Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Tesa, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Kiszerelés: 200 ml

candy28

2019. április 30.

Nagyon szeretem. Pár éve csak ezt használtam főleg nyáron. Sokáig megmarad az illata. Addig használtam, hogy meguntam. Egyetlen egy hátránya van, egyetértek az előttem szólókkal nem akar habzani. Egyszer szerintem megint újra fogom venni, mert nagyon jó az illata. A nem habzás miatt megy a -1 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

KrisztiP

2014. augusztus 13.

Nagyon finom illatú,de szinte egyáltalán nem habzik. A testápolóval és a testpermetével kiegészítve használva érezhető csak az illata hosszabb távon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

maja54

2014. február 2.

Nagyon jó illata van, de sajnos nem habzik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 2.

Nagyon jó illata van, de sajnos nem habzik...

krisztinka88

2013. szeptember 23.

Nagyon szeretem az illatát, de zuhanyzás után annyira viszket a bőröm, hogy megbolondulok. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

beautymaniac

2013. augusztus 20.

Isteni az illata! Viszont egyáltalán nem habzik és fürdés után nem marad az illata a bőrön. Nagyon gyorsan elfogy, és vannak ennél sokkal jobb tusfürdők...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

tulipánfa

2013. július 2.

Az illata zuhanyozás közben finom, de a bőrömön egyáltalán nem marad meg. Amit nem értek, hogy miért nem habzik normálisan egyik Avon tusfürdő sem, ráadásul ez nem is az olcsó kategóriába tartozik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

Tinuskaaa

2013. április 2.

nagyon szeretem...:) nem szárít, és tökéletes az illata :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

nagyon szeretem...:) nem szárít, és tökéletes az illata :)

Macska

2013. március 23.

Nagyon kellemes szolid málnaillata van, egy bajom van vele, a csomagolás...borzasztó nehéz felpattintani csúszós, nedves kézzel a kupakot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 23.

viktoriacsoke

2013. március 11.

nagyon kellemes illata van mikor este fürdök vele még reggel is érzem magamon az illatát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

Tesa

2013. március 10.

Szerintem jó kis termék. :) Annak ellenére, hogy géles nem szárít (észrevettem, hogy nekem az efféle dolgok nem a legmegfelelőbbek) és az illata is imádni való. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Barnás sárga.