Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,08 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: biroadel96, Módosítva: 2017. március 1.

Kiszerelés:   1,08 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Az Avon Mark professzionális szemceruza segítségével lélegzetelállító füstös szemsminket készethetsz, puha satírozós vége ideális a színek eldolgozásához.

• szuper színek, egyetlen mozdulattal
  • shea vajjal gazdagított formula a könnyed felvitelért
  • beépített satírozóval

Hester

2019. január 31.

Előny: könnyen lehet vele dolgozni, jól satírozható, könnyű hegyezni. Hátrány: nem elég intenzív (fekete) a színe, szinte azonnal elfolyik, elmázgálódik. Hiába próbálgattam mindenféle sminkhez, nem működik. És amikor cserben hagyott, és elmászott arc fogadott a tükörben, nagyon dühös is voltam rá. Ennél sokkal jobb ceruzák vannak ebben az árkategóriában. Ezzel nem érdemes bajlódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Wiky9323

2018. május 15.

Nagyon meg tesztet de sajnos nem tartós 2-3 óránál többet nem marad fent :( Sajnos egy barna is lesz még mert úgy volt 2db 1400,- el fogom használni de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

jazmera

2017. szeptember 9.

Sötétbarna színben van meg, főleg a satírozó szivacs formája tetszett. Könnyű felvinni, krémes, viszont egyáltalán nem tartós még primerrel sem... A szivacs nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

csorsi17

2017. augusztus 8.

Van több Avon ceruzám is, de ez szerintem eddig a legrosszabb.:( A 3 színt, amit rendeltem, konkrétan alig lehet látni, ahogy felviszem, többször át kell húzni, szemhéjpóder felett pedig már nem is működik nekem.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Katsura

2017. április 24.

Nem valami tartós, nem valami intenzívek a színek. A lila csomós például és azzal a gumi aplikátorával nagyon furán és nehezen lehet csak elsatírozni a vonalat. Nem igazán jött be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

Vadkuku

2017. március 28.

Sokáig használtam, de aztán rájöttem, hogy nem is sokkal több pénzért sokkal jobb szivacsos szemceruzákat lehet kapni. Ez a szemceruza pár óra alatt elkenődik, szemzugban pedig egyáltalán nem marad meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 28.

budacsikevi

2016. augusztus 16.

Nekem barna árnyalatom van, sajnos már elég kicsi, így pontosan nem tudtam megnézni. Nagyon szeretem, különösen azért, mert érzékeny a szemem, szempillaspirálból csak egyfélét bírok (nem avonos). Ettől semmi baja a szememnek. Kicsit lehetne keményebb és tartósabb, de bírja a szemem és nekem ez a legfontosabb. Többször vettem már, de újra fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Banszky

2016. július 26.

A barna van meg. Picit csillog vagy nem is tudom hogy mondjam. Imádom. Már a sokadikat veszem belőle újra. Különösen tetszik hogy a végén van egy satírozó,nagyon hasznos. Megéri megvenni,nekem nagy kedvencem lett. Nap végére is kitart pedig izzadós is vagyok és nem használok semmilyen fixálót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

Alexandra0727

2016. május 28.

Nem a legtartósabb, de a satírozója hasznos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 28.

Nem a legtartósabb, de a satírozója hasznos.

Izuka

2016. március 11.

Jól lehet vele satírozni, viszont szemhéjalapozó nélkül nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 11.

Jól lehet vele satírozni, viszont szemhéjalapozó nélkül nem túl tartós.

Antioxidánsok: BHT

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ceresin 0 0