Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: birokitti, Módosítva: 2017. augusztus 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Professzionális, gél állagú szemöldökformázó tégelyben, a precízen és tartósan kihangsúlyozott szemöldökért.

2 árnyalatban kapható

artep81

2020. január 13.

Örök életre elég egy tégely! 🤭 Szeretem! Könnyen felhordható, nem szárad bele az üvegbe, pedig már jó régóta használom. Nekem a sötétebb tökéletesen passzol a saját színeimhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 13.

hanessza

2019. augusztus 14.

Nagyon szeretem, szép szemöldököt tudok vele készíteni és nagyon sokáig elég, már vagy fél éve használom és alig fogyott. VISZONT! Képzeljétek el a fejem mikor egy buliban fiúztam és a homlokán maradt a szemöldököm... Muszáj valamivel fixálni!:( De amúgy imádom, tényleg

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Avonlany

2019. június 14.

Nagyon jó kis termék, elég éppen hogy beleérinteni az ecsetet és nagyon szép természetes hatást érhetünk el vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

ZoeEvans

2019. május 13.

Hááááát. Nem szeretem ezt a terméket. Sok a macera vele. Nem túl pigmentált, muszály porral fixálni. Ennyi erővel elég a por. Ráadásul annyira krémes, hogy nekem nehéz vele dolgoznom. Ki akartam dobni, de aztán kipróbáltam mint szemhéjtus. Annak egész jó. Úgyis ritka a barna szemhéjtus

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

batualexandra

2019. április 27.

Nekem a legsötétebb barna árnyalat van meg. Imádom. Rengeteg szemöldök formázási technikát próbáltam már, ( ceruza, spirál, por, filc ) de ezzel tudom a legszebb hatást elérni. Se nem túl természetes, se nem túl mű tőle a szemöldököm ÉS nagyon lassan fogy☺️ Még annyi, hogy ha kicsit kimennék a szemöldököm vonalából az ecsettel, könnyedén le tudom törölni a felesleget egy fültisztító segítségével.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

jete92

2019. április 10.

Szőke vagyok. Rajtam a szőke hajúaknak szánt árnyalat vöröses, vagy sárgás, nem is tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

csocsi36

2019. március 27.

Nem értem miért dicsérik ennyire... vagy akik dicsérik nekik melyik árnyalat van meg, de én a világosat vettem meg a természetes szőke hajamhoz... konkrétan narancssárgának tűnik a hajam mellett.. ha fizetnének se mennék így ki az utcára.
Viszont, ha lenne több árnyalat belőle, picit hidegebb tónusú, akkor az ára és tartóssága miatt simán adnék 4-5 csillagot is.. de így...
Ha valamelyik szürkés árnyalatú szemhéjpúderem picit belekeverem, akkor egész türhető szín jön ki és vészhelyzteben használható..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

BDominika25

2019. március 26.

Akkor pozitív csalódás volt ez a termék, hogy alig hiszem el. Nekem a sötétebb árnyalatban van meg (de azért még elférne néhány árnyalat)
Imádom az állagát és a tartósságát. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

Imádom az állagát és a tartósságát. Csak ajánlani tudom.

viragerdelyi

2019. március 23.

Legalább egy éve használom, de a tégely még mindig jó félig van. Nagyon jó ár-érték arányú termék. Imádom, nagyon szép végeredményt tudok vele elérni egy ferde ecsettel. Tetszik a szín, az állag, a kezelhetőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

mirjamsomosi

2019. február 10.

Az ára kedvező, a színe és az állaga tökéletes, mellesleg tartós. Amióta beszereztem, azóta nem festetem a szemöldökömet, három naponta csinálom meg ezzel a géllel. Több mint egy éve használom, de a 80%-a még mindig megvan! 5****

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!