Avon

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fokyandi, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. december 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: virágos-orientális-fás

Illatjegyek: nektarin, jázmin, homoki szalmagyopár

Ár: 600+posta , Eladó: BTimi81
Állapot: 1-2x próbált miniparfüm (10/9,5), Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben
3500 Ft ÚJ! Avon Maxima EDP
Ár: 3500 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: bontatlan, fóliás , Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás után postán maradóként tudom küldeni

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

erikah

2021. november 7.

Nagy kedvencem, a második üvegcsével használom éppen. Igazi téli illat, rajtam mézeskalács illata van. A mostani időszakhoz számomra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 7.

eheiszki

2021. szeptember 11.

A Maxima ICON sikerén felbuzdulva megvettem a Maximát 10 ml miniben és így ööö.. Nem rossz! Nagyon halványan emlékeztet a Good Girl anyára de csak nagyon halványan. Tartóssága kb 2 óra bőrön, szillázsa nem túl nagy. ... leszáradásában ott az avon illat amit az ICON-nak már sikerült kiküszöbölnie. Engem nem nyert meg. Ha azt mondom Good Girl dupe akkor amiatt nem, ha mint önmagában, akkor az avonos jelleg miatt nem. Nem húzom le nagyon mert katalógus szinten nem rossz. (Magasabb kategóriában 2 csillagot kapna).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 11.

Rea1987

2021. augusztus 25.

Igazi nőies. Erőteljes, szexi, nem hétköznapi - alkalmat érdemel!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Igazi nőies. Erőteljes, szexi, nem hétköznapi - alkalmat érdemel!

pirospipacsocska

2021. augusztus 13.

Nagyon jól sikerült ez az illat.A kedvencem a Mesmerize mellett!Nem tudom,hogy pontosan melyik összetevőjét érzem a bőrömön,de a lényeg az,hogy kellemes,édeskés,kifinomult,igazán nőies illat.Számomra hasonlít az illata az Avon Attraction Desire-re,azt is nagyon szeretem.Szerintem minden évszakban viselhető ez a parfüm.Akciósan vettem,így meg pláne megérte.Tartóssága az Avon parfümöknél megszokott pár órácska.Mindenképpen érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

CandyShimmer

2021. május 18.

Egyik kedvenc. Édes kicsit vaníliás illat, és tartós. Nagyon szép az üvegcse ezzel a különleges kupakkal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

olahnemese

2021. április 26.

Hadilábon állok ezzel a parfümmel kapcsolatban, szeretem is meg nem is. Miniparfüm használatáig jutottam, a nagyot eladtam. Mindenképpen szükséges neki a hideg idő, akkor sokkal finomabb, krémesebb az illata. Első kifújáskor imádtam, utána már valahogy nem ugyanazt az illatot éreztem, így veszített a varázsából.
Különleges illatú, nagyon tartós parfüm, kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

Különleges illatú, nagyon tartós parfüm, kevés kell belőle.

lacrymosa88

2021. február 19.

Ígéretesen nyit, édeskés virággal, harsogós gyümölccsel, kicsit fűszeres számomra, abszolút nőies. Viszont a lecsengése annyira nem tetszik, valami fura szúrósságot érzek, ahogy telik az idő, majd alig valamit, azaz max 4 órát bírja, utána már keresni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Deep1982

2021. január 9.

Finom, tartos parfum.
En telen, nyaron szivesen fujom magamra.
Egy az egyben Carolina Herrera Good Girl edp :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 9.

Finom, tartos parfum.
En telen, nyaron szivesen fujom magamra.
Egy az egyben Carolina Herrera Good Girl edp :)

Bellana

2020. november 23.

Erőteljes, de nem tolakodó illat, édes és virágos, a hűvösebb időkre igazán ideális. Rajtam elég tartós, szinte egész nap érezni. Számomra igazi arany illat, nőies és szexi, egyelőre csak miniparfümöm van belőle, de tuti lesz belőle nagyobb is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 23.

Nikolett9

2020. október 7.

Intenzív, kellemes, tartós. Fűszeres, édeskés illat. Nem tolakodó. Feldobja a borúsabb őszies napokat. Nem a kedvencem, de ennek ellenére tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 7.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.