Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Csutak

2018. augusztus 22.

A napokban találtam meg egy fél üveggel, most kézmosóként végzi a dolgát. :) Finom illata van, nem szárít, szerintem nagyon jó habfürdő. Kár, hogy már nem gyártják...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

JudithBeauty

2015. május 14.

1000 ml-es kiszerelésben rendeltem 3 hónappal ezelőtt. Nagyon meg vagyok vele elégedve, a zöldalma habfürdő mellett ez a másik kedvencem ebben a típusú termékcsaládban. Jól harmonizál a mandarin és a jázmin illata. Máskor is rendelek, ha akciós lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 14.

rosa.love

2014. július 17.

Nagyon jó illata van. Elég folyós állagú,könnyű belőle sokat önteni, de nagyobb mennyiségben eléggé csípi a bőrt. Különben szeretem,mint az összes avonos habfürdőt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 17.

Nyuszika_91

2014. február 21.

Nagyon kellemes illata van a mandarin és a jázmin keveredésének. Az illata nem bántja az ember orrát, nem csapja meg egyik illat sem az ember orrát, mindkettő megfelelő erősségű. Sokáig kellemes illat marad a bőrön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

eperkonzerv

2013. december 30.

Szeretem. Intenzív illata van, óriási habja és a bőrömet se irritálja, nem szárít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

ppetruska21

2013. december 26.

Szupi mandarin illat jól habzott a sorsa az lett hogy folyékony szappanként végezte de az egész csáladnak tetszett és jól tisztított.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

nemesanita

2013. március 3.

Ezt lehet még kapni??? Imádom!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 3.

Ezt lehet még kapni??? Imádom!!!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.