Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Csalán és bojtorján tápláló hajspray vékonyszálú,töredezett hajra. Csalán- és bojtorjánkivonat összetevőinek köszönhetően, segít fenntartani a haj egészséges és rugalmas szerkezetét. Erősebb, hidratáltabb és gyönyörűen fénylő külsőt eredményez.

Kiszerelés: 125 ml

Krisztinaia

2017. április 17.

Régen nagyon szerettem, együtt használtam a Csalán és bojtorján + Kamilla és aloe vera samponnal, egymás után.
Majd a két sampon ápolóját (balzsam és spray).
Helyrehozta, dúsította a hajam.

Az ápolók azóta megszűntek, a samponoktól pedig zsírosodik a hajam (az Eurós boltokban kapható, literes tojássampon is jobban remekel azóta).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Majd a két sampon ápolóját (balzsam és spray).
Helyrehozta, dúsította a hajam.

Jancsa

2016. május 9.

Csak száraz hajra fújva használ. Sokáig elég, viszont nem a legjobb. Valamennyit segít, de nálam nem került a legjobbak közé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 9.

timikee7

2015. szeptember 12.

Az egyik kedvencem volt, de mostanában nem látom az újságban :( pedig szépen rendbe tette a hajamat, mindig újravettem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Rita0126

2015. február 13.

Én először csak ráfújtam a nedves hajamra,de úgy nem használt. Aztán kipróbáltam száraz hajra úgy,hogy a kezemre fújtam 2-3 fújásnyit és tincsenként simítottam rá (mint a hajhabot). Na így már használt :) azóta könnyebb kifésülni a hajam és hajmosás után nem száll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 13.

Charis

2014. december 14.

Eddig én is nedves hajra fújtam, és utána szárítottam meg a hajam. Úgy nem igazán használt. Az utolsó hajmosáskor gondoltam kipróbálom máshogy. Letekertem a tetejét, és balzsamként használtam. Akkor lehet látni hogy mennyire folyós az állaga. Szóval hajbalzsamként bevált, de ha csak fújkálom vele a nedves hajat, akkor nem sokat ér nekem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 14.

t.evacska21

2014. november 27.

Azért rendeltem ilyet, még régebben, mert elég száraz a hajam vége, elég szálkás is. Valamelyest javított a hajam kinézetén, de nem sokat, lassan is fogyott el, így mert ráuntam a használatára. Egyszer kölcsönadtam az egyik ismerősömnek kipróbálni, aki viszont lelkesen hozta vissza, hogy ennyire jó hajspray-je még nem volt :) Tehát jó termék, csak mindenkinek más a jó. Mondjuk nekem is használt egy keveset, de többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

greti.sze

2014. szeptember 6.

Tetszik az illata, nekem olyan természetes, ami el is várható, ha már ráirják, hogy naturals :) Segit kifésülni a hosszú, szőke hajam és jobb lesz tőle a hajam szerkezete. Plusz pont, hogy sokáig elég!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

Oraculum

2014. január 2.

Könnyen fésülhető haj:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Könnyen fésülhető haj:)

farkas.fruzsina86

2013. november 19.

Én hajmosás után, nedves hajra fújom, és könnyebb tőle kifésülni. Olcsó, jó az illata, de ezen kívül semmi nem történik. Ettől függetlenül másfél éve használom folyamatosan :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 19.

xipho

2013. október 30.

Munkahelyemen nagyon száraz a levegő fűtési szezonba, kiszárítja bőröm, hajam. Ott szoktam ráfújkálni a száraz hajamra. Hidratál, az illata pedig szerintem isteni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 30.

Antioxidánsok: Trifolium Pratense (Red Clover) Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Trifolium Pratense (Red Clover) Extract
Hidratálók: Methyl Gluceth-10, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Réti here kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Étrend-kiegészítőként a menopauza tüneteinek az enyhítésére árulják, bár tanulmányok szerint nem igazán hatékonyabb, mint a placebo (azaz hatóanyagot nem tartalmazó) szerek.

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.