Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: birokitti, Módosítva: 2017. augusztus 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Professzionális, gél állagú szemöldökformázó tégelyben, a precízen és tartósan kihangsúlyozott szemöldökért.

2 árnyalatban kapható

Ár: 500 Ft , Eladó: trstimea
Állapot: keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel / posta
viragerdelyi

2019. március 23.

Legalább egy éve használom, de a tégely még mindig jó félig van. Nagyon jó ár-érték arányú termék. Imádom, nagyon szép végeredményt tudok vele elérni egy ferde ecsettel. Tetszik a szín, az állag, a kezelhetőség.

viragerdelyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

mirjamsomosi

2019. február 10.

Az ára kedvező, a színe és az állaga tökéletes, mellesleg tartós. Amióta beszereztem, azóta nem festetem a szemöldökömet, három naponta csinálom meg ezzel a géllel. Több mint egy éve használom, de a 80%-a még mindig megvan! 5****

mirjamsomosi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

ispiviki

2019. február 7.

Egyszerűen imádom! Nagyon tartós és gyönyörű a szine, nem mellesleg nagyon olcsó a minőségéhez képest. Sajnálom hogy csak ebben a két árnyalatban lehet kapni, viszont mivel folyamatosan változtatom a hajszinem ezért ez egy tökéletes árnyalat ami szinte mindegyik színhez passzol! Kevés kell belőle, finoman kell vele bánni, de teljesen megéri a ráfordított pénzt, ami valljuk be... igen kevés egy nagyon jó termékhez képest!
Ezen az oldalon bukkantam rá, és a véleményezés miatt próbáltam ki. Meg kell mondjam.. csak bíztatni tudom azokat, akik szeretnének egy tökéletes szemöldököt! Hajrá!

ispiviki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

Sissy01

2019. január 16.

Nekem a képen látható árnyalat van meg, már lassan 1 éve használom napi szinten, de mégis olyan mintja új lenne,alig hiányzik belőle valami. Nagyon tartós, nem kenődik el ha megsimitom a szemöldökömet vagy ha valami hozzá ér. Ferde alpikátoral viszem fel, nagyon kevés kell belőle és nem szabad rányomni az ecsetet,külőmben nagyon erős lesz. Ha erre az ember oda figyel akkor egyszerűen tökéletes! Eddig ez a legjobb amit használtam ahoz képest hogy mien olcsó,csak ajánlani tudom.

Sissy01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

Skylin

2019. január 9.

Ez egy nagyon jól sikerült kis termék. IMÀDOM! Egyszerű vele dolgozni, isteni a szine. Rajtam észre sem vették a kollégàim, hogy nem kozmetikusnàl festetem. Csodàlkoztak amikor mondtam, hogy minden reggel én "rajzolom" magamnak. Tényleg sokàig elég, főleg, hogy nem kell belőle sok.

Skylin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

molnadrienn

2018. december 28.

Nagyon szépen meg tudom vele igazítani a szemöldököm, viszont ha nem óvatos az ember, akkor eléggé természetellenes hatást lehet elérni vele. Egy ferde szemöldökecsettel használom, a titok nyitja pedig az, hogy nem szabad rányomni az ecsetet a szemöldök rajzolása közben. Kb. egy éve használom ezt a tégelyt, és mégis olyan mintha csak a szélét kapargattam volna meg párszor. Ezidő alatt a minősége nem romlott, az állaga ugyanolyan krémes, nem száradt ki. Szerintem 5 év is kevés hozzá, hogy teljesen elhasználjam, tehát ár-érték arányban teljesen kifizetődő.

molnadrienn
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Panni43

2018. december 26.

Nem rossz, de nekem túl erősen pigmentált és nem lehet vele természetes hatást elérni.

Panni43
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 26.

eeeee

2018. december 19.

Nekem csak a hiányosságok, hézagok pótlására kellenek a szemöldök sminkek, mert magamon egyáltalán nem tetszik a teljes egészében megrajzolt, erőteljes színű, természetellenes szemöldök. Így viszont nem vált be, mert a kis pótlások kirikítanak az amúgy sötét szemöldökömből. Nem tudom elérni vele a kívánt természetes hatást, de lehet nem is erre lett kitalálva...

eeeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Renus

2018. december 18.

Nekem nem jött be.
Az igaz hogy tartós valamennyire , de nagyon kenődik, a felvitele sem egyszerű.
Nem bajlódok vele, ment is a kukába...
1 csillagtól többet nem érdemel.

Renus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Nekem nem jött be.
Az igaz hogy tartós valamennyire , de nagyon kenődik, a felvitele sem egyszerű.
Nem bajlódok vele, ment is a kukába...
1 csillagtól többet nem érdemel.

Vanessza0420

2018. december 14.

Mindket szint beszereztem, nem sok a kulonbseg igazabol a ketto kozott. De jol kenheto, nagyon tartos es sokaig eleg :)

Vanessza0420
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!