Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gift Box, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Véd és hidratál. Csodálatosan puhává varázsolja az ajkak bőrét. A méz vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag; táplálja, erősíti a bőrt és növeli a rugalmasságát. A mandulaolaj puhító és nyugtató hatású.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Cibetmacska

2015. szeptember 9.

Alapból nagyon szeretem a mandulás illatú készítményeket, de ezt legszívesebben megettem volna. :D
Nem mellesleg elképesztően puha ajkakat kölcsönzött nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

Nem mellesleg elképesztően puha ajkakat kölcsönzött nekem.

hadri

2015. augusztus 21.

Jobb mint a Labello, és sokkal olcsóbb. Tökéletesen hidratál, jó krémes az állaga, sokáig kitart mert nagy mennyiség és illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

muffin93

2013. április 13.

Nekem szárított, de az illata nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

Nekem szárított, de az illata nagyon jó.

kalmaniki

2013. január 31.

Nagyon szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

Nagyon szerettem.

liliom07

2012. október 17.

Nekem az a bajom vele, hogy fehér lesz tőle a szám, pedig csak keveset teszek fel és csíp is egy kicsit. A krémet imádtam, de ez annyira nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 17.

cseresznyevirág

2012. október 2.

Én is nemrég találtam meg, mostanába néha ezt használom éjszakára, kellemesen csalódtam benne:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Jazz-meen

2012. július 29.

Nemrég találtam meg ezt az ajakápolót, és nagyon kellemesen csalódtam. Úgy emlékszem, azért "dugtam el", mert valami nem tetszett benne, DE nagyon jó! Az illata is kellemes, nem hagy réteget a számon, hanem tényleg beszívódik és egyből puha lesz tőle az ajkam :) A hatás elég hosszan tart, nincs keserű íze, nappalra és éjszakára is jó (nekem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 29.

Gift Box

2012. július 11.

Nagy mentsváram volt ősszel és télen ez az ajakápoló :)
Finom illata van, és az ajkaim nagyon puhák lettek tőle, bár nem használtam rendszeresen, csak ha úgy éreztem, hogy jól esne valami extra ápolás.
Általában úgy használtam, hogy estére felvittem jó vastagon, és reggelre teljesen beszívódott, ami után néhány napig nem voltak olyan problémáim, hogy kiszáradna a szám, vagy ilyesmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

Nagy mentsváram volt ősszel és télen ez az ajakápoló :)

sbarbara93

2012. július 10.

Nagyon szeretem az illatát, és az ízét is. Tetszik a szolid fény amit az ajkaimnak kölcsönöz. Valahol valamelyik elfeledett táskámban lapul, ha nem találom meg újra rendelem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

boglarka88849

2012. június 14.

Nagyon kellemes viselet volt a kemény, téli napokon. Enyhe, fehéres színe volt, néha túl világos hatást keltett, de valóban puhította az ajkaimat. Meg voltam vele elégedve, kár hogy már nem kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin, Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.