Avon

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Diaaa, az összetevőket feltöltötte: fokyandi, Módosítva: 2019. október 11.

Kiszerelés:   0,5 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Forradalom a rúzsok világában. Rúzs púder, pihekönnyű és erőteljes.

8 árnyalatban kapható

Ár: 1500 , Eladó: Barbus3
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest 13. kerület, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

flepike

2020. május 25.

Véletlenül rendeltem a terméket, mert a tanácsadónőmmel teszteltük az új bevásárlókocsis rendelést, így véletlenül meg is rendelte, de nem bántam meg! :) Nagyon szépen lehet építeni, ha akarom erős, ha akarom halvány (Kinda hot árnyalat). Tartósságra 5-ből 4-es, még estig is a számon volt, az viszont nem tetszett, hogy belülről kopik kifelé és a szám szélén marad egy pici estére. Nekem picit szárította a számat. Zsíros állagú. Az ecsettel (szivaccsal), illetve a tégellyel nekem nem volt problémám, egyszer viszont kilőtt, mert az ecset rugós... :D. Összességében elmondható, hogy kellemeset csalódtam, ahhoz képest, hogy alapból elvetem az ilyen típusú rúzsok megrendelését.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

BOrsiii

2020. április 20.

Életem egyik legrosszabb vására. Az első alkalom után alig jött ki valami a kis tubusból,
a szivacs applikátor pedig szinte rögtön kijött a helyéről. Másik applikátorral sem tudom elhasználni, mert rettenetes a kialakítás, nem tudom kiszedni a bentragadt terméket. Maga az elképzelés nagyon tetszett, egy kicsit jobb minőségben és formában azonnal lecsapnék még rá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 20.

Mesike91

2020. április 8.

Négy árnyalatban vettem meg: pulse and flow, nailed it, limitless, kinda hot. Az első nem kellett volna, de már mindegy. Mind szép szín ezek közül. Én beleestem. Jó elképzelés, kiváló állag. Szépen lehet felvinni. Igaz a limitless legutóbb darabos volt, de könnyen orvosolható. Valóban kevés az anyag, de sztem sokáig elég lesz. Olyan pigmentált, hogy túl sokat nem kell felkenni. Én gond nélkül be tudom rúzsozni a pamacsot, csak tekergetni kell. Persze kérdés, hogy később is így marad-e. Viszonylag tartósak is. De tényleg csak ápolt ajkakra érdemes felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

szabina971

2020. január 22.

Az egyik ismerősőmnek rendeltem meg a limitless árnyalatban.
A színe úgyan olyan mint az újságban.
A száját picit szárította de tényleg nem érezte ,hogy lenne valami a száján.
Neki nagyon tartós volt pedig evett és ivott is a viselet közben.
Szép pigementált csak kicsit nehézkesen dolgozott vele.
Azt hiszem én is meg veszem :3

Újra itt úgy ,hogy megvettem én is a terméket.
Én a Free To Be árnyalatot vettem meg.
Már ott kezdődött a baj ,hogy kicsit világosabb a színe mint az újságban.
Az én ajkamat nem száríította és könnyen is dolgoztam vele.
A mennyiség elég silány és pár használat után bizot elfogyasztanám.
A tartossága 0 nálam.
Szinte a felkenés után jött már le fokozoatosan kopott viszonlag rövid idő alatt és a végén csak a szám szélén maradt meg valami belőle.
Én nem venném meg legközelebb ennyit más rúzs is tud és még olcsóbbak is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

Az egyik ismerősőmnek rendeltem meg a limitless árnyalatban.
A színe úgyan olyan mint az újságban.
A száját picit szárította de tényleg nem érezte ,hogy lenne valami a száján.
Neki nagyon tartós volt pedig evett és ivott is a viselet közben.
Szép pigementált csak kicsit nehézkesen dolgozott vele.
Azt hiszem én is meg veszem :3

Újra itt úgy ,hogy megvettem én is a terméket.
Én a Free To Be árnyalatot vettem meg.
Már ott kezdődött a baj ,hogy kicsit világosabb a színe mint az újságban.
Az én ajkamat nem száríította és könnyen is dolgoztam vele.
A mennyiség elég silány és pár használat után bizot elfogyasztanám.
A tartossága 0 nálam.
Én nem venném meg legközelebb ennyit más rúzs is tud és még olcsóbbak is.

Qwerty1234

2020. január 9.

Elgondolás nagyon jó! Tetszene.... mert nem szárította az ajkam. A legelső alkalommal még éppen, hogy ki jött belőle valami, de aztán semmi... Akárhogyan rázogattam, fejjel lefele tároltam. Kolléganőm is rendelt. Hasonló tapasztalatai voltak. Kukába végezte... Pénz kidobás. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

c_andersen

2019. december 12.

Erős 4/5, jól alá kell hidratálni és egész jól bírja. Mintha semmi nem lenne a számon, könnyed, stain szerű. Kevés a szín az adagoló kupakban szerintem, de kitart egy darabig. Free to be, nagyon kellemes, irodakompatibilis szín.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 12.

adriennforgacs996

2019. november 21.

Nekem ez annyira nem jött be.
Sajnos nehéz az applikáció. Maga az elgondolás nagyon jó lenne, de nehéz használni.
Egyébként tényleg nem szárít és tényleg nem érzed hogy viseled és aránylag tartós is.
Nem teljes pénzkidobás , de ezt még sajnos szerintem alakítgatni kéne az applikátort.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

Nekem ez annyira nem jött be.

Betti21

2019. november 8.

Maga az elgondolás nagyon jó, hogy egy adagolós megfelelő formájú szivaccsal vigye fel a rúzst az ember. Szépek a színek, nagyon tetszik a free to be, trust fall és limitless. De nehézkes a felvitele, nem adagolja normálisan a rúzs, ezért nem tudok jó formát sem kialakítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 8.

Alexa0893

2019. október 19.

Nekem bejött, tartós és nem szárítja az ajkaimat. Trust fall árnyalatot próbáltam eddig, nagyon szép színe van. A púder kapszula valóban nem nagy, kíváncsi leszek meddig lesz elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

fokyandi

2019. október 11.

Trust fall árnyalat van meg. Elég kicsi a kapszula, amiből a port veszem fel a szivacsra, nem tudom mennyi ideig tudom majd használni. Felrakva matt felületet kapok,ami nagyon kiszárítja a szám, de egy jó kis ajakápolóval helyre tudom hozni. Könnyed viselet órákon át.
Összeségében nagyon tetszik ez a termék, szívesen használom, ezért is választottam hétköznapi színt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 11.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Dimethicone
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Manganese Violet / CI 77742, Red 6 / CI 15850, CI 45410, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Ultramarines, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.