Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krisz, Módosítva: 2015. február 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

BioSeed komplexet tartalmaz, mely növényi kivonatokkal táplálja, hidratálja és nyugtatja a bőrt.

pajor_erika

2019. szeptember 22.

Ismét kapni, és ráadásul totál ugyan az az illat, mint régen. Imádom. Remélem a vanília és szójatej verzió is visszatér. Ezek voltak a kedvenceim anno! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

carolinett33

2015. március 13.

fúú de imádtam, gimiben kb végig ezt használtam. olyan különleges nagyon enyhén fűszeres illata volt az édes gyümölcs mellé aaaahh bárcsak lehetne még kapni :( örök szerelem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

Messy2214

2015. január 31.

Nagyon-nagyon szerettem az illatát. Kár érte,hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 31.

Nagyon-nagyon szerettem az illatát. Kár érte,hogy már nem gyártják.

Wildflow

2014. június 25.

A családból többen is nagyon szerettük nagyon ezt az illatot! Kellemesen gyümölcsös, fűszeres is, de nem tömény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 25.

sociopath_diva

2014. április 29.

Nem valami tartós, de jó illata van. Én is érzem kicsit az alkohol szagát. Az Angelli cherry-re emlékeztet:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

csokikrém

2014. február 19.

Régebben rendszeresen használtam, nagyon szeretem az illatát. Aztán hűtlen lettem hozzá, kíváncsiságom más illatok felé hajtott. Nem tudom lehet e még kapni, már rég nem láttam a katalógusban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 19.

arany.niki

2014. január 14.

Nyáron szoktam testpermetet használni parfüm helyett, ezt különösen szerettem. Talán az egyetlen olyan illat ebben a fajtában, ami nem túl édes számomra. Jól frissít, nem tömény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

ppetruska21

2013. december 27.

Kipróbáltam, de számomra émelyítő volt az illata. Nagyon tömény és inkább már meggyes mint cseresznyés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

Ella

2013. október 31.

Anyukám használta. Lehetett benne érezni a szerecsendiót is, nem csak a cseresznyét. Nyári illatnak jó volt, én is gyakran beleszaglásztam és egyszer-kétszer fújtam is a ruhámra. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

ZitaKisasszony

2013. szeptember 11.

Borzasztó illata van. Kövezzetek meg, de WC illatosítónak használtuk el! :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

Borzasztó illata van. Kövezzetek meg, de WC illatosítónak használtuk el! :(

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

A neem fa magjának kivonata, ami a CosIng besorolása szerint bőrkondítionáló összetevő. Nem igazán találni információt arról, hogy mi a valódi funkciója a kozmetikumokban.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.