Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2012. december 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szemkrémek

Segít csökkenteni a szem alatti sötét karikákat és a duzzanatot. Csökkentheti a ráncok láthatóságát. Pihenteti a fáradt szemeket. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kiszerelés: 15 ml

dizabella01

2016. november 16.

Én semmi különöset sem vettem észre használata közben vagy után. Egynek elmegy kategória, nem pontozom le, mivel nagyon olcsó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 16.

JudithBeauty

2016. június 7.

Hűsítő hatása van, de mást sajnos nem tud. Sem a sötét karikák, sem a duzzadt szemek ellen nem vált be. Még régebben volt ilyen szemápolóm, látom azóta megszűnt, de nekem nem hiányzik. Ránctalanító hatást nem tapasztaltam, bár az ára alapján nem is számítottam rá. A hűsítő hatás inkább nyáron jön jókor, és fokozható, ha hűtőbe tesszük. Visszagondolva rá, és jóindulattal 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 7.

orsipanka

2016. január 13.

Sörét karikáim és szem alatti duzzanataim nincsenek, hidratálásra és a ráncok megelőzésére használom. Látványos eredményt nem produkál, viszont remélem, hogy megelőzésre elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

kisverus

2014. január 20.

Szemkörnyék ápolósára- hidratálására alkalmas fiataloknak.A karikákra, ráncokra sajnos nem vált be, ezért csak 3-asra értékelem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 20.

farkas.fruzsina86

2013. november 20.

Jó érzés használni, szeretem a gél állagát, frissít, hidratál. Azt tudja, amit egy szemkörnyékápolónak tudnia kell. Fiataloknak való, karikákra, ráncokra nem. Jó termék egyébként, de csak 3-ast kap tőlem, mert többet állít magáról, mint ami.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

hila

2013. október 14.

Ajándékba kaptam a barátnőmtől, mert ő nem használta. Én felváltva használom egy Alverdéssel és egy Baleással. Nagyon szeretem, tényleg segít valamennyit a sötét karikákon, valamint külön szeretem, hogy nem maradok ragacsos utána, és tetszik, hogy egy picit csillog is, mármint csillámporos. Frissítő érzés felkenni. Szeretem. Magamnak nem venném meg, mert állatkísérletes lett a cég, de ezt már elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

szivoszal

2013. június 4.

nővérem adta nekem mert az ő érzékeny szemét csípte. én meg használom mert van. igazából nem vettem észre h csökkentené a ráncokat vagy hasonló.
viszont smink alá nagyon szeretem használni. kevés kell belőle. nem vennék ha efogyna mert igazából még nincs rá szükségem :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

kalmaniki

2013. április 29.

Teljesen hasztalan termék, nekem nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

Teljesen hasztalan termék, nekem nem vált be.

sünönc

2013. április 28.

Hűsít,pihentet.Egyéb dolgot nem tapasztaltam tőle,akciósan nem bánom,hogy megvettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 28.

xxmaiax

2013. április 24.

Fáradt szemre nem volt jó, csípte nagyon a szemkörnyékem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

Fáradt szemre nem volt jó, csípte nagyon a szemkörnyékem

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.