Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: schindler-bogi, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolás

Damayanti

2016. január 20.

A finom illatán kívül szerintem másra nem volt jó... A család többi tagja sokkal jobb. Viszont pl. a Glisskur hajsprayk-hez képest jobb volt, mert azok ugyancsak nem jól túl sok mindenre, de még büdösek is...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

hadri

2015. augusztus 21.

Nem hidratált semmit, illata jó volt, de összecsomósította a hajamat és gyorsabban zsírosodott tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

arany.niki

2014. január 14.

Az illata mesés. Hatása nem sok volt, de nem is ártott, így bátran használtam, mert legalább jó illatú lett tőle a hajam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

Hime

2013. április 6.

Semmi hatást nem észleltem, az illata kellemes volt, de azon kívül se nem javított, se nem rontott a helyzeten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

CrazyKid

2012. október 29.

Nagyon szerettem az illatát és jól kifésülhető,puha lett tőle a hajam.Kár,hogy már nincs a katalógusban,újravenném,bár a töredezett hajjal nem csinál semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

Maddie

2012. január 20.

Nagyon finom az illata, és bár könnyebb tőle kifésülni a hajat, annyira nem hatásos, mint az Elséve kifésülő spray-k. Az ára nagyon jó, de hiába a csábító illat, nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 20.

Balea11

2012. január 9.

Leginkább semmit sem ér.Mű illat,mű hatás..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 9.

Leginkább semmit sem ér.Mű illat,mű hatás..

Odil

2011. december 26.

Csak az édes illat miatt venném újra. Annyira különlegesen finom - egyébként semmit nem ér, bár én hátrányát sem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 26.

termelinda

2011. szeptember 19.

Finom illatú,de semmi hatását nem éreztem ennek a fajtának sem...kb annyit ér, mint az ára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 19.

Vichy

2011. szeptember 3.

Nekem is bevált! Könnyebben tudtam fésülni a hajamat, és az illata is tetszett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Methyl Gluceth-10, Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate