Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: birokitti, Módosítva: 2020. június 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Professzionális, gél állagú szemöldökformázó tégelyben, a precízen és tartósan kihangsúlyozott szemöldökért.

2 árnyalatban kapható

ella1993

2023. április 19.

Nagyon régòta ezt használom sötétbarna verziòban, minimum 4-5 éve, egy tégely évekig is bìrja! Ùjravevős

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 19.

Petalodirosa

2022. február 2.

Nekem is megvan ez a gél a sötétebb variációban, nem tudok semmi rosszat elmondani róla. Bár ez biztos mindenkinek szemöldökfüggő, hogy milyen formázó válik be. Nekem vastag szálú, sötét szemöldököm van alapjáraton. Nagyon sokáig elég, egy kis vékony ecsettel viszem fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 2.

KittiTailor

2022. február 2.

Jó régen rendeltem már, de még mindig sok van a tégelyben, még sokáig elég lesz. A deep brown árnyalatot használom, nagyon szép lesz vele az eredmény és könnyű vele dolgozni. Elsőre megijedtem, hogy túl erős lesz nekem a színe, de csak rá kellett éreznem, hogy mennyit kell használjak és milyen technikával vigyem fel. Simán kibírja a napot plusz fixálás nélkül is, mégsem kell dörzsölni az esti lemosásnál, könnyen lejön. Érzékeny a bőröm, de nem okozott semmilyen problémát, nagyon bevált, szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 2.

dorkanorka

2020. július 28.

Jó ideje használom már, nekem nagyon bejött. Bár ahogy fogy a tégelyben, kezd "töredezni". Könnyen használható, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

wayerwanda

2020. június 13.

Kb 2 éve van már meg a Deep Brown árnyalat (ami tökéletes nekem!) és még mindig kb a felénél tartok... Ezerpárszáz forint volt és nagyon megérte! Rohadt sokáig elég, nem is értem. És nekem ennyi idő után is teljesen jó, nem száradt be vagy hasonló. Nagyon szépen meg tudom vele csinálni a szemoldokomet, nem kell millió évig építgetni, hogy szép színe legyen. De ha halvanyavban kell felvinni (a szemoldokom orrom felőli részénél szoktam), úgy is teljesen jól működik!

Szerencsesnek érzem magam, mert nekem tökéletes a sötétbarna árnyalat, viszont azon kívül csak szőke van, csinálhatnanak belőle valami kozepbarnat..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 13.

Bettinas

2020. június 5.

Tökéletes! 2 éve vásároltam a sötétbarna változatát. Kiváló állagú gél. Remélem örökre forgalmazni fogják!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

rekuci2

2020. május 6.

Nagyon szerettem ezt a szemöldök gélt. A deep brown színt vettem meg. Nagyon kenhető, tartós. Sokszor kérdezték meg tőlem, hogy ki van tetoválva? Mit használok h ilyen jó? Kb 2 évig használtam aztán kb. fél éve éreztem azt, hogy kiszáradt, elment a textúrája, nem tudtam vele olyan szépen dolgozni mint annó. Szerettem volna még egy tégellyel venni az Avonból de nem láttam benne. Lehet már nem árulják, nem tudom. Mindenesetre imádtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 6.

artep81

2020. január 13.

Örök életre elég egy tégely! 🤭 Szeretem! Könnyen felhordható, nem szárad bele az üvegbe, pedig már jó régóta használom. Nekem a sötétebb tökéletesen passzol a saját színeimhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 13.

hanessza

2019. augusztus 14.

Nagyon szeretem, szép szemöldököt tudok vele készíteni és nagyon sokáig elég, már vagy fél éve használom és alig fogyott. VISZONT! Képzeljétek el a fejem mikor egy buliban fiúztam és a homlokán maradt a szemöldököm... Muszáj valamivel fixálni!:( De amúgy imádom, tényleg

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Avonlany

2019. június 14.

Nagyon jó kis termék, elég éppen hogy beleérinteni az ecsetet és nagyon szép természetes hatást érhetünk el vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Lipid féle. Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található. A kozmetikai iparban leggyakrabban liposzómák létrehozására és más összetevők bevonására és stabilizálására használják.

A hidroxilapatit (HAP) egy ásványféle, melyet csiszoló, tömegnövelő, emulzió stabilizáló anyagként használnak a kozmetikumokban. E szerint a tanulmány szerint fogrémekben és egyéb szájápolási termékekben használva használva a hidroxilapatit remineralizálja a fogzománcot és lezárja a dentin csatornákat.