Avon

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fokyandi, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. december 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: virágos-orientális-fás

Illatjegyek: nektarin, jázmin, homoki szalmagyopár

2500Ft! 🌸Avon Maxima EDP
Ár: 2500Ft , Eladó: Wicky93
Állapot: Új, Helyszín: Szigetszentmiklós, fizetés: Szigetszentmiklós vagy posta/foxpost

Babalupe

2020. május 16.

Nekem nagyon bejön az illat. Intenzív, kellemes, rajtam elég tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Nekem nagyon bejön az illat. Intenzív, kellemes, rajtam elég tartós is.

MaryMills

2020. május 12.

Nekem szerelem volt első szaglásra 😃
Az egyetlen bajom vele, hogy nem túl tartós, pár óra után nem is érzem magamon - ez persze lehet, hogy az én bőröm “hibája”.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Nekem szerelem volt első szaglásra 😃

szeliger

2020. április 18.

A nagy üveg még nem volt a kezemben, úgyhogy az üvegre vonatkozó rész most kimarad. Egy 10m utazó kiszerelést használgatok örömmel és elégedetten. Egyébként minden illatgyártónak piros pont megy tőlem azért, ha kisebb (és egyben fújós) kiszerelésben elérhetővé teszik az illatait, még akkor is, ha a milliliterre számított ár így drágábbra jön ki. A fiolát szép arany papírdobozkába csomagolták és még kupak is került a fiola szórófejére. Első pillantásra minden rendben, de alaposabban megnézve, kézbevéve már előjön az alacsonyabb színvonal: a kupak lötyög, fel-le járkál, szerencsére nem annyira laza, hogy le is essen. A szórófej is furán rápréselt, a célnak ezzel együtt megfelel, nem folyik ki a parfüm. A porlasztó nem porlaszt eléggé, ez mondjuk az elegantosabb versenyzőknél is előfordul.
Az illat kellemes, kényelmes viselet. Kifejezetten édes, de az édes illatoknál sokszor okozott fejfájás, émelygés nem jelentkezik még órák múlva sem. A barackos, jázminos ígéret felismerhető elejétől a végéig, merthogy nagy játék nincs, a kifújáskor érzett illat a leszáradásában sem sokat változik. A hatósugár kiváló, amilyennek lennie kell, a tartósság is hosszas, nyolc-tíz óra biztosan.
Nem mondom, hogy mostantól csak ezt fogom használni és ki sem tudom majd adni a kezemből, de időnként szívesen rászánok majd egy-egy napot. Az illat tetszetős, kifejezetten nőies és nem megfizethetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 18.

adelevagyok

2020. március 18.

Én nagyon imádom.
10 milis kiszerelésben volt meg, 1 hét alatt kivégeztem. Pont egy 3 napos wellnesskor használtam leginkább, így a szép emlékek miatt még jobban ragaszkodok hozzá.
Rettentően tetszik az illata, nem az a tipikus Avon lötyis illat, sokkal inkább egy drágább illathoz hasonlítható. Nyáron viszont nem tudom magamon elképzelni, ahhoz túlságosan is erős, karakteres, tömény. Ez igazi őszi, téli parfüm.
Biztos, hogy be fogok szerezni belőle egy 50 milis változatot is.
Aki szereti az erősebb, kissé édesebb parfümöket, annak csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 18.

Én nagyon imádom.
Biztos, hogy be fogok szerezni belőle egy 50 milis változatot is.
Aki szereti az erősebb, kissé édesebb parfümöket, annak csak ajánlani tudom.

Kakukk

2020. március 1.

Érdekes, hogy csak szépen lassan kezdek beleszeretni ebbe a parfümbe. Nekem általában ez rögtön eldől, hogy mi tetszik, mi nem, de ehhez kellett pár hét, mire azt mondjam: miért nem használtam én ezt még eddig???!?
10 ml-es verzióm van belőle, ahogy magamat ismerem, ez elég is lesz, de amíg tartani fog, addig imádni fogom. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 1.

GDora

2020. január 30.

Imádom, rajtam tartós és tökéletesen illik hozzám. Az áráért pedig megéri :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

Imádom, rajtam tartós és tökéletesen illik hozzám. Az áráért pedig megéri :)

Annabella0

2020. január 26.

Valóban hasonlít a Carolina Good Girl parfümjére 😄

Nagyon megszerettem ezt a parfümöt, elég tartós, ár érték arányban teljesen megfelelőnek találom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 26.

Valóban hasonlít a Carolina Good Girl parfümjére 😄

AvonCica

2020. január 18.

Tesóm rendelte meg a parfümöt szettben testápolóval, miniparfümmel illatosított oldal alapján. Első reakciója az volt, hogy ez más, mint amire számított, és egyet kellett hogy értsek vele. Viszont attól, hogy más, még lehet jó, és szerintem szuper illat, különleges összetevőkkel (én legalábbis ezelőtt sosem hallottam szalmagyopárról egy parfümben, de lehet, hogy csak tájékozatlan vagyok). Habár egy erős, tartós illat, literszám fújkálja magára, nem fog megromlani, az biztos. A mini parfümjét egy hét alatt kivégezte szerintem, imádja. :D
Idő közben édesanyám is annyira beleszeretett, hogy el-elcseni néha egy fújásnyira, és befújja pl. a sálját, amin aztán egy hétig is érezni. Így most apukámtól meg fogja kapni névnapjára, szintén testápolóval együtt. :)

Nem pont az én illatom, ezért én nem fogom megvenni, de tartós,és másokon tetszik is, kellemes édeskés illat. Gyönyörű az üvege, emiatt nagyon sajnálom, hogy nem ragadott magával, de majd ellopom tesómét, ha végzett vele. :D

Szóval megy az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

Szóval megy az 5*

Frufru3

2020. január 17.

Az első reakcióm nekem is az volt: "hú de hasonlít valamire,nagyon emlékeztet.."
Rákerestem,hogy mik az illatjegyek,belenéztem itt a véleményekbe,.."ó a Good Girl". Én csak utánzatot szagoltam,a La Rive-tól,de arra nagyon emlékeztetett. Szórakozottságból megvettem, rettenet erős volt,1 fújás ruha alá,azt is alig bírtam,aztán végül elajándékoztam. Ennek csak az eleje emlékeztet rá,utána elcsendesedik,bár csak kis mintát próbálok,de talán ez finomabb. Nem annyira likőrös. Azért ebben is van valami émelygős..de nem rossz egy ilyen alkotás az Avontól! Erőteljes,összetett,4*.
De ha Good Girl,akkor azt hiszem,én inkább maradok Chloé típusú jókislány ☺️,de hát ízlések.

UI: Amúgy szerintem tök rendesek,hogy megcsinálnak elérhető áron egy "híres"parfümöt,még ha nem is teljesen ugyanolyan,én biztos örülnék a kedvencemnek ilyen formában és meg is fizetném,nincs ezzel semmi baj

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

CrazyKid

2019. december 27.

Nekem irritálja az orrom és tüsszögök tőle. Olyan mintha az egész illat szétesne , nincs egy narratívája, idővonala, vagy csak nagyon nem én vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.