Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda_lepres, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek

zsnagygm

Korcsoport: >54
2014. augusztus 14.

Nekem bevált, nem fénylett a bőröm, semleges az illata, ha eladásra feltölti valaki az originált krémet, a 150 ml-est, szívesen megveszem....:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

wanda

2013. április 30.

Nekem sem vált be, az illatát szerettem, de az állagát és a hatását már kevésbé...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

csokilany

2013. február 19.

Bár már nem gyártják, de gondoltam attól még megpróbálom megvédeni ezt a krémet. Én az arclemosójával együtt használtam, és nekem ez tette rendbe a bőrömet annak idején - kb 5-6 év lehetett. Rendesen be is szívódott, egész napra hidratált, és nagyon finom puha lett tőle a bőröm, az utolsó cseppig elhasználtam. Nem csodaszer, de ha most is lehetne kapni, újravenném. Sajnálom, hogy másnak nem jött be :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

Habchók

2013. február 8.

ragad, alig szívódik be - hatása igaziból nem nagyon van - és még az illata sem jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

ILoveGarnier

2012. október 20.

Egy ideig használtam de semmi hasznát nem láttam tovább használni, mert elnehezültnek éreztem az arcom mikor felkentem, de vettem egy vizes alapú krémet és az gyorsan beszívódott, és jó volt hozzá érnem az arcomhoz. Jól tettem, hogy leváltottam! De az illata jó volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 20.

hannus.senator

2012. június 20.

Hát izé... sajnálatomra csatlakoznom kell az előttem szólókhoz.... :( A hidratálása nagyon minimális - engem ugyan nem szárított, de nagyon lassan vettem észre a hatását. Az összetevőlistát látva nem is csodálkozom ezen. Lábszárra fogom elhasználni... Az illata nekem bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

Emily

2012. február 9.

Ez egy semmi. De abból a legrosszabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 9.

Ez egy semmi. De abból a legrosszabb.

2012. január 18.

nagyon szarit, penzkidobas

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 18.

nagyon szarit, penzkidobas

Ichigo94

2011. július 23.

Nekem semmi sem jött be ezen. Pénzkidobás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 23.

Nekem semmi sem jött be ezen. Pénzkidobás...

Orsy

2011. április 8.

Nekem nem jött be, az én száraz bőrömet nem hidratálja,sőt mintha még tovább szárítaná. Lehet,hogy kevésbé száraz bőrűeknek nem rossz. Az illata sem tetszik, jelenleg a lábamra használom,hogy ne kelljen kidobni....:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 8.

Antioxidánsok: BHT, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A neem fa magjának kivonata, ami a CosIng besorolása szerint bőrkondítionáló összetevő. Nem igazán találni információt arról, hogy mi a valódi funkciója a kozmetikumokban.

Színezék. Barnás sárga.