Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nefertiti, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Nyugtató levendula- és eukaliptusz-kivonattal hidratálja a körömágybőrt és simábbá teszi a körmöket.

farkas.fruzsina86

2013. november 19.

Szeretem az illatát, és a hatása is rendben van. Nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

Szeretem az illatát, és a hatása is rendben van. Nagyon sokáig elég.

csikita

2012. augusztus 9.

Csak néha használom. Nekem bejön az illata, szerintem nem erős. Egy időbe 2 naponta kentem, akkor azt vettem észre, hogy gyorsabban nő a körmöm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

Gonoszboszy

2012. április 27.

Nekem ilyenem van, néha használom csak.
Végülis hatásos, és mint egyszerű felhasználónak sokáig elég is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 27.

Nekem ilyenem van, néha használom csak.
Végülis hatásos, és mint egyszerű felhasználónak sokáig elég is.

Nefertiti

2012. április 1.

Mukormoskent sok koromagybor olajat kiprobaltam, koztuk ezt is. Egy kozepes minosegnek mondanam, hatasat tekintve is, nem a legrosszabb de van jobb is ennyi penzert. A klienseknek nem nagyon tetszik a levendula illata :) inkabb a gyumolcsos !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Szintetikus színező anyag. (Lila)