KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: birokitti, Módosítva: 2017. augusztus 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Professzionális, gél állagú szemöldökformázó tégelyben, a precízen és tartósan kihangsúlyozott szemöldökért.

2 árnyalatban kapható

600 Ft Avon Mark Tégelyes Szemöldökformázó Gél
Ár: 600 Ft , Eladó: LengyelB
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Győrvár, fizetés: személyes átvétel, posta (postán maradó levél, vagy ajánlott levél) előre utalást követően
Ár: 700 , Eladó: szederke
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kakaska

2018. november 13.

Nekem is a 'Blonde' árnyalat van meg, a barna már nagyon sötét lenne. Vörös hajam van, de a szemöldököm színe alig látható, nagyon világos barna, ritkás. Én is csak az eredeti szemöldökömre használom, tuningnak. Tartós, megéri az árát.

kakaska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Gizimester

2018. november 13.

A szőke árnyalatát használom, világos hajamhoz. Elsőre nekem nagyon vöröses volt, de mára már megszoktam, mindig ezzel csinálom a szemöldökömet. Csak az eredeti szemöldököm vonalát húzom vele, mert meg vagyok vele elégedve csak nem árt neki egy kis erősítés. Összességében klassz kis termék, nekem jobb mint a poros változatok.

Gizimester
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

SophiaS

Korcsoport: < 18
2018. október 29.

Nagyon szeretem ezt a terméket, bár amióta világosabbra festem a hajam, mint a természetes hajszínem, kicsit sötét a termék, de az eredeti hajszínemhez jól passzol. Egyik kedvenc termékem a márkától.

SophiaS
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 29.

vmoniika

2018. október 25.

Barna es fekete hajhoz hasznaltam a barna arnyalatot tokeletes volt, konnyu vele dolgozni egy alom, csak gyorsnak kell lenni, mert hamar szarad! Kis rutin nem art! Viszont a szoke hajamhoz, a szoke arnyalata valami borzalmas, semmi ertelmet nem latom, nagyon nem talaltak el ezt az arnyalatat! Ennek ellenere meg vagyok elegedve.

vmoniika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 25.

Incuss

2018. október 24.

Up: Július óta használom minden egyes nap, beleértve a vasárnapokat is és egyszerűen a fele még bőven megvan ... Már beszereztem a következő tégellyel, szerencsére olyan sötét a hajam, hogy tökéletesen jó a sötét árnyalat belőle. IMÁDOM!
Ja, és most már csak ezt használom, ha finoman dolgozok a hozzá vásárolható avonos ecsettel, akkor tökéletes szemöldök készíthető csupán ezzel az egy termékkel.

A sötétebb árnyalatot birtoklom, ám lehetne egy cseppet világosabb.. :D A szemöldököm széleit, kontúrjait húzom meg vele, majd a végénél enyhén ki is töltöm a termékkel. A többi részen pedig egy világosabb szemöldök ceruzát használok, azzal töltöm ki a fennmaradó réseket, ezzel egy nagyon szép, természetes hatást érek el. Magát a terméket imádom, a 4 csilag a gyér színválaszték miatt jár (Remélem idővel bővül, és megkapja az 5 csillagot). Tartóssága teljesen rendben van, a 30 fokot tűző napon is simán bírja órákig :D Ennek ellenére egy micellás vízzel könnyedén eltávolítható, mindenféle dörzsölés nélkül is.

Incuss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

ritaszeged

2018. október 3.

Imádom. A sötétebb árnylat van meg belőle, több mint egy éve és alig fogyott belőle. Az ára kedvező, tartós és szép hatást lehet vele elérni. Hibátlan termék számomra!

ritaszeged
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

boczetimea

2018. augusztus 13.

Ez az első ilyen típusú szemöldökformázó termékem és nagyon meg vagyok vele elégedve. Sokáig ceruzát használtam, de rájöttem hogy ezzel sokkal szebben és könnyebben ki tudom egészíteni a szemöldököm. Ráadásul annyi anyag van a tégelyben, hogy mire el használom 3x lejár 😅

boczetimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

unoemi16

2018. augusztus 10.

Egy nagyon jó szemöldökformázó terméknek találom. Könnyű a felvitele, egyszerűen lehet vele dolgozni és árban is megfizethető!

unoemi16
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

BetDam

2018. július 18.

Nagyon jó és tartós.majdnem minden nap használom.meg vagyok vele elégedve.😊nem túl géles de nem is túl száraz.😍Leárazva rendeltem szóval az árát illetően is pöpec

BetDam
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 18.

Busaandrea

2018. július 17.

Szeretem bár nincs összehasonlítási alapom. Minden nap használom. Újra fogom venni, ha elfogy, de lehetne több árnyalat is belőle

Busaandrea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.