Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

2 az 1-ben tusfürdő és habfürdő

• Kíméletes, könnymentes formula
  • Hatékonyan tisztítja a bőrt, anélkül, hogy kiszárítaná
  • Levendulás, nyugtató hatású illata segíti az elalvást

Maniac

2021. január 23.

Az egyik legfinomabb baba-levendula illat nekem. Jól habzik fürdőrózsán, kiadós, viszont szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Enne

2019. április 13.

Magamnak rendeltem még tavaly. Nemrég került sorra, már tudok róla írni. Az illata nekem bejön, de nem mondanám levendulásnak. Ha behunyom a szemem, sokkal inkább érzem magamat egy termálfürdőben. Nekem tiszta spa élmény. :D Nyugtató hatású, jó érzés használni. Fürdőpamaccsal jól felhabosítható, állítólag nélküle nem az igazi. Nem tudom, szárít-e, mert eddig mindig használtam utána testápolót. Összefoglalva nekem különleges élmény vele fürdeni, ha elfogy a rahedli tusfürdőm, újra veszek majd belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

lilielli

2019. január 1.

400Ft-ért vettem akciósan.Puha a bőröm tőle,jól habzik habfürdőként is.És ez az illat valóban nyugtat,feldob.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Ojou

2018. december 24.

Azt hittem, ha gyerekeknek van gyártva, akkor gyengéd lesz a bőrhöz. A külseje, illata és tisztító hatása miatt adtam neki 3 csillagot. Igazi levendula nincs benne, növényi olajok sincsenek benne... Sokkal szívesebben használok egy Nivea tusfürdőt, majdnem egy árban van a 2. Ismét egy avonos termék amiben csalódtam... Még az illata is csak hasonlít a levenduláéhoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 24.

fdorottya

2018. december 11.

Nem érzem benne a levendula illatot. Kicsit szárít. Nagyon jól habzik,kevés is elég belőle. Nem nyerte el a tetszésemet, így nem újravevős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 11.

spavanilly

2018. október 16.

Nagyon finom, enyhén édeskés levendula illatú fürdőtermék.
Enyhe illata ellenére úgy gondolom, egy érzékenyebb bőrű kisgyereknél teszteljük le, hogy tolerálja a terméket. ( Kis bőrfelületen, pl. alkar)
/Nem tartalmaz valódi levendulát, mert az allergizáló hatású lehet./
Az én Gyerekeim tusfürdőként használják.
Még szerencse, hogy Rájuk hivatkozva simán bekerülhetett a fürdőbe; ugyanis nekem is elnyerte a tetszésemet...😉
Megjegyzem még, hogy nagyon cuki a csomagolás, a Kicsiket teljesen elvarázsolta a szundizó levendula az elején.( És persze engem is.)
Testápolójával együtt használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

Nagyon finom, enyhén édeskés levendula illatú fürdőtermék.
/Nem tartalmaz valódi levendulát, mert az allergizáló hatású lehet./
Az én Gyerekeim tusfürdőként használják.
Testápolójával együtt használjuk.

Gyengéd felület aktív anyag, tisztítószer, melyet gyakran használnak babakozmetikumokban, mivel könnymentes samponok, tusfürdők és habfürdők készíthetőek vele.

Az EWG használattól függően közepesre vagy magasra teszi az összetevő kockázatát, mert az szennyezett lehet rákkeltő vegyületekkel (ethylene oxide, 1,4-dioxane) és nem ajánlott az összetevő használata sérült bőrön. Paula Begoun összetevő szótárában és a Susan Brown összetevő szótárában is, mint javasol összetevő szerepel a PEG-80 Sorbitan Laurate.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.