Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda_lepres, Módosítva: 2014. november 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek

beresregina95930

2018. július 23.

Finom illata van, de semmi más. Nem hidratál.. sőőt..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

Finom illata van, de semmi más. Nem hidratál.. sőőt..

straub.stella

2016. január 5.

Nem volt egy nagy extra, de ápolja a bőröm és könnyen beszívódik valamint jó az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 5.

zsnagygm

Korcsoport: >54
2014. augusztus 14.

Kár, hogy nem gyártják.....szerettem ezt is, már nem tudok venni. Jó az illata, beszívódik rendesen,
nem marad felesleg. Szívesen átveszem, ha valaki feltölti eladásra a felesleges, originált krémjét, ami még a 150 ml-es.....:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Oraculum

2014. április 25.

Anyu nagyon szerette, bár ő mindenre használta, mert az arcával sokat nem csinált, hidratálni sem nagyon hidratál, de jó az állaga és az illata, testápolónak bevált neki:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

lizdalma

2014. január 16.

Borzalom! Az én bőrömmel semmit nem csinált, még csak nem is hidratálta, ráadásul pattanásaim lettek tőle. Az illata jó, de azon kívül nagyon rossz... kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

gerdus

2013. augusztus 6.

Megőrülök a manduláért minden értelemben, így ezt is kipróbáltam egyszer. Az illata valóban isteni volt, ahogy reméltem, de az én normál bőrömnek nagyon sok volt ez a krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Missglamorazzi

2013. január 4.

Nagyon nem szeretem az Avonos krémeket, de be kell vallanom ez és a barackos társa elég jók. Nagyon puhának érzem utána a bőröm, és nem marad zsíros. Csak kár hogy a Natural termék, nem igazán natural...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

liliom07

2012. október 24.

3 éve kezdtem használni, sokszor újra rendeltem belőle, mert az akkor száraz bőrömet tökéletesen rendbetette, jó illata volt, friss és üde lett tőle a bőröm. Sajnos az utóbbi időben úgy láttam már nem lehet kapni :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

Anna28

2012. szeptember 10.

Illatra tetszett ez a termék, de mint arckrém, nem igazán jött be. Szerintem a mandulaolaj miatt nekem gyorsan zsírosodott tőle a bőröm. Ár-érték arányban nagyon jó, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

Ophelia

2012. július 3.

Nem szeretem a mézes illatú kozmetikumokat, szóval ennél sem volt ez másképp. Anyám vett ilyet, nagy ritkán használtam, mikor valamiért nem volt kéznél a saját arckrémem, de nem lett a kedvencem. Mondjuk hozzá kell tenni, hogy eleve cseppet sem száraz a bőröm, de a semminél ez a cucc is jobb. Elég zsíros, de időnként radírozás után egész jól esik használni. De biztosan nem adnék ki érte pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Honey

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak