Avon

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: laura2694, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2018. május 25.

Ár:   2099 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

"Érd el az áhítottan telt és csillogó ajkakat az Avon Mark Plump and Stay dúsító szájfény segítségével."

• tartós színek és dúsító hatás
  • nem kenődik el és nem hagy nyomot maga után
  • bizsergető érzést nyújt

4 árnyalatban kapható

enadas

2019. július 2.

Nagyon szép a fedése és tartós. Lehet vele enni, inni, fent marad. Csak a rúzs részét használom, igaz matt, de nem szárít, pedig nekem aztán kényes a szám miden matt termékre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

eeeee

2018. december 14.

A lilás árnyalata van meg, nem túl erős a fedése, inkább természetes hatású, közepesen tartós. A rúzs magában kicsit ragadós, a szájfénnyel komfortosabb, néhány percig hűsítő érzés viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

gemenc

2018. május 25.

Nagyon jó, ár-érték arányban meg főleg. Csak a rúzs részét használom: olyan, mint egy matt rúzs, nem szárít egyáltalán és tényleg extra tartós, ebédelés után is tökéletes még. Lehet építeni, javítani és nyárra különösen jó, mert nincs nehéz fedése, mint a klasszikus matt rúzsoknak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 25.

Dayanara

2018. május 23.

Akcióban vettem a barack Plump Peach árnyalatot, de totál rózsás inkább, semmi barack. Ettől függetlenül szép, sokoldalú szín, jól kihasználható.
Eddig imádom!
Először felviszem a színes krémes akármit, ami kellemesen megszárad a számon. Önmagában is jó, mint egy mattra száradó folyékony rúzs. Tökéletes, tartós.
Utána egy kevés szájfény, ami csodásan csillog, és kb. 20 percig bizsergeti a szám. Mentolos illatú amúgy de az íze szerencsére nem olyan mű mentol. Ez a fény rendes szájfény ez nem szárad meg, tehát enélkül matt verzióban tartósabb. De nagyon szép és nem szárit. Még az én telt ajkaimon is észrevettem dusito hatást és szép simák lettek. Tartós is maradt, a színe is élénk, csak hát barack helyett totál rózsás.
A krémes résznek szivacsos applikator szerű kis cucca van, az átlátszónak ecsetes. Nem nagyon szedi le az ecset a krémes szájfényt. Összegezve imádom! 😗 Barack jobban tetszett volna, de nagyon univerzális ez a rózsás "barack" is. És sokáig kitart, 2x4 ml. Icipici mikrocsillámok vannak a szines részben, de alig észrevehető. Ja és rajtam a helyén marad és inkább kremesnek érzem nem ragad. Szóval nagyon bejön (csak miért nem barack a barack naaa...).
Lehet később ha akciós lesz ujraveszem, tetszik! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 23.

Eddig imádom!
Lehet később ha akciós lesz ujraveszem, tetszik! ;)

Franciacsaj

2018. május 8.

Nagyon tetszik, mindenképp érdekes. Mivel nem ismertem a terméket, ajándékba kaptam így eléggé meglepődtem mikor felkentem a szájfény részét. Elsőre félelmetesnek tűnt, de aztán rájöttem, hogy miről is van szó. Csodálatos a színe szerintem, különleges, imádom :D
Kicsit le kell törölni az ecsetet, így nem lesz folyós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Kicsit le kell törölni az ecsetet, így nem lesz folyós.

Fabi95

2018. május 1.

Katasztrófa! Mikor első lépésben felvittem a színt, már kezdett szétfolyni az ajkakon. Aztán rákentem az átlátszó réteget és a szín elvesztette azt a kevéske intenzitását is. Borzasztó lett az összkép, és egyáltalán nem tartós....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

didus

2018. április 1.

Nem vett le a lábamról. Elsőre nem is jöttem rá, hogy a színes rétegnek kell egy kis száradási idő. Az átlátszó rész meg konkrétan lefolyt az szám alá. Ha csak a színes részt használom úgy egész tartós, de több réteget kell építeni és perceket várni a száradásra. Nekem ennyi pepecset nem ér meg, visszaküldtem. Ja és nagyon ragad, bár ez engem cseppet sem zavar, sőt emiatt tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

Hidratálók: Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide

Sűrűség szabályozó, könnyen kenhető, selymes érzetet maga után hagyó szilikon féle, mely némi olajfelszívó tuladonsággal is bír.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Íz- és illatanyag keverék, az EWG szerint a Fragrance / Parfum összetevő szinonímája.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)

Emulgálószer, melyet a kozmetikumokban az emulzióstabilizáló (nem válnak szét idővel a az egyébként nem keveredő víz és olaj bázisú összetevők) tulajdonsága miatt használnak. Segíti még az oldhatatlan részecskék szép és egyenletes eloszlatását a kozmetikai formulákban.