Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: vlilla0522, Módosítva: 2017. január 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Shea vajat, tejfehérjét és E-vitamint tartalmaz. Radírozza és tisztítja a bőrt egy lépésben. Sima és puha érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Dorothy22

2020. június 23.

Ár arányban szerintem megéri. Illata is jó és radíroz is szépen, mondjuk hosszútávon nem szerette a bőröm de egyszer ki lehet próbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 23.

aalexaa

2020. június 22.

Szépen teszi a dolgát, és az illata valami mennyei :) Annyira finom, hogy a férjem kérte, hogy vegyek ebből a jó illatú izéből még pár flakonnal :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

barbarabalog

2020. június 22.

Jól végzi a dolgát, nem szárít, és imádom az illatát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

Jól végzi a dolgát, nem szárít, és imádom az illatát

matanee

2020. május 30.

Ajándékba kaptam, használtam is egy darabig, de nem lett a kedvencem. Az Organic Shop kávés testradírja sokkal jobban bevált nekem, ennél kicsit azt éreztem, hogy 12-ből egy tucat. A lakótársam használja majd el ami még maradt belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

vomitmyheart

2020. március 24.

Nagyon jó illata van, jó kis radír és nem is szárít nagyon.
Találtam már jobbat, így nem feltétlenül venném újra de kellemes kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

Nagyon jó illata van, jó kis radír és nem is szárít nagyon.
Találtam már jobbat, így nem feltétlenül venném újra de kellemes kis termék.

Salanki16

2019. november 11.

Az illata szuper, jól radíroz, több nem is kell. Újra vevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

Az illata szuper, jól radíroz, több nem is kell. Újra vevős :)

Dorotii66

2019. október 5.

Imádom az illatát, kellemesen radíroz, nem túl durva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Imádom az illatát, kellemesen radíroz, nem túl durva.

Gabria

2019. október 3.

Ilyenem van már egy jó ideje, nekem tetszik. Teszi, amit tennie kell, bár az én bőröm nem egy durva eset, ugyebár. Az illata számomra kellemes, nem tudok rosszat írni róla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

greetii

2019. szeptember 24.

Imádom ezt a testradírt a szemcsék pont megfelelőek, jól hidratalja a böröm és nekem az illata is nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Niki0215

2019. augusztus 27.

Nagyon szuper termék, az illata mint az eperpuding, lágy, krémes állaga van, a szemcsék mérete pont jó, nem durva de nem is apró..Nagyon bevált termék, hidratáló képessége is megfelelő....Nálam újra vevős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Steareth-20 ti I eu 2 1

Színező anyag. (Piros)