Avon

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cilandi, Módosítva: 2018. május 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Elegancia és szabadság, amely a tökéletes hétvégi pihenést idézi. Könnyedén sikkes és vidám kompozíció lédús citrusokkal, édes narancsvirággal, a csábító pacsuli és meleg ámbra alappal körbeszőve.

Illatkategória: virágos-gyümölcsös-fás

Fejillat: korzikai citrom, olasz mandarin, brazil narancs

Szívillat: rózsabors, narancsvirág, osmanthus virág

Alapillat: ámbra, indonéz pacsuli, pézsma

MissScorpio

2019. október 12.

Szeretem az édes, citrusos illatát. Újra vettem, ami nálam nem jellemző, mert mindig más parfümöt, miniparfümöt veszek. Én alkalomtól és évszaktól függetlenül használom, lehet hogy nyáron kicsit erős volt, de a lényeg hogy nekem tetszen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

Mia0602

2019. október 5.

Elegancia, sikkesség ó igen! Nagyon tartós, és tényleg elegancia jellemzi. Télen használom, nekem nyárra túl sok. IMÁDÁS!!!
Épp hogy elkezdődött az ősz, már elő is került. Nem tudom leírni az illatát, de nekem nagy kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 5.

Luthien

2019. szeptember 5.

Szeretem én őt, bár barátnőm szerint túl sok kifújáskor, én mégis kitartok mellette. Kora tél, késő ősz illata, enyhe mínuszok és csípős reggelek kellenek neki, akkor bomlik ki a legszebben. Tartóssága nem egy egész nap, de szerintem egyszer, nagyon rossz esetben kétszer elég frissíteni. Rajtam citrusos, majd édes kis felhőcske lesz, amibe jól esik beleburkolózni egy csésze gőzölgő tea mellett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

xtabest

2019. május 27.

Ezt az illatot is rosszul használjuk. Ahogyan az Alpha For Her-t is. Szóval, aki érzi azt a bizonyos szúrós, rothadó lecsengést, az fújjon a levegőbe és sétáljon át rajt. A tartósság így gyengébb, de a rothadós rész is. Ezért csak 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Bananasz

2019. március 15.

Kellemes hosszantartó nyári illat. Szerintem megéri megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 15.

Kellemes hosszantartó nyári illat. Szerintem megéri megvenni.

Effi

2018. szeptember 12.

A katalógusban beleszerettem az illatába, pont ilyen könnyed, nőies hétköznapi parfümre vágytam. Élőben kicsit másnak éreztem, nehezebbnek. Nyáron óvatosan bánok a parfümökkel, könnyen megfájdul a fejem a nehéz illattól és a bőrömet is irritálja. Viszont ez nem annyira nehéz még melegben sem. Nagyon hamar elillan az illata, de rajtam nem szokott egyik sem tartós lenni sajnos. Hétköznapra elfújkálom, egy tapasztalatnak jó vétel volt.

Update: Mi a fene történt a szaglószerveimmel, mikor azt mondtam erre, hogy tetszik? Pedig odavoltam érte. Mára locsolókölni státuszba lépett. Csak azért nem egy csillag, mert legalább hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Doridori

2018. augusztus 10.

Szerintem az Avonhoz képest elég egyedi illat, nekem tetszik, van benne valami érdekes, megfoghatatlan, nagyon emlékeztet valamilyen parfümre, de egyszerűen nem jövök rá, hogy melyikre.... ahogy előttem írták, egyszerre friss, citrusos ám mégis kissé "nehezebb" illat. Kipróbáltam most a nagy kánikulában - persze csak módjával - rajtam nagyon tartós volt, és megmondom őszintén nekem bejött, pedig nem túl sok Avonos illat tetszik.... de ezen egyáltalán nem érződik az a jellegzetes Avon "mellékíz".... : ) azért is érdekes illat, mert teljesen más lesz a "leszáradása", érződik benne a citrusosság, ám máshogy mint az elején : )
1 próbát igazán megér.... : ) azt nem mondom, hogy el tudnék fújkálni egy 100 ml-s adagot : ) de egy 10 - 20 ml-t simán...kíváncsi leszek, hogy hűvösebb időben mit mutat meg magából.... : D : D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Mumus30

2018. június 25.

Kíváncsi voltam erre az illatra nagyon, hátha most valami mással rukkol elő az AVON. Először meg is volt a lelkesedésem, aztán néhány próbálás után el is illant elég hamar ez a lelkesedés. Mint ahogy ez az illat is a bőrömről. Viszont csak van benne valami csavar, mert egyszerre citrusosan friss és mégis nehéz illat ez. Emiatt négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

rammy717

2018. június 19.

A locsolókölni elbújhat ez mellett. Húsvéti marketingnek jó lenne... másra nem igazán. Szerintem borzalmas szaga van. 5 percen belül megfájdult tőle a fejem is. Nagyon tolakodó, kellemetlen illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

kalmaniki

2018. június 7.

Egy kis citrust felfedeztem benne, de összességében mégis egy nehéz, komoly, őszi, téli illat számomra. Elteszem a hidegebb időkre, ilyenkor nyáron a frissítőbb, gyümölcsösebb illatokat kedvelem. Szerintem egy jól sikerült parfüm, nekem tetszik. A tartóssága 3-4 óra, aztán újra kell fújni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Színezék. Lila színű.