Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: birokitti, Módosítva: 2017. augusztus 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Professzionális, gél állagú szemöldökformázó tégelyben, a precízen és tartósan kihangsúlyozott szemöldökért.

2 árnyalatban kapható

Avon Mark Tégelyes Szemöldökformázó Gél + ceruza
Ár: 500 Ft , Eladó: davincsike
Állapot: használt, Helyszín: Budapest, Kecskemét, fizetés: személyesen, egyeztetés után
ZoeEvans

2019. május 13.

Hááááát. Nem szeretem ezt a terméket. Sok a macera vele. Nem túl pigmentált, muszály porral fixálni. Ennyi erővel elég a por. Ráadásul annyira krémes, hogy nekem nehéz vele dolgoznom. Ki akartam dobni, de aztán kipróbáltam mint szemhéjtus. Annak egész jó. Úgyis ritka a barna szemhéjtus

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

batualexandra

2019. április 27.

Nekem a legsötétebb barna árnyalat van meg. Imádom. Rengeteg szemöldök formázási technikát próbáltam már, ( ceruza, spirál, por, filc ) de ezzel tudom a legszebb hatást elérni. Se nem túl természetes, se nem túl mű tőle a szemöldököm ÉS nagyon lassan fogy☺️ Még annyi, hogy ha kicsit kimennék a szemöldököm vonalából az ecsettel, könnyedén le tudom törölni a felesleget egy fültisztító segítségével.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

jete92

2019. április 10.

Szőke vagyok. Rajtam a szőke hajúaknak szánt árnyalat vöröses, vagy sárgás, nem is tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

csocsi36

2019. március 27.

Nem értem miért dicsérik ennyire... vagy akik dicsérik nekik melyik árnyalat van meg, de én a világosat vettem meg a természetes szőke hajamhoz... konkrétan narancssárgának tűnik a hajam mellett.. ha fizetnének se mennék így ki az utcára.
Viszont, ha lenne több árnyalat belőle, picit hidegebb tónusú, akkor az ára és tartóssága miatt simán adnék 4-5 csillagot is.. de így...
Ha valamelyik szürkés árnyalatú szemhéjpúderem picit belekeverem, akkor egész türhető szín jön ki és vészhelyzteben használható..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

BDominika25

2019. március 26.

Akkor pozitív csalódás volt ez a termék, hogy alig hiszem el. Nekem a sötétebb árnyalatban van meg (de azért még elférne néhány árnyalat)
Imádom az állagát és a tartósságát. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

Imádom az állagát és a tartósságát. Csak ajánlani tudom.

viragerdelyi

2019. március 23.

Legalább egy éve használom, de a tégely még mindig jó félig van. Nagyon jó ár-érték arányú termék. Imádom, nagyon szép végeredményt tudok vele elérni egy ferde ecsettel. Tetszik a szín, az állag, a kezelhetőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

mirjamsomosi

2019. február 10.

Az ára kedvező, a színe és az állaga tökéletes, mellesleg tartós. Amióta beszereztem, azóta nem festetem a szemöldökömet, három naponta csinálom meg ezzel a géllel. Több mint egy éve használom, de a 80%-a még mindig megvan! 5****

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

ispiviki

2019. február 7.

Egyszerűen imádom! Nagyon tartós és gyönyörű a szine, nem mellesleg nagyon olcsó a minőségéhez képest. Sajnálom hogy csak ebben a két árnyalatban lehet kapni, viszont mivel folyamatosan változtatom a hajszinem ezért ez egy tökéletes árnyalat ami szinte mindegyik színhez passzol! Kevés kell belőle, finoman kell vele bánni, de teljesen megéri a ráfordított pénzt, ami valljuk be... igen kevés egy nagyon jó termékhez képest!
Ezen az oldalon bukkantam rá, és a véleményezés miatt próbáltam ki. Meg kell mondjam.. csak bíztatni tudom azokat, akik szeretnének egy tökéletes szemöldököt! Hajrá!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

Sissy01

2019. január 16.

Nekem a képen látható árnyalat van meg, már lassan 1 éve használom napi szinten, de mégis olyan mintja új lenne,alig hiányzik belőle valami. Nagyon tartós, nem kenődik el ha megsimitom a szemöldökömet vagy ha valami hozzá ér. Ferde alpikátoral viszem fel, nagyon kevés kell belőle és nem szabad rányomni az ecsetet,külőmben nagyon erős lesz. Ha erre az ember oda figyel akkor egyszerűen tökéletes! Eddig ez a legjobb amit használtam ahoz képest hogy mien olcsó,csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

Skylin

2019. január 9.

Ez egy nagyon jól sikerült kis termék. IMÀDOM! Egyszerű vele dolgozni, isteni a szine. Rajtam észre sem vették a kollégàim, hogy nem kozmetikusnàl festetem. Csodàlkoztak amikor mondtam, hogy minden reggel én "rajzolom" magamnak. Tényleg sokàig elég, főleg, hogy nem kell belőle sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!