Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: macspamacs, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2017. február 22.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Avon.hu, 999 Ft

• a kollagén növeli az ajkak mikrokeringését, hogy a szád teltebb, szexisebb formájú legyen
  • a retinol segít feltölteni az apró barázdákat, hogy fiatalosan simák legyenek
  • a koffeint, a gránátalma és a jojobaolaj feszesíti ajkaidat, javítva a bőr rugalmasságát és hidratáltságát

Diisostearyl Fumarate eo Squalane eo 1 0Polybutene Octinoxate f 0 0Ozokerite Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina DI-C12-15 Alkyl Fumarate eo Polyethylene Zea Mays Starch Petrolatum eo Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Tocopheryl Acetate a I v 0 0Caprylyl Glycol eo I h Cholesteryl/Behenyl/Octyldodecyl Lauroyl GlutamateGlycerin h 0 0Hydrogenated Castor Oil ti I eo I eu 1 0Behenyl Erucate 0 0Silica Allantoin gy 0 0Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract eo I h I gy Allyl Methacrylates Crosspolymer Lecithin eo I eu Parfum / Fragrance i Acrylates Copolymer Phenyl Trimethicone szil Glycine Soja (Soybean) Oil eo 3 0Retinol a I v PEG-80 Sorbitan Laurate ti Acrylates/ Carbamate Copolymer Lauroyl Lysine C12-15 Alkyl Benzoate eo Collagen h Caffeine Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Hyaluronic Acid h Water / Aqua Biotin/Folic Acid/Cyanocobalamin/Niacinamide/Pantothenic Acid/Riboflavin/Thiamine/Yeast Polypeptides Tribehenin eo Retinyl Palmitate a I v 2 2Sorbitan Isostearate eu 1 0Punica Granatum (Pomegranate) Fruit ExtractAscorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0Beta Carotene sz Palmitoyl Oligopeptide pep Mica CI 77120 sz Red 6 / CI 15850 sz Titanium Dioxide / CI 77891 sz Red 27 / CI 45410 szCI 42090 sz Red 33 Lake / CI 17200 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Carmine / CI 75470 sz 0 0Yellow 5 Lake / CI 19140 sz

Ár: 999 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Mark Pump it lipstick
Ár: 350 , Eladó: andian
Állapot: új, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel, posta
Mia0602

2019. november 24.

Mad For Mauve árnyalat. Kissé világosabb, mint azt egy mályva színtől várom.
Krémes, egyenletesen eloszlatható.
Tartóssága 2-3 óra, mint a hagyományos rúzsoknak általában.
Semmilyen 3D hatást nem tapasztaltam. Nekem egy átlagos rúzs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 24.

Mad For Mauve árnyalat. Kissé világosabb, mint azt egy mályva színtől várom.
Krémes, egyenletesen eloszlatható.
Tartóssága 2-3 óra, mint a hagyományos rúzsoknak általában.
Semmilyen 3D hatást nem tapasztaltam. Nekem egy átlagos rúzs.

Evelyn31

2019. április 3.

Ez a másik amit szeretek az Avon true matt rúzsai mellett. Krémes,kellemes viselet szép színek. A csomagolása is megfogott. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Yubiri

2019. március 26.

A terméket leginkább az extra tartós szín miatt szeretem. Nem is volt még ilyen tartós rúzsom. Tartósnak reklámozott rúzsom volt...ami a számon nem bizonyult tartósnak, ellenben a számat rendesen kiszárította.
Munkahelyre vettem, mivel nem szeretnék munkahelyen félóránként, óránként rúzsozni.
Annyira tartós, hogy a reggelit, az ebédet, illetve a délelőtti vízivást kibírja. Kopik a színe, de még mindig van a számon az árnyalatából. Ellenben nem szárít.
A színeivel van csak problémám... egyik se nyerte el a tetszésem. Én a Plumping Plum árnyalatot próbáltam, (ragyogó árnyalatnak) hirdetik, ami rajtam nem igazán lilás szín a megnevezéssel ellentétben,inkább pink, rózsaszínes, esetleg fuksziának nevezhető.
A katalógusban lévő színminta nem élethű, de aki kiváncsi valósabb színekre, az itt megtekintheti:
Nem vettem észre, hogy teltebb hatású lenne az ajkam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

Nem vettem észre, hogy teltebb hatású lenne az ajkam tőle.

eeeee

2019. január 14.

