Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Xandra, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Mona29

2018. november 7.

Hát ez sem volt szerelem. Próbáltam egy pár másik Avon-os hidratáló maszkot is, de egyik sem jött be. Ennek sem volt valami kiváló hatása, néha-néha csípett is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 7.

szalnoemi

2017. január 7.

Karácsonyi ajándékcsomag részeként kaptam és azonnal nagyon tetszett az illata.Már több alkalommal használtam,de komolyabb hatást nem érzek.Mint ahogy elöttem is említették kellemes illatú,kicsit híg és tulajdonképpen hasztalan termék.Csodákat ne várjunk tőle,de egy pihenős,léleknyugtatós este mellé tudom ajánlani.😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

Leander

2016. szeptember 29.

Minimálisan hidratál, de leginkább semmilyen hatása van/nincs. Az illata kellemes, az állaga lehetne tömörebb, ha már maszk. Gondot nem okozott, de különösebben nem is használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Boombapple

2016. június 19.

Puhítja az arcbőrömet, de nemigazán vettem észre változást. Az illata kellemes, de az egész krém olyan semmilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 19.

xxNikixx

2015. január 17.

Vagy nagyon olcsón vagy ajándékként jutottam hozzá, már nem tudom a lényeg az hogy sztem 100 ft-nál többe nem került. Mivel nekem alapvetően zsíros az arcbőröm, ilyenkor télen szoktam elővenni, ugyanis nagyon kiszárad az arcom a hidegben. Csodára nem képes, de valamit azért segített az arcbőrömön. Ennél több pénzt én sem adnák érte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

Jaina

2013. szeptember 1.

Nagyon kellemes az illata, általában arcradírozás után használtam, hogy hidratálja a bőröm. Biztos van ennél jobb termék is, de a maga árkategóriájában szerintem szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

Blame

2012. október 28.

Ajándékterméknek választottam a gránátalmás szemkörnyékápoló melle. Szerencsére csak ajándék volt mivel pénzt nem adnék érte. ^^ Az illata egész jó, viszont mikor felkentem az állaga teljesen olyan volt egy kicsit hígabb testápolónak. Legfeljebb 10 percig kell fent hagyni. Fent is hagytam addig és mikor a tükörbe néztem meglepődtem hogy teljesen beszívódott az arcomba, kb. mintha nem kentem volna fel semmit. Sőt még lemosásnál is szinte semmi sem jött le. Kicsit furcsa volt, de sebaj. Ajándék lónak ne nézd a fogát, tartja a mondás. Ez esetbe pedig ajándék arcmaszknak ne nézd a hatását. :D Ami azt illeti negatív hatása sem volt, de pozitív se nagyon. Talán picit puhább lett a bőröm, de csak talán. Egyszer elhasználom. Néha kedvet kapok hozzá, bár magam sem tudom hogy miért. Viszont megvenni nem venném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrogenated Soybean Oil, Glycerin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!