Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MrsWolf, az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2020. május 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Színek, melyeket az év hónapjai inspiráltak. Válassz színt az éppen aktuális hónap szerint, és hagyd, hogy Rád találjon a szerencse! A 12 árnyalatot drágakövek inspirálták.

bernadettu

2020. október 18.

Az Emerald színűt kaptam ajándékba egy vásárlás mellé, sajnos körmön nem látszik annyira a duokrom jellege de egy különleges smaragd szín és a tartóssága is rendben volt bár eddig csak egyszer használtam.
Úgy tűnik hogy érdemes körülnézni az Avonnal is körömlakk esetében mert vannak szép lakkjaik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

Gabria

2019. október 3.

Volt egy ilyenem, sötétkék árnyalatban vettem meg. Hosszú ideig kibírta a körmeimen, szerettem nagyon ezt a lakkocskát. És az üveg is nagyon szép, engem le lehet venni egy szép üveggel a lábamról. Nem egy hétköznapi lakk, éppen ebben rejlik a különlegessége.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Teokleia

2019. augusztus 11.

A Gamet árnyalat volt meg belőle, közel nyolc évig kiváló állaga volt, két rétegben is csíkmentesen fedett. Végül azért dobtam ki, mert besűrűsödött, és sokadszorra a lakkhígító sem segített már rajta... azért a hosszú élete alatt nyújtott teljesítményért simán jár a max pontszám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

mlexa

2019. június 19.

Csak a bordó árnyalat van meg belőle, de gyönyörű az a szín két rétegben. Sokáig fent marad a körmökön, akár 4 napot is. Viszonylag hamarabb szárad,mint a többi avon körömlakkom. Ár- érték arányban jó vásár volt. Ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

KorinLilla

2019. május 31.

A kolléganőmtől kaptam, mert még csak nem is hasonlított a katalógusban bemutatott árnyalatra. Először egy gyönyörű piros szín került a birtokomba, majd ezen felbuzdulva megrendeltem a bordót és egy halvány kéket is. A színek tekintetében a kék egy kicsit csalódás volt, mivel 2 rétegben is igen-igen halovány, de a másik kettőt imádom.
A tartósságával alapvetően meg vagyok elégedve, de én mindig használok alap- és fedőlakkot is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Tothxheni

2018. december 3.

Diamond, ezüst árnyalat. Örökre ez sem marad lepattogás mentes, de ünnepi időszakban vagy egy bulira elmegy. Nem rossz körömlakk, szèp szín es szerintem nem is csíkoz, de ezért fölösleges rendelni, bármelyik drogériában megkapod.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Devy

2018. április 5.

Nekem sajnos csalódás volt ez a körömlakk. A katalógusban teljesen megtévesztő képeken mutatják be, abban a hitben vettem meg belőle több színt is, hogy ilyen homokhatású, mint a katalógusban. A valóságban viszont teljesen más. Az Aquamarie konkrétan matt volt, semmi csillám. A Garnet illetve az Emerald szépek igazából, szaténos csillámosak, de nagyon hamar lepattogtak. Meg is fogok válni tőlük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 5.

vador

2018. április 2.

Az ezüstje pazar, mind színre, mint minőségre hibátlan, a levendulalila, hát, átlagoska. (Tovább is ajándékoztam.)
Szeretnék öt csillagot adni, mert végtelenül örülök, hogy egy ilyen tartós, szépen fedő kályhafesték színű körömlakkra tettem szert, úgymond régi álmom volt (egyszerű lélek vagyok), de az árnyalatonkénti minőségingadozás okán nem tehetem.
De az ezüstöt vegyétek, tényleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 2.

De az ezüstöt vegyétek, tényleg.

jujitanti

2018. február 9.

Lepattogzik pár nap alatt, de szép a színe és könnyű felkenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

Lepattogzik pár nap alatt, de szép a színe és könnyű felkenni.

tenagi

2017. szeptember 18.

Garnet (vörös), Sapphire (kék), Diamond (szürke) árnyalatot vettem tavaly decemberben. Csodás a színe mindegyiknek, bár nekem egyik sem tartós. A körömszáradást segítő spray-vel vettem, így gyorsan megszárad. (mondjuk így nem zavar a tartóssága annyira, mert újrakenem és fújok egyet rá)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

Kaolin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.