Krémes, kellemes állagú, de egyáltalán nem tartós, mindenen nyomot hagy. Én egy élénk pinkes színt választottam a katalógusból, ehhez képest egy enyhén narancsos pink érkezett, ami nem igazán áll jól, így nem is lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

hencico

2018. szeptember 5.

Nem tartós és megfog mindent, ezért vonok le 1*ot. A színe és a fedése viszont nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

lena2611

2018. augusztus 8.

Nagyon szeretem a szinét is. Jó az illata, pont megfelelő a krémessége és nem folyik ki a száj körvonalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Julcsiturkyy

2018. június 7.

Nagyon nagyon szeretem ezt a rúzst. Két árnyalatot vettem a rose outlookot ami egy gyönyörű rózsaszín nude szín es a heart breakert(sötét lilás burgundia szín)
Amikor az ember felmenni először még fényes,de pár perc múltán lemattul. Nagyon kényelmes.
5/5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

5/5*

Dinadino

2018. április 6.

Árnyalat: Choco Latte
Dizájnos csomagolás. Jó illat. Puha ajkakat csinál - úgy éreztem -. Jó szín. Sima rúzshoz képest tartós.
Nem újrvavevős

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

Árnyalat: Choco Latte
Nem újrvavevős

illeseniko

2018. február 24.

Nekem nem állnak jól a sötét színek a számon, viszont amikor megláttam a katalógusban ezt a rúzst, azonnal beleszerettem. A színe csodás, intenzív, kellőképpen tartós, és könnyen kenhető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Man0ka

2018. február 20.

Kipróbáltam, a mauve árnyalatot választottam mert úgy gondoltam
halványabb lesz a szín, hát jól mellé fogtam mert nem hogy halványabb de erősebb színt kaptam. Nagyon nem
tartós, 15’perc múlva semmi nem
volt a számon, arról nem is beszélve, hogy a piacon azonnal megszerezhető rúzsokhoz képest az állaga baromira kemény. Ha pozicionálni kellene akkor a Miss Sporty rúzsokhoz tenném. Ezek után sem leszek Avon rajongó :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

Kipróbáltam, a mauve árnyalatot választottam mert úgy gondoltam
tartós, 15’perc múlva semmi nem

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Collagen, Hyaluronic Acid
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Diisostearyl Fumarate, Squalane, DI-C12-15 Alkyl Fumarate, Petrolatum, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Caprylyl Glycol, Hydrogenated Castor Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Lecithin, Glycine Soja (Soybean) Oil, C12-15 Alkyl Benzoate, Cetyl Alcohol, Ethylhexyl Palmitate, Tribehenin
Emulgeálószerek: Hydrogenated Castor Oil, Lecithin, Cetyl Alcohol, Sorbitan Isostearate
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Phenyl Trimethicone
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil, PEG-80 Sorbitan Laurate, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Ethylhexyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Beta Carotene, CI 77120, Red 6 / CI 15850, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 27 / CI 45410, CI 42090, Red 33 Lake / CI 17200, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Carmine / CI 75470, Yellow 5 Lake / CI 19140

Squalane eo 1 0

Retinol a I v

Gyengéd felület aktív anyag, tisztítószer, melyet gyakran használnak babakozmetikumokban, mivel könnymentes samponok, tusfürdők és habfürdők készíthetőek vele.

Az EWG használattól függően közepesre vagy magasra teszi az összetevő kockázatát, mert az szennyezett lehet rákkeltő vegyületekkel (ethylene oxide, 1,4-dioxane) és nem ajánlott az összetevő használata sérült bőrön. Paula Begoun összetevő szótárában és a Susan Brown összetevő szótárában is, mint javasol összetevő szerepel a PEG-80 Sorbitan Laurate.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.