KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1699 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: birokitti, Módosítva: 2017. augusztus 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 1699 Ft

Professzionális, gél állagú szemöldökformázó tégelyben, a precízen és tartósan kihangsúlyozott szemöldökért.

2 árnyalatban kapható

Ár: 1699 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Mark Tégelyes Szemöldökformázó Gél sötét és világos színben
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: kittike14
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, postázás is lehetséges előre utalás után
Ár: 800 FT , Eladó: raczmariann
Állapot: Új,egyszer próbáltam ki,a képen látszik is,de sajnos nem jó a szín nekem!, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: --

cinimuzsi

2018. január 24.

Valóban elég sötét a barna, ez van nekem is, de láttam a másik színt is, és az meg túl világos (majdnem alapozó színe van?!), tehát lehetne még más árnyalat is belőlük, DE ha a barnát tényleg csak lehelet vékonyan viszem fel, nagyon szép szemöldököt lehet vele csinálni, és egyáltalán nem lesz olyan sötét, rá kell érezni. Én épp, hogy hozzáérintem a színhez és úgy viszem fel, inkább többszörre, amíg a kellő intenzitást elérem. Nekem abszolút bevált, nagyon tetszik és mivel alig kerül az ecsetre festék, így életem végéig elég lesz :D :D, ja és én az Avon szemhéjtus ecsetével használom, tökéletes páros!

cinimuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 24.

nikolett

2018. január 24.

Ez hihetetlen. Szebb végeredményt érek el vele, mint a MAC-kel. Az eddigi legjobban bevált Avon termék :D Hibátlan.

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

rocksolya

2018. január 19.

Nagyon jól használható, főleg az avonos ecsettel. Nekem nagyon tetszik, tartós is.

rocksolya
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

uagi

2018. január 11.

Elégedett vagyok vele, a barna árnyalatot vásároltam meg. Talán lehetne kicsit világosabb a színe, mert nagyon sötét egy barnához képest. (azért nem fekete, de tényleg nagyon sötét). Vagy csak bővíthetnék az színárnyalat palettát! :) Puha, könnyen lehet használni és tartós is. Aki jó minőségű és olcsó szemöldökformázó gélt szeretne, annak bátran ajánlom. Sokáig elég egy ilyen kiszerelés, de biztosan újra fogom vásárolni.

uagi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

kriszti24242

2018. január 9.

Megrendeltem mindkettő árnyalatban, viszont egyik sem igazán passzol a közép- sötét szőke hajszínemhez. A világosabb árnyalat kicsit narancssárgás, a sötétebb árnyalat pedig túlságosan sötét. Egy harmadik, a két árnyalat között jó lenne. Sajnos nekem ez most nem jött be, kár érte, mert nagyon akartam szeretni

kriszti24242
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

Cu2tka-baba

2017. december 28.

Nekem szálazott szemöldöktetoválásom van, amit Méhn Tünde készített kb 3-4 éve. Sajnos a színe már megkopott kicsit, ezért használok ceruzát, és gélt a színezéséhez. Csak teljes arcos sminknél festem a szemöldököm, hogy ne tűnjön nagyon ki hogy már fakult, de ez a gél erre nagyon jó. Ceruza után szoktam használni szálazásra. Nagyon szeretem és az ára sem rossz.

Cu2tka-baba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

SziNo

2017. december 26.

Még az első megjelenésekor rendeltem meg, mert régóta ki szerettem volna próbálni egy gél állagú szemöldökformázót és egyáltalán nem csalódtam benne. Az elején kicsit dilemmáztam az árnyalatot illetően, de végül a sötétebbet rendeltem, ami talán picit sötét, de ha finoman mártom az ecsetet a tégelybe, tökéletes. A tartósságával semmi probléma nincs és végre tökéletesen meg tudom csinálni az amúgy nagyon hiányos szemöldököm. És legutolsó sorban az ára sem brutális

SziNo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

Zoe444

2017. december 26.

Nekem a sötétebb van meg és nagyon jól lehet használni, nem kenődik el. Nem kell belőle sok és sokáig elég. Ezerszer jobb, mint a por állagú társai. Ha elfogy biztosan újra veszem.

Zoe444
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

mia1818

2017. december 13.

Nagyon szuper, csak ajánlani tudom. Tartóssága kiváló, nem mozdul el. Van olyan, hogy ügyesen mosom le a sminkem, akkor icipici javítással 2 napig is simán bírja. Gyönyörűen lehet vele dolgozni, egy rossz szavam nem lehet rá.

mia1818
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

fdorottya

2017. december 11.

Kellemeset csalódtam. Eddig port használtam, de ez übereli. Rá kellett jönnöm, hogy hogy működik és, hogy lehet vele a legszebb eredményt elérni. Szupertartós, és minden szál egész nap a helyén marad. Helyes technikával nagyon szép természetes hatást lehet vele elérni.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.