Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Emci, az összetevőket feltöltötte: nicolebunny, Módosítva: 2016. április 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Krémes formulájának köszönhetően hidratálja a bőrt, valamint bársonyos simaságúvá teszi.

• shea vajjal, valamint E- és C-vitaminnal
  • könnyű állagú, krémes textúrájú
  • hidratál, bőrödet bársonyos simaságúvá varázsolja

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

cuppoyjka

2020. augusztus 25.

Kellemes illatú, nem túl zsíros, gyorsan beszívódó krém. Talán lehetne kicsit jobban hidratáló, de az esetek nagy részébe teljesen elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

fdorottya

2020. július 23.

Nem rajongok az Avonos termékekért, szerintem nagy részük haszontalan, de ez csak az én saját véleményem. Kaptam egy ilyen szettet ajándékba, és kellemeset csalódtam benne. Kellemes illat, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Nem mondanám, hogy olyan nagyon jól hidratálna, de így nyáron bőven elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 23.

hadri

2020. június 2.

Ár-érték arányban jónak mondható. Szeretem a joghurtos gyümis illatát és azt, hogy könnyű folyékony állaga van. Felét elhasználtam és most már kicsit nehézkés a flakonból kivarázsolni. Negatívuma számomra az, hogy elég lassan szívódik be a bőrömbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

Anita97

2020. április 29.

Imádom!
Az illata isteni, puha lesz tőle a bőr és hamar beszívódik zsíros érzet nélkül.
Teljesen megéri az árát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 29.

Imádom!
Az illata isteni, puha lesz tőle a bőr és hamar beszívódik zsíros érzet nélkül.
Teljesen megéri az árát

tátombák

2020. április 4.

Újságban többször volt illatminta belőle, mindig szemeztem vele, de viszonylag későn ruháztam be rá. Nagyon jópofa tubusa van, a kiszerelése pont kényelmes, hogy ne unjam meg, mire a végére érek. Normál bőrömre télen is pont elég volt a hidratálása. Gyorsan beszívta a bőröm és sokáig tartott rajtam az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

Tviki993

2020. március 29.

Hát ez az a krém amit csak kenek, kenek és kenek és csak fehérebb lesz. Nem tudom, hogy csak az enyém ilyen e, de idegesítő , hogy iszonyatosan sokáig tart elkenni.
Az illatával nekem nincs gondom, a bőröm puha utánna, de nem venném újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

Az illatával nekem nincs gondom, a bőröm puha utánna, de nem venném újra!

szeronik

2020. február 26.

Nem jön be ez a krém, túl erős az illata, és ezért még ha bőrpuhításra egyértelműen alkalmas, nem szívesen használom.
El fogom használni, ha már megvettem, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 26.

El fogom használni, ha már megvettem, de nem veszem újra.

Bonnieoo7

2020. február 18.

Csodás tömör állagú, mégis könnyen oszlik, az illata kitűnő, csak épp nem tesz jót a bőrnek a túl sok illatanyag. Egész sokáig érződik, én vizes bőrbe masszírozom, így viszonylag gyorsan elmúlik a kellemetlen ragacsos érzés amit testápoláskor tapasztalok. Puhítása közepes, talán a benne megbújó sheavaj miatt, sajnos mindenhova bekúszik - pedig a természetes vajak vízelvonó hatásúak!!! A tégely ínycsiklandó, tejesüvegre hajaz, a mennyiség pont jó, nem fog rámromlani. Adagolófeje mintha kicsit vákumos lenne, így ez szabályozza, hogy nehogy sok jöjjön ki 1xre. Valentín - napi akcióban 330 Ft körüli áron jött ki szettben. Így megéri!
😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

😄

lillaszaszz

2019. december 9.

A design nagy tetszik . Az illati picit mű, de azért kellemes . Bár elég gyorsan el is illan. Maga a krém gyorsan beszívódik, puhítja a bőrt. Nekem kellemes puha marad tőle a bőröm. Összeségeben nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

pennyroyaltea

2019. április 15.

Karácsonyra kaptam a tusfürdőjével és a testradírjával együtt, és azonnal megszerettem. Intenzív, finom illata van, az állaga könnyű, hűsít és hidratál. Télen a már-már sebesre, pirosra száradt kézfejemet egy-két használat alatt teljesen rendbetette, puhává varázsolta. Magamnak ritkán veszek testápolókat, így ha elfogy, nem hiszem, hogy újraveszem, de ajándéknak tökéletes volt, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology