Avon

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: PAncsi79, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Ásványi anyagokkal a a sugárzó és makulátlan arcbőrért! A ragyogó mikrogyöngyöket tartalmazó ásványi alapozó sugárzó megjelenést kölcsönöz, mindeközben hidratálja is a bőröd.

• ragyogást kölcsönöz
  • hidratál
  • közepestől magasig terjedő fedést nyújt
  • 10-es fényvédő faktort tartalmaz

Ár: 900 , Eladó: fancsisz
Állapot: 1szer próbált, Helyszín: Eger, fizetés: banki átutalás után postázom vagy foxposttal küldöm
c_andersen

2019. július 22.

Egyik kedvencem, közepes a fedése, könnyen eldolgozható kézzel. Semmivel nem rosszabb, mint a Borjois alapozóm. Kb. ugyanannyi ideig is marad fenn. Hosszú nap végére eltűnik, de addig kellemes, enyhén ragyogó fedése van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 22.

Blackey

2019. január 14.

Egy ideig nagy kedvencem volt.
Sose voltam pattanásos tőle és a fedése hétköznapra jó volt (közepes).
Évekig használtam, utána kifogtam egy romlottat és inkább kerestem másikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Egy ideig nagy kedvencem volt.
Sose voltam pattanásos tőle és a fedése hétköznapra jó volt (közepes).
Évekig használtam, utána kifogtam egy romlottat és inkább kerestem másikat.

Sziszikee58

2018. december 15.

Az egyik legrosszabb alapozó, amit valaha használtam! Lehetetlen szépen eldolgozni, a fedése nulla, és az illata valami borzalom. Az árán már sokkal jobb minőségű alapozót lehet venni, nekem nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 15.

Sztellaaaaa

2018. október 29.

A fedése közepes, a fejem olyan tőle mint a diszkógömb, akinek nagyon világos a bőre az ne vegye meg egyik árnyalatot se, tapasztalatból mondom! Nekem pl a legvilágosabb porcelán nevű árnyalat van meg ami narancssárgás-bézses. A tartóssága közepes, viszont ha hozzáérek könnyen kenődik, egy idő után sötétedik is az arcomon. Ráadásul csillámok(!) is vannak benne de hogy minek azt nem igazán értem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 29.

Senillah

2018. június 12.

A mindennapokban használom, amikor amúgy sem várok extra tartósságot, így nekem teljesen bevállt. A színét szerencsére nagyon sikerült eltalálnom, szépen illik a bőrömhöz. A nagyobb bőrhibákat viszont tényleg nem tűnteti el, maximum árnyalja kicsit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 12.

SziNo

2017. december 29.

Már egy ideje állt a sminkes fiókomban bontatlanul, mivel nem nagyon használtam alapozót, de most úgy gondoltam teszek vele egy próbát. Nem rossz alapozó, bár az árára már nem emlékszem, viszont a jelenlegi nem akciós árán semmiképpen nem venném meg, mert annyit nem ér. A fedése gyenge-közepes között mozog, az apróbb bőrhibákat elfedi, de az orcáimon lévő pirosság elfedésére már építenem kell. Pozitívum, hogy nem szárit és még az én érzékeny bőröm is elviseli úgy, hogy nem leszek a nap végére kipattogva; a tartóssága viszont még primerrel és setting spray-vel sem tökéletes. A Natural Glamour árnyalat van meg belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

fonalaslany

2017. december 12.

Mindig megfogadom, hogy Avonos alapozót soha többé, de a Luxe vonalból minden más termék bevált, így ezzel is tettem egy próbát. Ár-érték arányban abszolút nem éri meg, maximum akciósan. Pozitívum, hogy a kiszerelés szép és gazdaságos, az árnyalatok jól el vannak találva, nem szárít és kellemes textúra. A fedése nem rossz, a kisebb bőrhibákat, egyenetlenségeket szépen elfedi, komolyabb bőrproblémáknál érdemes rétegezni. Nagyon szép bőrkép az eredmény, viszont sajnos nem tart sokáig, púderrel is maximum 3-4 óra, nyáron pedig felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

koczanemese

2017. október 23.

A fedése nem rossz, maximum 2-3 órát bír púderrel. utána el kezd felragyogni a bőröm tőle. A zsíros bőröm nem bírja, szárazabb bőrtípushoz ajánlanám inkább. Ára jó szerintem. Kevés elég belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Fzks

2017. szeptember 11.

Jó az ár-érték arány. Igazából anyukám vett két árnyalatot magának, az egyik túl világos lett, azt használom én. Jól megvagyok vele, a piros felületeket szépen elfedi, mondjuk a szemem alatti karikákhoz segítség kell neki.😃 Majdnem egy évig bejárt, iskola időben vasárnap kivételével minden nap használom egy kis púderrel. Ez az első alapozó aminek a színe tökéletesen passzol a bőröm színéhez.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

bessie

2017. augusztus 9.

Első használatkor nem raktam alá primert, csak a tetejét lepúdereztem, mégis tartott 8 órán keresztül. Egy helyen ugyan picit átfénylett, de ott lehet, hogy véletlenül letöröltem. De így is 95%-ban tökéletes. Színnel sem volt gondom, pont a megfelelő árnyalatot választottam, és az is maradt, míg le nem mostam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Trifluoromethyl C1-4 Alkyl Dimethicone, Calcium PCA, Zinc PCA, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületi hártya képző anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!