Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: silver, Módosítva: 2016. március 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kozmikusan csillogó körömlakk az igazán csillogó körmökért. Használd magában, vagy körömdíszítésre egy másik, hozzáillő lakkal akár egy szivacs segítségével. Fesd ki körmeidet az egyik lakkal, fess egy csíkot a másikból a szivacsra és nyomd a körmeidre.

Csillogó hatású körömlakk a káprázatos manikűrért kozmikus csillogással.

• kozmikusan csillogó körmöket eredményez
  • biztosítja a réteges fedést
  • jó fedőképességű

3 árnyalatban kapható: Moonbeam (ezüst), Eclipse (teal), Aurora (pink)

omgwtfunk

2017. március 8.

Ezeket a körömlakkokat nagyon eltalálta az avon! Sokáig bírja kopás nélkül, ha 5-6 nap után kezd lepattogni, akkor elég csak a hibákat kijavítani, nem kell az egészet újrakenni. Az ezüst és a zöld van meg, mindkettőt imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.

PAncsi79

2016. december 27.

Karácsonyi manikűrökhöz vásároltam meg az Eclipse árnyalatot, ami egy nagyon szép fenyőzöld színű lakk.
Már egy rétegben is nagyon szépen fed, én csak megszokásból kentem fel belőle a második réteget. Alapozólakk felett nagyon tartós a körmökön, én általában hamarabb unom meg a manikűröket, minthogy lepattogjanak.
Sajnálom, hogy nem készítettek több színt ebből a holo-szerű kozmikus csillogású lakkból!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 27.

Vizililiom

2016. december 27.

Nekem az ezüst van meg, imádom, hogy ilyen tartós és gyönyörű!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Nekem az ezüst van meg, imádom, hogy ilyen tartós és gyönyörű!

punkpenge

2016. november 13.

Nagyon szépek! Könnyű használni, gyorsan szárad, és sokáig bírja! Akár lenövésig. Hátránynak annyit mondanék, hogy nehezen lehet leszedni a körmökről, és ez sok macerával szokott járni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 13.

RibizliGizi

2016. június 26.

Rögtön kettőt rendeltem belőle. :) Mármint a zöldből! Gyönyörű!!! Alapozó, egy réteg Eclipse, majd fedőlakk és egy hétig bírja! Ha picit kopik a széle, még egy fedőréteg a napok múlásával és akár több mint egy hétig is szép marad! Fedőlakkal alá, elég egy rétegben is, mert a fedőlakk csodálatosan és tartósan kihozza a fényét! Alapozó nélkül is használom. Nem vészesen fog a zöld szín...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 26.

Sig

2016. május 5.

Az Eclipse-et szereztem be, mint hivatásos zöld-teal-bolond, meg hát ugye Saint George-féleség. Nem, nem dupe - de egy nagyon jó minőségű, gyönyörű fenyőzöld lakk. Teal-ebb mint Georgie, és talán egy pettyet kevéssé holo, de ez utóbbiban nem vagyok teljesen biztos.
Két vékony rétegben egy megtestesült álom! Napsütésben pedig konkrétan balesetveszélyes. Folyton csak nézegetném azt a "baljós" mélyzöldes-kékes holos színváltásait... :-D
És tartós, alap - félő hogy fog, sosem próbáltam alap nélkül, a zöldekkel különben is elővigyázatos vagyok - és fedőlakkal 4-5 napig elvan vidáman minimális kopással.
Most rálestem az Avon oldalára és készlet erejéig 800-ért szórják ki mindhárom színt - aki lemaradt róla annak javaslom a tanácsadónők "megszállását" mert igazán hiánypótló darab :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

silver

2016. március 14.

Fájdalmasan rövid ideig volt kapható ez a termékcsalád, nem is értem ezt, komolyan... Igaz, nekem egyedül az Eclipse dobogtatta meg a szívem, de az nagyon. Remek minőségű, kétréteges. Hasonlít az A England Saint George-ra, a holo hatása is kb. ugyanolyan, de egyértelműen nem dupe. Az Eclipse ugyanis annyira sötét és nem is túl telített szín, hogy messziről nem is igazán látszik, hogy teal akar lenni, csak úgy simán... sötét, na. Persze ettől nekem még ugyanúgy tetszik, mert szeretem a sötét, majdnemfekete lakkokat. De aki esetleg lemaradt róla, és szépséges teal lakkot keres, annak tényleg a Saint George-ot javaslom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 14.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Acetone 0 0

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

Kaolin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT