Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Platinafényű fedőlakk.

IgnaczMaria

2015. március 4.

Nemcsak a csillámok és az elért hatás a bámulatos, hanem az is, hogy az alapból nem túl tartós mezei körömlakkjaimnak az élettartamát is meghosszabbítja. Kb. 5-6 napot is kibírnak így a körmeim :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

sarzita

2014. október 19.

Megrendeltem én is. A csillámok nagyon aprók, mikró csillámok, tehát aki nagy fényességre vágyik, az csalódni fog. Kellemes apró sok icipici csillám, nagyon szép. Egy Moyra Gel Look lakkra kentem rá, nagyon szépen feldobta. Ezt tettem fedőnek, de a fénye azért nem az igazi. SH Megashine fényéhez képest kisdiák. De az apró csillámok miatt megéri az ötöt. Nem hivalkodó, de bármilyen lakkot még jobban kiemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 19.

gyik

2014. július 18.

Én is KM-es véleményeken felbuzdulva rendeltem meg, amit nem bánok. Nagyon szépen feldob egy bármilyen sima körömlakkot szép szolid csillogással. Tartós, vékonyan kenve gyorsan szárad, szóval szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 18.

PAncsi79

2014. június 5.

Bandita véleménye alapján rendeltem meg és egy cseppet sem bántam meg! :)
Régebben nagyon szerettem a csillámos-glitteres lakkokat, de mostanában szinte hozzájuk sem nyúlok, nem nagyon szeretem őket a körmömön látni.
Ez azonban olyan visszafogott, diszkrét csillogást ad a krém finishű lakkoknak, hogy öröm nézni!
A csillámok sűrűek, egyenletesen oszlanak el a folyadékban, így a felület amit a lakkozás után kapok szintén szép egyenletes.
Aki a visszafogott ragyogás híve, próbálja ki mindenképp!
(A tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mivel az én géllakkos körmeimen minden tartós)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 5.

Bandita véleménye alapján rendeltem meg és egy cseppet sem bántam meg! :)
Aki a visszafogott ragyogás híve, próbálja ki mindenképp!

reka196911

2014. május 25.

Már egy ideje használom, főleg akkor, hogy ha egy kis extra fényt szeretnék a körmeimre. Szerintem nagyon szépek az apró csillámok benne. A fénynél szépen csillog, viszont mégse olyan tolakodó disco gömb hatású. Tartós is és könnyű lemosni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 25.

bandita

2014. május 20.

Nem normálisak Avonék, hogy ezt a meseszép fedőlakkot úgy dugták bele a katalógusba, hogy nem mellékeltek közeli fotókat a felkent hatásról!
Bááár, ha így lett volna, talán nem sikerült volna hozzájutnom ilyen könnyedén! :)

Teljesen áttetsző bázisban gyémántszépségű, irizáló mikrocsillámos lakk ez, a fényt a szivárvány színeiben veri vissza, amitől simán el lehet ájulni, ha valaki erre fogékony, és én az vagyok! :)

Gyorsan szárad, bármilyen manikűr megjelenését a tökéletesség végső határáig fokozza.
A felület szép fényes, a csillámok a legapróbbak, és LEGSŰRŰBBEK, amihez valaha is szerencsém volt, ezért aztán teljesen sima a felszín, a mélyben ragyog, ellenállhatatlanul.

Akit lenyűgözött anno a megboldogult Lovely Snow Dust Fehér homoklakkjának gyémántragyogása, az mindenképp vegyen egy ilyen szépséget!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 20.

Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szintetikus színező anyag. (Lila)