Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: vlilla0522, Módosítva: 2017. január 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Shea vajat, tejfehérjét és E-vitamint tartalmaz. Radírozza és tisztítja a bőrt egy lépésben. Sima és puha érzetet kölcsönöz a bőrnek.

500 Ft - Avon Naturals Eper Testradír - Strawberry body scrub - ÚJ
Ár: 500 , Eladó: Micoka
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, XVI. Rákosszentmihály, fizetés: Személyes átvétel Bp. XVI. Rózsa utcánál lakcímen / XI. Hunyadi János út munkahelyen munkaidőben (7-15 óra között). Posta külön megbeszélés alapján.
Salanki16

2019. november 11.

Az illata szuper, jól radíroz, több nem is kell. Újra vevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

Az illata szuper, jól radíroz, több nem is kell. Újra vevős :)

Aoba

2019. november 10.

Krémes, nagyok a szemcsék benne, jól radíroz, illata Isteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 10.

Krémes, nagyok a szemcsék benne, jól radíroz, illata Isteni.

Dorotii66

2019. október 5.

Imádom az illatát, kellemesen radíroz, nem túl durva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Imádom az illatát, kellemesen radíroz, nem túl durva.

Gabria

2019. október 3.

Ilyenem van már egy jó ideje, nekem tetszik. Teszi, amit tennie kell, bár az én bőröm nem egy durva eset, ugyebár. Az illata számomra kellemes, nem tudok rosszat írni róla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

greetii

2019. szeptember 24.

Imádom ezt a testradírt a szemcsék pont megfelelőek, jól hidratalja a böröm és nekem az illata is nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Niki0215

2019. augusztus 27.

Nagyon szuper termék, az illata mint az eperpuding, lágy, krémes állaga van, a szemcsék mérete pont jó, nem durva de nem is apró..Nagyon bevált termék, hidratáló képessége is megfelelő....Nálam újra vevős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

TamaraS

2019. június 23.

Kellemesen radíroz, hidratáló krémszerű hatása van. Imádom az illatát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 23.

Kellemesen radíroz, hidratáló krémszerű hatása van. Imádom az illatát.

fokyandi

2019. június 18.

Az illata nekem nem tetszik, de a hatása jó. Nem durva és sűrű szemcséjű, szépen, fájdalommentesen radíroz. Az állaga sűrű krémszerű, de nedves bőrön könnyen eloszlatható. Használata után egy jobb testápolóval napokig puha és hidratált a bőröm. Csak a műillata miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 18.

Petra916

Korcsoport: < 18
2019. június 11.

Ajándékba kaptam ezt a testradírt kb egy évvel ezelőtt. Ki sem próbáltam, mert úgy gondoltam borzasztó az illata. Nemrég újra elővettem,és már közel sem találom olyan rossznak az illatát, ám még szoknom kell. A radírozó szemcsék nagysága pont megfelelő, nem durva a bőrrel. Egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. június 11.

Timi970120

2019. június 10.

Alapvetően elég szimpatikus kis termék. Szerintem kellemesen radíroz és az illata sem túl rossz, pedig szokás szerint aggódtam, hogy mű lesz.
Azonban én nem vehetem újra. Talán a keresztallergiám miatt -? amiről akkor még nem tudtam - seperc alatt kipattogzott a bőröm, mindig a felkarom alsó részénél. Nem fájt, egyszer-kétszer talán viszketett, az egyetlen problémám viszont igazából, ami ténylegesen volt vele és zavart az az, hogy ott volt egyértelműen ettől a terméktől. Emiatt szomorú vagyok, mert amúgy szerintem akciósan tényleg mindenképp megérte az árát. Ezért is nem húzom le, csak egy négyest kap; valószínűleg így sem - úgy sem gondolnám csodaszernek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Steareth-20 ti I eu 2 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Barnás sárga.