Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: reka196911, az összetevőket feltöltötte: Nimras, Módosítva: 2019. július 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

A bőrt bársonyosan puhává varázsolja. Kellemes érzést és finom illatot hagy maga után.

Blackxentric

2020. február 29.

Kellemes az illata és jól radíroz. Az, hogy hidratál szerintem nem igaz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

Kellemes az illata és jól radíroz. Az, hogy hidratál szerintem nem igaz.

tenagi

2019. június 7.

Kellemesebb illata van, mint az epres változatnak, csak ezért adok 4 pontot. Egyébként semmi extra, volt sokkal jobb testradírom is, ami jobban hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

gabriella2121

2019. május 28.

Kellemes illatú, szuper hatású kis testradír. Érezhetően puhább a bőröm a használata után és tökéletes a szőrbenövés ellen is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Mano1234

2019. május 20.

Isteni illata van, imádom! A radírozó hatása is mefelelő, bár lehetne benne kicsit több szemcse, így többet kell belőle használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

FViktoria93

2019. március 12.

Tusfürdőként használom, felpezsdíti a vérkeringést, kellemesen tisztítja és puhává varázsolja a bőrt. Szőrtelenítés után is tökéletes, segítséget nyújt a szőrbenövések és gyulladások megelőzésében.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

krisztina.bachman

2018. november 7.

Az egyik kedvenc Avon termékem, mar vagy 10x vettem újra. Nagyon szeretem az illatát, az állagát és kellemesen radíroz 😍 egy szóval:imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

herczegno33

2018. szeptember 25.

Nagyon kíméletes, jó illatú, érzékeny bőrnek is tökéletes. Én ismét vettem belőle, abszolút ajánlom. Radírozni tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Mona29

2018. szeptember 25.

Nem emlékszem pontosan, de valami nagyon jó akcióban vettem. Az illata számomra kicsit émelyítő (de úgy általánosságban nem szeretem a csokis dolgokat), de még elviselhető. A szemcsék mennyisége kicsit lehetett volna több, mert így többet kellett használnom a szokásos adagnál a radírozáshoz, de még így is elég sokáig tartott a flakon. A vége kicsit nehezen jött ki, így felhígítottam vízzel és nem lett semmi baja. Radírozni jól radírozott, szerettem a használni. Az illata (szerencsére) nem sokáig marad meg a bőrömön.
Ha megint találok belőle jó áron, szerintem veszek egyet télre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Ha megint találok belőle jó áron, szerintem veszek egyet télre.

luckyschr

2018. szeptember 15.

Anyum adta, ő nem igazán használ bőrradírokat. Alapvetően én az ilyen csokis illatú bőrápolási termékeket nem szeretem. Nekem sosem csoki illata van ezeknek, hanem ilyen cukros, gejles, fura illat, ami sose tetszett.
De a bőrradírokért meg oda vagyok, szeretem, hogy utána puha a bőröm, ezért elhasználtam. A dolgát alapvetően elvégzi, kellemesen radíroz, bár véleményem szerint kevés a "golyó" benne.
Nekem kicsit régebbi fajtája lehet meg, ez nem ír hidratáló funkciót és nem hidratál csak dörzsöl.
Összességében jó terméke lehet azoknak, akik szeretik a csokis illatú termékeket, és egy finomabb, nem túl durva bőrradírra vágynak. Nekem egyszeri "vásárlás" volt, még keresgélem a tökéletes bőrradírt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

elena066

2018. augusztus 31.

Nagyon jó illata van már az megér 5*-ot.Viszont tényleg nem használható testradírnak mert nagyon aprók a kis szemcsék benne,felsőtestre érzékeny bőrre ajánlott inkább vagy tusfurdőnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Steareth-20 ti I eu 2 1

Színezék. Barnás sárga.