Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tittus, Módosítva: 2012. február 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Kiszerelés: 125 ml

Banszky

2016. augusztus 27.

Imádtam az illatát. Nem is értem aki nem szereti a kókuszt az minek vette meg?! Jó volt benne hogy a kókusz édességét picit (de tényleg csak icipicit) elvette a citromfű frissessége. Kár hogy már nem gyártják még talán újra is venném. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Princess

2013. október 25.

Rosszul voltam a szagától, bár van aki imádja, én egyenesen rosszul vagyok a kókusz szagától, ezért nem veszek semmilyen kókuszos kozmetikumot, sajnos nem tudom elviselni az illatát :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

Tinuskaaa

2013. április 2.

kedvencem volt... kár, hogy már nem lehet kapni :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 2.

kedvencem volt... kár, hogy már nem lehet kapni :(

Applepie

2012. október 4.

rettenetesen émelyítő szaga van, ajándékba kaptam, de továbbadtam a hugomnak, aki viszont teljesen odáigvan az illatától, szóval ízlések és pofonok..:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 4.

anabela

2012. május 8.

nem nagyon akar elfogyni, nálam a kókusz és a citromfű illata valahogy nem passzol össze, és borzasztóan mű, illetve túl édes a kókusz benne, pedig én szeretem a kókuszillatú dolgokat. nagyon kellemes használni pl. a nagy melegben, a hajamra, ruhámra, szobába is fújtam már belőle, ha cigiszagú lett. annyira egyébként nem értem a testpermetek funkcióját, hogy hova is kellene fújni, csak úgy test-szerte bárhova, de hát szerintem a legtöbb nő használ parfümöt, akkor meg minek az erős gyümölcsillat?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 8.

tittus

2012. január 24.

Én kétszer is vettem, és én pont inkább a citromfüvet éreztem ki belőle,azért is szerettem meg annyira. Egyébként tipikus avonos testpermet,semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

joouyee

2012. január 21.

Szerettem régebben, sajnos egy ideje nem kaptam már... Valóban kókuszaroma illata van, de nekem bejött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 21.

Balea11

2012. január 9.

Még wc illatosítónak is borzalom, nem hogy még magamra is fújjam.
B O R Z A S Z T Ó A N M Ű ( mint mindegyik avonos "csoda")

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 9.

Még wc illatosítónak is borzalom, nem hogy még magamra is fújjam.
B O R Z A S Z T Ó A N M Ű ( mint mindegyik avonos "csoda")

Nefertiti

2012. január 8.

TRICLOSAN???? Most csalodtam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 8.

TRICLOSAN???? Most csalodtam :(

szaniblue

2012. január 6.

Nekem nagyon sok Avonos testpermetem volt már. Nyáron tényleg jók mert hűsítik a bőrömet és az illatuk is kellemes. Ennek is jó az illata, szerintem a citromfüvet alig lehet kiérezni belőle, inkább csak a kókusz érződik. Viszont egy kicsit mű-kókusz az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 6.