akárcsak a parfümöt, ezt is nagyon imádom. Jól beszívódik, nem hagy zsíros bőrérzetet maga után. Viszont az összetevői miatt le kell vonjak 1 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

ENI88

2017. szeptember 4.

Nagyon szeretem, tartós az illata, már évek óta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Nagyon szeretem, tartós az illata, már évek óta használom.

Lina1105

2017. július 28.

A parfüm egy pici kiadása mellé járt, a katalógusban szagolva tetszett, de kipróbálva vegyes érzelmeim vannak az illattal kapcsolatban. Kellemes, mégis kicsit nehéz. Lehet öregednem kell még hozzá, vagy csak elég lesz hozzá az őszi-téli időszak, akkor adok neki még egy esélyt.

Maga a testápoló egyébként gyorsan beszívódik és jól visszaadja a parfümöt, remekül kiegészíti azt. Mondjuk inkább krémparfümként van értelme használni, mint sima hidratálóként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

gigi12889

2017. július 15.

Imádtam a parfümjét így beszereztem őt is. Csak kézkrémként használom, de annak éppen elmegy. Valószínűleg nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

Kittus2000

2017. április 29.

A parfümjéhez járt ajándékba elég jól hidratál jó az illata és nem hagy zsíros érzetet a bőrömön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

CzFru

2017. április 28.

A parfüm változata nagy kedvencem, ezért ajándékba kaptam egy ismerősömtől. Az illata rendben van...hidratálása gyakorlatilag nulla...így sajnos két csillag jóindulattal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

CsDominika

2017. április 28.

Parfümje miatta vettem, de az illatán kívül semmi jó nincs benne. Egyáltalán nem hidratálja a bőröm. Nehezen szívódik fel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)