Avon

Ár:   749 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Keyo38, Módosítva: 2015. február 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

csibike100

2016. július 22.

A testpermetnél nem mindig szeretem ezt az illatot, de ennél a terméknél imádom, és ami még nagyon tetszik, hogy ez az illat sokáig érezhető is a bőrömön. Amit viszont soha nem szerettem az a csomagolás, borzasztónak tartom, de kezdek megbarátkozni vele, mert a benne lévő terméket nagyon szeretem, így nem is vonok le ezért egy csillagot se .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 22.

pomme

2016. február 3.

Az illata miatt vettem, nagyot tud dobni a hangulatomon a rossz időben télen. Nem mondanám, hogy hidratál, sőt, talán picit szárít, indokolatlanul drága és pici mennyiség, de akkor is imádom az illatát :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

hbrigi25

2015. december 14.

Nagyon szeretem! Isteni finom, tartós és friss illata van. Jól habzik, jól tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

spavanilly

2015. november 2.

Nagyon kellemes, vidám illatú zuhanyzásra készülhetsz vele. Ajánlom!!! Szerintem 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 2.

Ancsibaba1993

2015. április 4.

Valami isteni ez az illat... Főleg hogy fürdés vagy tusolás után még sokáig érzem a bőrömön! Kellemesen tisztít,és nem szárít. Szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

Niflheim

2015. március 23.

Nem szoktam sűrűn Avon termékeket használni, de nagyon sok barátnőm rendel magának, így néha velem is hazajön pár termék. Az illata kellemes, nagyon tavaszi, imádom. Jól habzik, nem szárít, bár én használom utána a hozzá tartozó testápolót is. Szóval remek. : )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 23.

peónia

2015. március 3.

Nahát! Ez egy újabb nagyszerű illat az Avontól! Nagyon szeretem az Avon termékeket a Naturals tusik a kedvenceim! Ez is fantasztikus illatú!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 3.

Keyo38

2015. február 22.

Jól habzik, kellemes illat, eddig még nem láttam, hogy szárított volna (de ha mégis, akkor ott van a testápolója)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

-.Nikii.-

2015. február 19.

Isteni az illata! Igazi tavaszias, finom, lágy. Imádom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 19.

Isteni az illata! Igazi tavaszias, finom, lágy. Imádom:)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Passiflora Incarnata (Maypops) Fruit Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A májusialma vagy észak-amerikai golgotavirág  a golgotavirág nemzetség egyik faja. Gyógynövény és egyben enyhe drog is.  Külsőleg égési sérülésekre, bőrgyulladás csökkentésére és a fájdalom csillapítására használják. A növény föld feletti része flavonoidot tartalmaz, ezért a nyugtató hatás. (forrás: Wikipédia)

A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő.

Színező anyag. (Piros)