Avon Naturals Mandulaolaj és Avokádó Hidratáló Sampon, Száraz és Töredezett Hajra

Avon

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DittiDell, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Sampon száraz, töredezett hajra.

Hidratálja és regenerálja a hajat. Egészséges ragyogást kölcsönöz neki. Selymesebbé varázsolja a hajat.

Leander

2018. január 22.

Egy teljesen semmilyen, átlagos sampon, mind hatását, mind jellegét, illatát tekintve. Semmi különös hidratáló hatását nem tapasztaltam. Közepes, de elfogadható a tisztító ereje - legfeljebb nagyon zsíros haj esetén kell kétszer használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

Barbika

2017. december 28.

Teljesen megfelel hajmosáshoz :) csodát ettől sem kell várni, a töredezett hajvégek nem ott kezdődnek, hogy mivel mossuk vagy mivel nem a hajat. Kellően felhabosodik, nekem full fényes is lesz a hajam tőle. Balzsam persze ezután is kell ;) ha jól emlékszem 400 Ft-ért vettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

Krisztinaia

2017. április 17.

Hát a töredezéssel nem kezdett semmit. Többet, és kevesebbet sem kellett mosnom a hajam zsírosság miatt.
Az illata jó volt, párom is nagyon szerette.
Sokan panaszkodtak, hogy ragacsos érzetet hagy, nehéz kimosni.. én ezt szerencsére nem tapasztaltam.
Meglepően sokáig, úgy 3 hónapig elég volt.
Javítani semmit sem javított, picit talán inkább ártott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Az illata jó volt, párom is nagyon szerette.
Meglepően sokáig, úgy 3 hónapig elég volt.
Javítani semmit sem javított, picit talán inkább ártott.

mogyorospele

2017. január 1.

Nekem nem valt be, a hajam oriasi gubancokba ragadt tole. Szinte lehetetlen teljesen kimosni a hajbol, ragacsos, zsiros erzetet hagy maga utan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

Mancsuka

2016. október 30.

Hidratálni hidratál, az illata is nagyon finom, de a zsírosodásra hajlamos hajamra nem volta legjobb ötlet :/ De száraz hajra szerintem pont opcionális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

panna25

2016. május 29.

Teljesen átlagos sampon, illat- habzás- tisztítás- semmiben nem tűnik ki a többi közül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

Kingácska0807

2016. május 28.

Ő nem hozta a várt szintet nálam. Tisztítani megfelelően tisztított,azonban mivel száraz,töredezett hajra van, vártam egy kis hidratálást. Nem volt rossz kipróbálni, de újra már nem vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

Yubiri

2016. február 29.

Olvastam itt hideget-meleget erre a termékre.
Így hirdetik: "sampon száraz, töredezett hajra."
Az én hajam gyorsan zsírosodó, nem száraz és hinnem kellett volna az Avon hirdetésnek úgy tűnik :) :)
A legnagyobb bajom vele, hogy hajmosás után ragacsos a hajam hátsó része, olyan, mintha zsíros lenne...
Nincs jó illata a hajamnak hajmosás után, inkább semleges.
Viszont nekem nagyon jól habzik, kevesebb is elég belőle.
"Részben bevált" - mivel rettentő rövid a hajam, alig tudom összefogni (sajnos minden nap így hordom mostanában), hajmosás után pláne nem lehet copfba fogni... viszont ezzel a samponnal nincs meg a teljesen frissen mosott érzés, és könnyebb összefogni a hajam. Csak emiatt 2 csillag, amúgy visszaküldtem volna!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 29.

Olvastam itt hideget-meleget erre a termékre.
Így hirdetik: "sampon száraz, töredezett hajra."
Nincs jó illata a hajamnak hajmosás után, inkább semleges.
Viszont nekem nagyon jól habzik, kevesebb is elég belőle.

pocok1992

2016. február 27.

az tény, hogy selymesebb lett tőle a hajam, de elég sokat kell kinyomni a flakonból ahhoz, hogy megfelelően habozzon.
az illata nagyon jó, azt szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

az illata nagyon jó, azt szeretem.

Nikike05

2016. január 23.

Illata csodás, és a haj valóban sima és puha felszinü lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Illata csodás, és a haj valóban sima és puha felszinü lesz :)

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2