Avon

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fokyandi, Módosítva: 2019. szeptember 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: virágos-orientális-fás

Illatjegyek: nektarin, jázmin, homoki szalmagyopár

4000Ft!Leáraztam!💄Avon Maxima EDP
Ár: 4000Ft , Eladó: Wicky93
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Szigetszentmiklós, fizetés: Posta/Foxpost/néha Budapesten
Ár: 3000 ft+postaköltség , Eladó: kacibog83
Állapot: Fóliás, teljesen új, Helyszín: Cserkeszőlő, fizetés: Fizetés banki utalással, postai ajánlottként küldöm
Erika80

2019. november 16.

Már első szimatoláskor érdekes érzés fogott el, mert valamire erőteljesen hasonlít. Aztán rájöttem és itt is olvastam, hogy másoknak is azonnal a Good Girl jutott eszébe róla. Elég óriási a hasonlóság! (Ismét egy kis koppintás az Avon részéről. :) )
Picit változtattak rajta ez tény, de az alap illat tagadhatatlanul a Good Girl! Egyébként finom, kellemes, meleg illat, szeretem a Good Girl-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Alexa0893

2019. október 19.

Nagyon jó illat, és meglepően tartós, kevés is elég belőle bőven.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Nagyon jó illat, és meglepően tartós, kevés is elég belőle bőven.

Kremcica

2019. október 13.

Amikor először megláttam én is jót nevettem: PR Olympea-ra hasonló név és dizájn, Good Girl jellegű illat. A hasonlóság a GG-el csak addig állt fenn amíg egymás mellett ki nem próbáltam a két illatot. Hasonlóak (elvégre mindkettő fehér virágos-jázminos) de dupenak azért nem mondanám. Ez picit gyümölcsösebb, az orromnak a korább Avon Slip into daring illata jutott eszembe valószínűleg a nektarin miatt. Jól összerakott, nem Avon-szagú parfüm, édes mégsem túlzottan, ráadásul tartós is. Fújós mintám volt amit többször is tudtam használni és minden alkalommal dicsérték hogy jó illatom van (még este is), szerintem meg fogom venni rendes kiszerelésben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Norelle

2019. október 13.

Imádom ezt az illatot, már megdicsérték rajtam, ráadásul nagyon tartós, ruhán különösen. Nem tipikus Avon illat, pont ezért bejövős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 13.

googles

2019. október 12.

Korulbelul 15 eve neztem utoljara Avon katalogusba. Ma kaptam egyet es egy Maxima mintat.

Az illat a lapon egesz kellemes, kivancsi voltam a mintara es arra, vajon milyen boron. Hat elviselhetetlenul edes. Mintha mezbe cukrot tennek, ja meg baracklekvart.

Attol tartok, nem leszek az Avon illatok rajongoja, pedig megprobaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 12.

Attol tartok, nem leszek az Avon illatok rajongoja, pedig megprobaltam.

haszi79

2019. október 11.

Jól eltalált illat. A Guerlain Samsara az, amire engem emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 11.

Jól eltalált illat. A Guerlain Samsara az, amire engem emlékeztet.

Pamcsilla

2019. október 10.

Végre egy illat amiben nem érződik a tipikus *avonszag* .
Kellemes, tartós illat, délután is érzem magamon. Mindennapokra tökéletes🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 10.

Végre egy illat amiben nem érződik a tipikus *avonszag* .
Kellemes, tartós illat, délután is érzem magamon. Mindennapokra tökéletes🤗

AzAKismacska

2019. október 5.

Höhö.Ötcsillagos Avon parfüm.
Minden rosszindulatot mellozve, ez meglepoen jol sikerult lett!
A masik uj avonossal, a Far Away Glamour-ral nagyon hasonlo illatvonalat kovetnek, kb. az a kishúg, ez a nover. -Itt nincs listazva, de koztuk egyertelmuen a kapocs a fekete ribiszke.

A fejillat edes, ribiszkes - barackos, a feher viragokat is egyertelmuen erezni, DE, az alapjegy vaniliaja (+ van meg valami, amit nem tudok szaglasilag beazonositani) nagyon kordaban tartja oket, igy nem csuszik at viragos-gyumolcsos, nyari illatba, minden barackossag ellenere ez egy nagyon szep, meleg oszi-teli parfum.

A lentebb elmitett Good girl-re nem igazan hasonlit, az sokkal virag-orientaltabb, harsanyabb, elesebb illat.

Avonos szinten korrekt, komplex parfum.
Tartossaga es szillazsa kozepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

Höhö.Ötcsillagos Avon parfüm.
Minden rosszindulatot mellozve, ez meglepoen jol sikerult lett!

Avonos szinten korrekt, komplex parfum.
Tartossaga es szillazsa kozepes.

beder810

2019. szeptember 28.

Jesszus Good Girl te vagy az?
Van benne egy LEHELETNYI másság de kb.koppintás megint,semmi új,semmi formabontó,még az üveg nyakán/kupak is olyan " olympeás istennős" levélkoszorú.
Nem az a bajom hogy rossz ,hanem hogy nincs benne fantázia,nincs SEMMI új,csak megint " gyerünk lopjunk valakitől" !!
Amúgy édes,viragos,tipikus jázminos édes nektarin,olyan keverés mindennel (a pasis meg megint Invictus keverve a tipikus pasis katyvasszal)
A tartóssága viszont kiváló !!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Jesszus Good Girl te vagy az?
A tartóssága viszont kiváló !!

melica

2019. szeptember 28.

Na megvettem.. Illatra nagyon kellemes, édes good girl. Tartósságát még tesztelem, bár én a locsolós fajta vagyok, persze, hogy húzom a csíkot órákon át magam után!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.