Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Emci, az összetevőket feltöltötte: nicolebunny, Módosítva: 2016. április 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Krémes formulájának köszönhetően hidratálja a bőrt, valamint bársonyos simaságúvá teszi.

• shea vajjal, valamint E- és C-vitaminnal
  • könnyű állagú, krémes textúrájú
  • hidratál, bőrödet bársonyos simaságúvá varázsolja

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

d.anett89

2023. március 7.

Évekig vettem,de szerettem abban az időben. Viszont most pár hónapja ismét kaptam, ajándékba de tovább kellett adnom. Rettentően viszket használata után a bőröm,veresig tudnám kaparni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 7.

aSchw

2022. augusztus 24.

Illata nagyon jó és könnyen beszívódik, nyárra jó választás, de a The Body Shop testjoghurtja sokkal jobb. Ezt az Avonosat ajándékba kaptam, magamtól nem venném meg, de így elhasználtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 24.

MissScorpio

2021. június 7.

Nagyon tetszik az illata, könnyen beszívódik, nem irritálja a bőrt. Közepesen hidratál, nyárra ideális szerintem. Tetszik a csomagolása, de nehezen tudom kinyomni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

MissQuen

2021. május 31.

Nagyon jó illata van. Bogyós gyümölcsös, savanykás ribizli. Viszont azt vettem észre, hogy lassabban szívódik be a bőrbe, mint amilyen testápolókat, testolajakat eddig használtam.

A hidratáló hatásában is találok kivetni valót. Úgy vettem észre, nem hidratál eléggé, vagy én vagyok tuti professzionális testápolókhoz, testolajakhoz szokva. Most először vettem meg ezt a típusú testápolót, fél üveggel fogyott el, meglepően gyorsan hogy, kb. 1 hónapra elég a termék, igaz 200 ml-es.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 31.

Rean519

2021. március 16.

Az illata nem lett a kedvencem, nem is a legjobb hidratáló testápoló. Ajándékba kaptam, elhasználtam, de nem venném meg magamtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

cuppoyjka

2020. augusztus 25.

Kellemes illatú, nem túl zsíros, gyorsan beszívódó krém. Talán lehetne kicsit jobban hidratáló, de az esetek nagy részébe teljesen elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

fdorottya

2020. július 23.

Nem rajongok az Avonos termékekért, szerintem nagy részük haszontalan, de ez csak az én saját véleményem. Kaptam egy ilyen szettet ajándékba, és kellemeset csalódtam benne. Kellemes illat, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Nem mondanám, hogy olyan nagyon jól hidratálna, de így nyáron bőven elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 23.

hadri

2020. június 2.

Ár-érték arányban jónak mondható. Szeretem a joghurtos gyümis illatát és azt, hogy könnyű folyékony állaga van. Felét elhasználtam és most már kicsit nehézkés a flakonból kivarázsolni. Negatívuma számomra az, hogy elég lassan szívódik be a bőrömbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 2.

Anita97

2020. április 29.

Imádom!
Az illata isteni, puha lesz tőle a bőr és hamar beszívódik zsíros érzet nélkül.
Teljesen megéri az árát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 29.

Imádom!
Az illata isteni, puha lesz tőle a bőr és hamar beszívódik zsíros érzet nélkül.
Teljesen megéri az árát

tátombák

2020. április 4.

Újságban többször volt illatminta belőle, mindig szemeztem vele, de viszonylag későn ruháztam be rá. Nagyon jópofa tubusa van, a kiszerelése pont kényelmes, hogy ne unjam meg, mire a végére érek. Normál bőrömre télen is pont elég volt a hidratálása. Gyorsan beszívta a bőröm és sokáig tartott rajtam az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Szénhidrogének komplex keveréke, magyar néven vazelin. Mivel kőolaj származék, hírneve nem túl jó, de ennek nem igazán van tudományos alapja. Dr. Leslie Baumann Cosmetic Dermatology című könyvében (273o) azt írja, hogy sokak szerint a petrolatum a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő. Elzáró (occlusive) hatása igen erős, emaitt a tudományos kutatásokban gyakran szolgál viszonyítási alapnak. Nem komedogén, az allergiás reakciók pedig nagyon ritkák rá. Paula Begoun gyulladáscsökkentő és bőrregeneráló hatásról is ír. Állaga önmagában meglehetősen zsíros, olajos érzetet kelt a bőrön, így elsősorban a száraz bőrre kiváló összetevő.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Methylparaben i I ta I par 0 0

Magyar neve kálium hidroxid. Vízben oldva erősen lúgos oldatot képez. A kozmetikai iparban kis mennyiségben főként a pH beállítására (lúgosításra) használják (pl. citromsav mellett, a savasságának ellensúlyozására). Nagyobb mennyiségben bőr irritáló.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology